Takim zdjęciem NYT ilustruje informację o zastrzeleniu islamskiego zamachowca z Barcelony

fot. twitter
9

Younes Abouyaaqoub, 22-letni muzułmanin, który wjechał furgonetką w ludzi spacerujących po barcelońskim bulwarze Las Ramblas, został dziś zastrzelony przez policję w miasteczku Subirtas, 20 km od Barcelony. Miał na sobie pas szahida. Personalia zastrzelonego mężczyzny zostały potwierdzone dopiero po dwóch godzinach ze względu na konieczność sprowadzenia robota pirotechnicznego w celu sprawdzenia, czy nie istnieje zagrożenie eksplozją.

O zastrzeleniu zamachowca, który zabił 15 osób na Las Ramblas, napisały wszystkie serwisy polskie i zagraniczne. Ale jeden z nich posłużył się tragedią do promocji homoseksualizmu. Oto zdjęcie, jakim Ney York Times zilustrował informację.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

(screen na wypadek, gdyby NYT postanowił zmienić zdjęcie)

Gdzie są zdjęcia dzieci zamordowanych przez islamskiego terrorystę w Barcelonie? Nie pasują? Za bardzo drastyczne? Mogłyby wywołać niechęć do islamu?

Gdy na Europę ruszyła fala islamskich nachodźców, demoliberalne media szantażowały nas upozowanym zdjęciem dziecka, które utonęło, bo jego ojciec chciał zrobić sobie nowe zęby. Gdy islamski terrorysta zabił dzieci na Las Ramblas, demoliberalne media pokazują nam parę przytulonych do siebie gejów, z których jeden wygląda na osobę pochodzenia arabskiego.

Przekaz jest jasny – co tam zabite dzieci, po których przejechał islamski morderca. Podziwiajcie wrażliwych gejów ponad podziałami!

Źródło: nytimes.com

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. janek mówi

  NYT to żydowska jaczejka w amerykańskich mediach, więc każdy sposób i okoliczność na ,,oswajanie” chrześcijan z nienormalnością jest po lichwiarsku stosowny. A wszystko w ramach talmudycznej walki Żydów z chrześcijaństwem….

 2. Jarek mówi

  Ilustracja przedstawia świetlany wzór małżeństwa wg masońskich standardów UE ściśle wg wytycznych szefów z zarąbistymi pekaesami na głowie hihihihihihhi (plan Kalergi). A my źli niedobrzy ksenofobiczni Słowianie nie idący z duchem czasu nadal wolimy nasze kobiety zamiast kozoje…ów. Widząc takie foty aż dumny jestem gdy ktoś nazywa mnie nazistą a szczęśliwy jestem że jestem tradycyjnie wychowanym Polakiem

 3. mariusz mówi

  The New Jew Times i wszystko jasne.

 4. test24 mówi

  E tam. Pedalstwo już nie jest modne. Teraz przychodzi moda na pedofilię i zoofilię. Każdy lewak to potwierdzi.

 5. Agness mówi

  Czy Ktoś Sprawdza błędy w pisowni przed publikacja?

 6. Maksymilian mówi

  Brednie są w tym artykule. Mianowicie nie jest to promocja homoseksualizmu. Należy odróżniać homoseksualizm od Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender, które są narzędziami politycznymi. O zgrozo to nawet LGBT nie jest tu promowane. Tutaj LGBT (mylnie nazwane homoseksualizmem) jest wykorzystywane jako narzędzie wywołujące bicie piany czytelników w taki sposób aby odwrócić uwagę od głównego tematu. Ta metoda skutecznie działa zarówno w NYT jak i we wPrawo itd. (…) zamiast o mordercach, którzy na bulwarze Las Ramblas rozjeżdżali ludzi w komentarzach aż huczy od pobocznych tematów i o to tu chodzi.

  Temat artykułu wcale nie potępia morderstw z Hiszpanii , bo brzmiałby zupełnie inaczej np. „Kpiny NYT z ofiar morderstw” lub podobnie.

  Autor tego artykułu również uległ propagandzie i nie da się tego ukryć. Miejmy nadzieję, że nie zrobił tego celowo co oczywiście go nie tłumaczy ale nikt też nie zwraca mu/jej uwagi.

  Czy źródło to na pewno nytimes.com ? Mam wątpliwości, ponieważ nie pisano w NYT np. tego :
  cyt „Gdzie są zdjęcia dzieci zamordowanych przez islamskiego terrorystę w Barcelonie? Nie pasują? Za bardzo drastyczne? Mogłyby wywołać niechęć do islamu?”
  Mamy tu więc brak podpisu lub zamaskowanie podpisu za pomocą podania źródła wyłącznie do oryginału natomiast to oryginał nie jest.

  1. gyguś mówi

   Panie odporny na propagandę, proszę jeszcze raz przeczytać artykuł i zastanowić się nad sensem swojej wypowiedzi 😉

  2. Maksymilian mówi

   Jeśli to mnie Pan Gyguś chwali uznając mą odporność na propagandę to ośmielę się odpowiedzieć po ponownym oczywiście zastanowieniu. Zmieniłbym kolejność akapitów w poprzedniej wypowiedzi, tym razem zaczynając od drugiego, ponieważ rzeczywiście od zadniej strony zacząłem pisać komentarz a to nie jednego czytającego może przyprawić o zawrót głowy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.