Te firmy wsparły wulgarne strajki aborcjonistek

11

Od kilku dni przez Polskę przechodzi fala nienawistnych i wulgarnych strajków, którymi dowodzi niejaka Marta Lempart. Osobnik wyjątkowo odpychający, któremu poświęcaliśmy szereg artykułów (na dole). Podczas manifestacji, którym dowodzi padają wulgarne hasła, zaś pomniki i kościoły są celem barbarzyńskich ataków. Niestety, są w Polsce firmy, którym nie przeszkadza, co reprezentują sobą uczestnicy manifestacji i otwartym tekstem wspierają ich działanie.

W środę wpis wspierający Strajk Kobiet opublikował mBank. Jak zareagowali na to Polacy? „Zamykam wszystkie rachunki w Państwa banku. Dziękuję za dotychczasową współpracę”, „No to się żegnamy. Po wpadkach z IT już się nad tym zastanawiałem ale mnie przekonaliście do końca”, „Czyli lokata dla dziecka u was odpada…”, „Żałuję, że otwarłem u was konto przy pierwszej lepszej możliwości z przyjemnością zmienię ten status” – to przykłady jednych z popularniejszych komentarzy. Podobnych jest mnóstwo. Interesujące, że po cytowanym wpisie drastycznie spadły akcje mBanku. Akcje potaniały aż o 13,9%. Ciężko stwierdzić czy był to przypadek czy też nie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie tylko mBank opowiedział się po stronie wulgarnych strajków. Sieć kawiarni Green Caffè Nero okazała wsparcie w krótkim wpisie na Facebooku, stwierdzając, że „kawa jest kobietą” i umieszczając na zdjęciu symbol protestów.

Kawa jest kobietą.

Opublikowany przez Green Caffè Nero Wtorek, 27 października 2020

Jasna deklaracja popłynęła też ze strony marki odzieżowej Medicine. Często piszemy tu o wzorach i kolorach… Dziś nie będzie inaczej, ale dziś wybieramy ten wzór i te kolory. Jesteśmy wśród Was – napisała, także publikując czerwoną błyskawicę.

Często piszemy tu o wzorach i kolorach… Dziś nie będzie inaczej, ale dziś wybieramy ten wzór i te kolory.

Jesteśmy wśród Was.

#strajkkobiet

Opublikowany przez MEDICINE everyday therapy Wtorek, 27 października 2020

Głos w sprawie zabrała m.in. marka klapek Kubota. – Pytacie nas w prywatnych wiadomościach, jakie mamy zdanie na temat protestów. Odpowiedź może być tylko jedna. #protestkobiet. Uprzedzając pytania – klapki z tym wzorem to symbol. Nie trafią do sprzedaży – zaznaczyła firma.

Pytacie nas w prywatnych wiadomościach, jakie mamy zdanie na temat protestów. Odpowiedź może być tylko jedna. #protestkobiet

Uprzedzając pytania – klapki z tym wzorem to symbol. Nie trafią do sprzedaży.

Opublikowany przez Kubota Wtorek, 27 października 2020

Strajk poparła także gwiazda TVN Magda Gessler. Restauratorka prowadzi lokale:
– AleGloria w Warszawie (Plac Trzech Krzyży 3, Warszawa),

– Cukiernia – Restauracja „Słodki… Słony”, ul. Mokotowska 45, Warszawa,
– Restauracja Polka, ul. Świętojańska 2, Warszawa,
– Restauracja Polka, C.H. Manufaktura ul. Ogrodowa 19a, Łódź,
– Restauracja Schronisko Smaków, ul. Tadeusza Kościuszki 94, Bukowina Tatrzańska,
– Restauracja U Fukiera, Rynek Starego Miasta 27, Warszawa,
– Restauracja Zielnik, ul. Odyńca 15, Warszawa,

W sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego wypowiedziała się MLE Collection, należąca do Kasi Tusk, córki Donalda Tuska. – Niewiele marek decyduje się na taki ruch, bo część z Was ma pewnie inne zdanie na temat wyroku TK. Milczenie z obawy o mniejszy dochód byłoby jednak zupełnie nie w naszym stylu – czytamy na Instagramie.

Firm wspierających wulgarne strajki jest więcej. Należy także wymienić Cukiernię Lukullus, która dochód z napoleonek przeznaczyła na strajk.

Dochód ze sprzedaży Napoleonki od dziś do końca 2020 roku przeznaczamy na @strajk_kobiet #lukullusjestkobietą

Opublikowany przez Lukullus Wtorek, 27 października 2020

W komentarzach pod postami lwia część Polaków deklaruje, że będzie bojkotować wszystkie firmy, które opowiedzą się po stronie strajku dowodzonego przez wulgarną Lempart. A jakie jest Państwa zdanie?

Przeczytaj:

Marta Lempart i jej „biznesy”. Kim jest liderka wulgarnych strajków?

Za bezcen kupiła wrocławską kamienicę i szuka szczęścia w polityce. Kim jest awanturnica Marta Lempart?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Albert Pierrepoint mówi

  Wyłapać te ździry i wysłać do tureckich burdeli.

  1. AntyPO🔯PiS mówi

   Doskonały pomysł! 🤣
   Jak tak bardzo nie podoba się durnym lewaczkom z marksistowskich feministycznych organizacji chrześcijańska, katolicka Polska. To te lewaczki z należałoby wysłać do krajów muzułmańskich, aby się przekonały na własnej skórze, jak islamiści traktują u siebie takie lewackie feministki.
   Po kilku dniach spędzonych u islamistów na kolanach by te durne feministki wracały i całowały w stopy Katolików.

  2. hhfhjkfg mówi

   Katolicka polska?! Co ty za brednie opowiadasz? Modlisz sie do swojego boga czyt jezusa który byl zydem. PRAWDZIWA POLSKA TO TA SŁOWIAŃSKA!!! Prawdziwa i jedyna! A wy dalej modlcie sie do waszego zydowskiego boga. Wmuszonego wam przez niemcowkezyzakow!

  3. Rebih mówi

   Niejedna już tam była.

 2. Jaca mówi

  Dołączam się do bojkotu tych firm, które są za cywilizacją śmierci. Hańba im!

 3. goj mówi

  Należy stworzyć tak listę i ją puścić łańcuszkiem w komunikatory, bo na pejs-zbuku itp. portalach zaraz to upadnie.

 4. kici kici KOCUR mówi

  My tu sobie gadu gadu, ekscytujemy się niczym nie skrępowanymi (w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią) pochodami lewackiej, wulgarnej tłuszczy a tymczasem w postępackiej, komunistycznej Europie, konkretnie we Francji biedny uchodźca, co to szuka schronienia przed śmiercią i prześladowaniami w swoim kraju, który uciekł przed wojną i bombami, obcina głowę przypadkowej kobiecie a dwie inne osoby morduje nożem i co najmniej kilka ciężko rani. Jeśli ta lewacka hołota co to teraz blokuje miasta wygra to takie sceny jak te z sprzed katedry Notre Damme w Nicei zagoszczą i u nas na stałe. I tyle w tym temacie.
  O kolejnej próbie zamachu w Awinionie że już nie wspomnę.

 5. Rebih mówi

  Mnie znak SS nie przeszkadza, ale zawsze jestem zaskoczony, jak lewacy potrafią na rozkaz zmieniać swe gusta, sympatie i przekonania. Zupełnie jak rybki pływające w ławicy zmieniają kierunek tak szybko, że nie wiadomo, kto decyduje, a kto słucha. Jeszcze tydzień temu dowiedzielibyśmy się, że ten znak zagraża demokracji i wzbudza lęk u Marty Lempart, rabina Schudricha i ich rodaków.

 6. Alek mówi

  Niech odnowią elewację mojego bloku, by usunąć te wulgarne, gorszące napisy.
  Jak nie mają kasy, to niech zarobią we więzieniu.

 7. Marcin Malik mówi

  Demokracja to perfekcyjny system dla wrogów wewnętrznych. Na każdy zamach na państwo polskie jest odpowiedni paragraf, dzięki któremu zamachowcy stają się niewinni. „Prawa kobiet, walka z rasizmem, umniejszanie holocaustu, tolerancja” – słowa te utraciły swe prawdziwe znaczenie.

  Demokracja jest zarazą i otwarcie neguje jej sens.

 8. Anna mówi

  Te firmy będą bojkotowane przez naszą rodzinę. Te okropne kobety nie mają godności .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.