Tajemnicza śmierć generała z Tajwanu w wigilię śmierci gen. Sulejmaniego. Odwet? [WIDEO]

Generał Shen Yi-ming
0

Wczoraj (2.01.2019) w katastrofie śmigłowca zginął generał Shen Yi-ming. Zupełnie przypadkowo był szefem sztabu generalnego tajwańskiej armii. Zacząłem się zastanawiać czy dzisiejsza (3.01.2019) śmierć irańskiego generała Qasema Soleimaniego nie jest amerykańskim odwetem. Nie ma żadnych informacji sugerujących, że katastrofa śmigłowca to nie był wypadek, ale niezbyt często spadają śmigłowce z generałami, a jeszcze rzadziej na drugi dzień ginie wskutek nalotu generał nieprzyjacielskiej armii. Rano zastanawiałem się czy właśnie nie zaczyna się wojna, ale jeśli to jest odwet to nic większego z tego nie będzie.

Kolejny dziwna sprawa to obwinianie generała Qasema Soleimaniego o śmierć ponad pięciuset żołnierzy amerykańskich poległych w walkach z milicjami wspieranymi przez Iran na terenie Iraku. Dlaczego wobec tego nie zabili go wcześniej np. w zamachu zamiast teraz na oczach świata?

Źródło: stopastopowicz.pl

Przeczytaj:

USA: Trump szydzi z zamordowanego generała. Sulejmani był „terrorystą” o „chorej pasji zabijania niewinnych”

PILNE! Iran szuka zemsty za Kasema Sulejmaniego. „Dżihad będzie bezlitosny dla tych, którzy unurzali dłonie w jego krwi”

J. Międlar: Sprawdzian dla polskiej władzy. Putin, żydowskie łgarstwa i wojna w Iranie [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.