Szok! Podpisali petycję w obronie żabiego skrzeku, w obronie dzieci nienarodzonych już nie!

7

Mikołaj Janusz, dla wielu znany jako „Jaok”, były dziennikarz Superstacji, TVP Info czy kanału na YouTube „Pyta.pl”, w jednym ze swoich najnowszych filmów zbierał podpisy pod dwiema petycjami. Pierwsza z nich dotyczyła ochrony dla skrzeku żab, pod którą przechodnie chętnie się podpisywali. Druga dotyczyła ochrony życia nienarodzonych dzieci. I co przerażające, ci których poruszył los żabiego skrzeku i z nieskrywanym podnieceniem podpisywali petycję, o ochronie nienarodzonych dzieci nie chcieli już słyszeć.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lata prania mózgów przez marksistowskie mass media robi swoje – słusznie skomentował jeden z internautów. Brawo za pomysł. I za ukazanie durnoty tych, którzy bez mrugnięcia podpisali sie pod ochroną skrzeku żaby – napisał drugi.

Przeczytaj:

Lempart zabrała głos: „Ku*wa, ja pie*dolę, jesteś ku*wą, wypie*dalaj, spie*dalaj ku*wa…”. Kto wyhodował takie chamidło? [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bury mówi

  Nikt z prawdziwych Polaków nie podpisywał,ani tym bardziej nie słyszał o petycji w/s ochrony wynarodowionego lewactwa,dlatego że ono przez swoje łajdackie”zasługi”dla PL,z automatu jest pod szczególną ochroną państwa Polin w budowie.

 2. Szyderca mówi

  Św. Antoni Pustelnik: „Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny”… :-))))))))))))))))))))))))))))))

 3. Buran mówi

  Matki Polki, to brzmi dumnie. Buahahahaha

  1. Buran mówi

   Powstaje pytanie, jak bardzo trzeba mieć zryte psyche i morale żeby dokonywać takich wyborów: skrzek żabi -tak, ochrona życia ludzkiego – nie.

 4. Kdkd mówi

  Przeciez wszyscy przechodnie mają w d.. skrzek to podpisują. A w pyzypadku płodiw wiedzą o co chodzi. To zaczynają myśleć.. Jak dla mnie manimulacja bo to

 5. Matka Polka mówi

  Głupie baby i tyle w temacie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.