Szwedzi uciekają do Polski przed „ubogacającym” multikulti

Szwecja/ fot. screen
8

Szwedzi uciekają do Polski przed „ubogacającym” multikulti, które prowadzi to niegdyś bogate i bezpieczne państwo do upadku. Fanatyczna polityka migracyjna szwedzkiego rządu prowadzona jest wbrew społeczeństwu. Ogranicza się prawa własnych obywateli na rzecz uchodźców. Obcina się emerytury, zabiera pieniądze dla szkolnictwa, policji, a wszystko idzie na imigrantów, ludzi, którzy nienawidzą naszej cywilizacji. Sam byłem uchodźcą, imigrantem, wiem, co to znaczy, ale ja nie miałem zamiaru terroryzować kraju, który mnie przyjął – mówi  „Naszemu Dziennikowi” Jerzy Grunwald, znany muzyk, który mieszkał w Szwecji przez 45 lat, ale wrócił do Polski przerażony tym, co dzieje się w szwedzkim „raju na Ziemi”.

Według danych Urzędu ds. Cudzoziemców, w Polsce zarejestrowało swój pobyt 2,5 tys. obywateli Szwecji, a co roku przybywa ich kilkaset. W 2017 roku dziennikarz polityczny Peter Imanuelsen zapytał Szwedów na Twitterze, do jakiego kraju najlepiej byłoby uciec, aby zaznać spokoju i normalności. Spośród 9500 osób, które wzięły udział w ankiecie, 67 proc. wskazało na Polskę wymieniając bezpieczeństwo jako podstawową przyczynę ucieczki ze Szwecji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Joanna Teglund, Polka, która od 1981 roku mieszkała w Szwecji i pracowała m.in. w urzędzie do spraw imigrantów, opowiedziała w wywiadzie dla portalu Euroislam o dramatycznej sytuacji upadającej Szwecji. W 1975 rząd zadecydował, że Szwecja ma być wielokulturowa. I że będzie się przyjmować głównie uchodźców, a nie imigrację zarobkową. I to jest ważny moment w historii Szwecji. Ideologia stała się ważniejsza niż dobro państwa – wyjaśnia Teglund i wskazuje, że Szwecja już od dawna prowadzi politykę uległości wobec radykalnego islamu.

Już w 2004 roku, po zamordowaniu holenderskiego reżysera Theo van Gogha przez radykalnego islamistę, nasz ówczesny minister integracji Jens Orback tłumaczył w szwedzkiej telewizji, że jeśli my teraz będziemy dla nich mili, to oni, jak osiągną większość, będą mili dla nas – mówi Teglund. Warto przeczytać ten wywiad, żeby uświadomić sobie, czym kończy się realizacja samobójczej polityki multikulti, którą próbuje nam narzucić Unia Europejska. Link do wywiadu TUTAJ.

Źródło informacji i cytatów: Nasz Dziennik, Euroislam

Zobacz też:

To już jest islamska okupacja! Uciekała do Polski, bo „bała się wychodzić z mieszkania”. Dlaczego wybrała nasz kraj?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  i na naszych ulicach coraz więcej „gości” których odmienność widać już z daleka….jak na razie jeszcze nie wykrzykują żądań…obserwuję i czekam na dalszy rozwój sytuacji

 2. piotr p mówi

  Szwecja może była „rajem” ale zbudowanym nie na Prawdzie lecz kłamstwie, jak ten dom pobudowany na piasku, który musi się zawalić.

 3. Janusz I mówi

  Gdy ja nocami wystawałem w kolejkach po ćwierć kilo ohydnego smalcu lub kawałek kości z wołowiną albo zwyczajną kiełbasę z kukurydzy w sklepie komercyjnym, pan Grunwald balował w krajach dobrobytu. Teraz przypomniał sobie o nas? W Polsce nie było uchodźców. To byli szczęśliwcy.

 4. jacek mówi

  oni są tutaj w ogóle niepotrzebni, zrobią takie same gówno jak u siebie w kraju…

 5. Hammurabi mówi

  „Fanatyczna polityka migracyjna szwedzkiego rządu prowadzona jest wbrew społeczeństwu. Ogranicza się prawa własnych obywateli na rzecz uchodźców”… Ale jaki jest w tym szaleństwie cel? Rząd wywodzący się ze społeczeństwa, niszczy je na rzecz obcych i to społeczeństwo nie protestuje? Zbiorowa hipnoza czy efekt kilkupokoleniowego prania mózgów?
  Tuż obok w Norwegii już 22 lipca 2011 roku doszło do tragedii… Jeden człowiek Breivik zabił w sumie 77 osób a 33 ranił. Powie ktoś, że to wariat, narcyz i w ogóle ultranacjonalista, jednak zaraz potem zada sobie pytanie, czy aby Breivik nie odsłonił żałosnej słabości rządów działających wbrew społeczeństwu i na jego szkodę? a co, jak znajdzie się kilkuset jego następców, jednak obdarzonych przez naturę ciemna karnacją?
  zwłaszcza jeśli https://www.youtube.com/watch?v=3yluwuT_wMg w dodatku, że https://www.youtube.com/watch?v=BpAklPtEIkg !!!
  Przecież zanim policja zareaguje, zanim wojsko się zastanowi, naradzi, sprawdzi i przeanalizuje sytuację, rozniosą w drobny pył swoich dobroczyńców, ogłoszą światu, że ta ziemia jest ich i reszta Europy w imię poprawności skwapliwie im przytaknie.

 6. Uhir mówi

  Nasrali w swoje gniazdo. Przyjada i zaczna szerzyc kulturowe skurwienie marskistowskie u nas. Niech zbieraja owoce swojego multikulti. Nie wpuszczac!!

 7. stop imigracji mówi

  Niestety lewacki-proimigrancki PiS ciężko pracuje nad wprowadzeniem multikulti do 3RP.

 8. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Walczmy o normalnośc w Polsce,tak jak żołnierze polscy bronili Westerplatte w 1939.Pamiętajmy o słowach Świetego Jana Pawła II Wielkiego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.