Szok! Policja zatrzymuje Marka Majchera na spotkaniu Inicjatywy Przeciw Cenzurze [WIDEO]

fot. youtube
19

Podczas wczorajszego spotkania niezależnych twórców internetowych, którzy powołali Inicjatywę Przeciw Cenzurze (jej celem jest walka o wolność słowa w kontrolowanych przez zagraniczne koncerny mediach społecznościowych) doszło do szokującej interwencji policji, która zatrzymała jednego z uczestników spotkania, Marka Majchera. Marek to słynny „człowiek z krzesłem”, którego oskarżono o rzekomy zamach na byłego prezydenta Komorowskiego podczas wiecu w Krakowie. Oskarżający Marka prokurator twierdził, że podniesienie krzesła i okrzyk „gdzie jest Szogun?” stanowiło realne zagrożenie dla prezydent RP.

Marek Majcher jest najwyraźniej wrogiem publicznym numer 1 dla krakowskich policjantów, przez których został brutalnie pobity. Policjanci pobili również jego żonę, Anastazję, która nagrywała brutalne zachowanie policjantów wobec jej męża.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas wczorajszego spotkania Inicjatywy Przeciw Cenzurze na miejscu pojawiło się kilku policjantów, którzy zatrzymali Marka pod zarzutem rzekomego porwania syna (Marek ma pełną władzę rodzicielską, a sprawa opieki nad dzieckiem jest obecnie przedmiotem postępowania sądowego). Jak policjanci dowiedzieli się o miejscu spotkania Inicjatywy Przeciw Cenzurze? Przecież nie zostało ono podane do publicznej wiadomości, a transmisja prowadzona była z pomieszczenia wewnątrz budynku, a więc również nie pozwalała na ustalenie adresu. Nie było również żadnej listy uczestników i do ostatniego momentu nie wiadomo było, komu uda się dotrzeć na spotkanie w Warszawie. Czyżby zatrzymanie Marka miało służyć zastraszeniu uczestników spotkania? To bardzo niepokojące.

Relacja z zatrzymania Marka Majchera znajduje się na youtube? Czy ten filmy wkrótce zniknie jako „naruszający standardy społeczności?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  „Jak policjanci dowiedzieli się o miejscu spotkania Inicjatywy Przeciw Cenzurze? Przecież nie zostało ono podane do publicznej wiadomości, a transmisja prowadzona była z pomieszczenia wewnątrz budynku, a więc również nie pozwalała na ustalenie adresu. Nie było również żadnej listy uczestników i do ostatniego momentu nie wiadomo było, komu uda się dotrzeć na spotkanie w Warszawie.”

  Są dwa wyjścia:
  1. Ktoś kręcący się wokół sprawy jest kapusiem.
  2. Policja zatrudnia sprawdzoną wróżkę.

  Jakieś inne pomysły?

  1. Katarzyna TS mówi

   Telefony na podsłuchu

  2. Goj mówi

   Całkiem możliwe w tej naszej prowincji Izraela.

  3. Hammurabi mówi

   Wszystko jest możliwe. Jak czas pokazał, w „Solidarności” roiło się od TW, ochoczo współpracujących i najgłośniej wrzeszczących na wiecach. Na przyszłość, wyłączać telefony komórkowe.
   Natomiast „akcja” dzielnych policjantów, była moim skromnym zdaniem bardzo nieprzemyślana, żeby nie powiedzieć głupia. Nie dość, że zdradziła, że wobec niezależnych i niepokornych dziennikarzy stosuje się środki operacyjne, to jeszcze zdradziła, że zagłuszanie ich głosu, zaczyna przybierać postać podobną do tej, jaką stosowali towarzysze niejakiego mazguły. Inaczej mówiąc władze strzeliły sobie w kolano.

  4. Ogor mówi

   Najbardziej prawdopodobnym kretem jest Marcin Rola.

 2. michu mówi

  A jaka niezależna inicjatywa może mieć miejsce, jeśli nie została zatwierdzona przez władze albo zainspirowana przez SS (spec służ.)? Pewnie, że chodzi o to żeby zastraszyć. A że telefony są na podsłuchu (pono stare nokie są na to dość odporne), czy kompy regularnie inwigilowane to przecież nie jest żadna tajemnica.

 3. darek mówi

  Dobra zmiana poszła się j…ć.Ten portal też inwigilują.Na niezależnej.pl cenzura jak za Bieruta.Szkoda tam wchodzić

 4. Robert mówi

  Do Pan kracy.ich starsi koledzy z nadzoru rozpedzajacego sie w nieokreślonym kierunku motłochu,jak reakcja łańcuchowa…jasne do czego prowadzi niekontrolowana i chodzi o motłoch w całym współczesnym świecie jest stale nadzorowana elektonicznie w sieci neuroprzekaznikowej.Starsi koledzy to ci ze słuzb co ich nie widać działaja legalnie a ich działanie zblizone jest do regół ciemnej strony mocy i nikt,nic ich nie rusza,bo miazga,peżyna,niwecz,zaświaty,lamus.To cudo to technologia Remote Neural Monitoring.Pieknie,obrazowo,wyjaśnia to film twórców którzy wiedza w jakiej dupie jest ludzkość i można go zobaczyć na blokujacym wolną myśl,podobnie jak ta technologia youtube,tytuł METROPIA PL,bedzie z lektorem.Człowek jest telewizorem,a twoje oczy ich oczami.Bóg z nami…

 5. Robert mówi

  Marek , dr Kękuś 2?Nie przenoscie nam stolicy do Krakowa?Poligonoindustrial?Z tego Krakowa?Czyżby czakram z dzielni Kazimierz?

 6. AZ mówi

  Panie Marku Majcher, wydaje mi się, że nigdy nie będę miał tyle odwagi, co Pan. Zachowuje się Pan jak na Polaka przystało i jest Pan wzorem dla młodzieży oraz tych bardziej strachliwych, jak ja. Niestety, będąc człowiekiem z otwartym umysłem o godnej naśladowania moralności, jest Pan bardziej narażony na podstęp niż ataki fizyczne. Wszyscy padamy czyjąś ofiarą od czasu do czasu. Na powyższym zdjęciu bardzo dobrze widać znajomego „majora gwoździa”. Nie jestem detektywem, ale proszę mi wierzyć – wystarczy mi rzucić okiem na kilka filmów YT, żeby skojarzyć fakty i wyciągnąć wnioski, jaką rolę może on odgrywać w stosunku do pańskiej osoby oraz szeregu Pana kolegów. To jest umiejętność, którą posiadają ci, co chodzą w „piksach”, natomiast jest to rzecz, w której „chłopak ze stadionu” – taki jak Pan, jest bezbronny, jak dziecko.

 7. Ayax mówi

  Jak mówią , PiS wygrał dzięki internetowi, wiec trzeba być NAIWNYM żeby wierzyć , ze ten PiS będzie bronił niezależności tego internetu. Przecież oni dzięki niemu przegrają, bo reprezentują to samo co poprzednicy. Mam nadzieje , ze już za 2 lata. Niech w końcu Ruch Narodowy zacznie przedstawiać jakieś twarze, projekty , co kolwiek a nie skupiać się na konstruktywnej krytyce. Ze jest do dupy wszyscy widza.

  1. michu mówi

   SS nie pozwolą Ruchowi Narodowemu się zorganizować. Chyba, że przyprawią mu własną głowę, ale wtedy będziemy słuchać kawałków typu : „postkomuna wymiera i nikomu nie zagraża”, „podatki i biurokracja być muszą”, „nie można być takim radykalnym” itp. Albo wprost przeciwnie będzie bardzo ostry radykalizm w słowach, a po tygodniu przekonamy się, że to były tylko słowa 🙂

  2. michu mówi

   Po tygodniu jak dojdą do władzy.

 8. KarPa mówi

  Pewnie ten P. Marek był obserwowany i nie wydaje mi się aby miało to coś wspólnego że spotkaniem. Swoją drogą sytuacja tego P. Marka jest dziwna i dziwny on sam się wydaje.

 9. Waldemar mówi

  Nic się nie zmieniło. Za Tuska atak na Wprost teraz na Inicjatywę Przeciw Cenzurze.

 10. Jarek mówi

  Panie i panowie – wywalcie smartfony bo cały czas was szpiegują i wiedzą dzięki nim wszystko o was to im utrudni robotę. Firmy tracą na produkcji smartfonów ale produkują gdyż za ich pośrednictwem system wszystkich kontroluje. Trzeba zacząć się organizować jak AK. Ten system bez względu na to kto będzie w wyborach – po-pis sld czy inne znane to będzie to samo g… tylko w innym papierku

  1. ugandyjczyk mówi

   Zgadza się , im nowszy telefon, darmowe transfery na socjal media i tym podobne duperele na jakie łapią się naiwni, tym bardziej mają w garści szary ludek.

   Stara poczciwa komórka bez żadnych gadżetów ( bo po co ułatwiać życie wszelakiej maści ABW i WSI czy też CBA ? Wiadomo będą chcieli podsłuchać to na starym modelu mają problem lub robią to od strony „centrali” czyli operatora i bajki systemu że trzeba mieć to czy tamto by brać się za kogoś to tylko naiwny da wiarę !

 11. Pawełału mówi

  PILNE!!! https://www.timesofisrael.com/liveblog-january-22-2018/ – przemówienie Penceya w Knesecie.
  Podobno to memorandum do wielkiej wojny o Iran, wstęp do 3. WŚ + wówczas dla Izraela ma nie być miejsca tam i przeniosą się do Polski i tu będą robić własny kraj. Co ciekawe najwięcej wizyt Polska w 2017. roku miała z Izraela. Większość polskich miast ma bezpośrednie lotnicze połączenia z Izraelem już. W grudniu podpisalismy z UK jakąs umowę o współpracy militarnej i do tej pory nie ujawniono jej treści. Czy ona zobowiązuje nas do wzięcia udziału w tej wojnie coby polscy narodowcy się wykrwawili – jako jedyny bastion polskości i patriotyzmu w tym kraju?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.