Szok! W Niemczech przechodnie radośnie hajlują na widok mężczyzny przebranego za Hitlera [WIDEO]

fot. facebook
16

Od soboty antypolska szczujnia medialna i opozycja totalna uwijają się jak mróweczki, żeby opluć i zohydzić Polskę, ponieważ kilku świrów schowanych w lesie hajlowało i konsumowało torcik na cześć Adolfa Hitlera. To ma być ich zdaniem dowód na narastającą w Polsce falę faszyzmu i nazizmu. Posłanka Urszula Pasławska z PSL pozwoliła sobie nawet na skandaliczne stwierdzenie, że faszyzm stał się polskim towarem eksportowym.

A teraz zobaczcie fragment filmu „Er ist wieder da” z 2015 r., o tym że Hitler powrócił do współczesnych Niemiec. W filmie pokazano autentyczne reakcje ludzi na widok mężczyzny przebranego za Hitlera, który przechadza się ulicami Berlina. Rozradowani przechodnie hajlują na jego widok, robią sobie z nim zdjęcia, wołają „Kocham Hitlera!”. Robią to nie tylko Niemcy, ale również zagraniczni turyści, dla których Hitler jest wielką atrakcją. To jakiś obłęd!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto ma problemy z nazizmem? Polska, gdzie kilku świrów w ukryciu celebrowało urodziny niemieckiego zbrodniarza, czy Niemcy, którzy na ulicach swojej stolicy otwarcie hajlują na widok Hitlera?

Odgrywający rolę Hitlera aktor Oliver Masucci był zszokowany zachowaniem przechodniów. W wywiadzie dla „Daily Mail” powiedział: „Ludzie zbierali się wokół mnie. Jedna kobieta powiedziała mi, że mnie kocha i poprosiła, żebym ją objął. (…) Ludzie chcieli ze mną rozmawiać, chcieli otworzyć swoje serca przez ojcowskim Hitlerem, który ich słuchał. Czułem się źle zdając sobie sprawę, jak szybko ich sobie zjednałem. Chodzi mi o to, że oni rozmawiali z Hitlerem.”

Źródło: youtube, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  W końcu socjaliści to nie jest dziś marginalna grupa, a to był wybitny przywódca socjalistyczny, poza tym wódz narodu niemieckiego.

  1. POLAK mówi

   ty kurwa pojebany gnoju ja tu kurwa w niemczech pracuje dla tych nazistow a ty mi powiesz przywodzca NARODU ZOBACZ SOBIE KTO BYL BURMISTRZEM WYSPS SYLT KTORY BYL ODPOWIEDZIALNY ZA WYMORDOWANIE NASZYCH RODAKOW

 2. Maksymilian mówi

  ” On wrócił ” – „Er ist wieder da” – niby komedia z 2015 roku.

  Tam uczy się, że Hitler znakomicie się odnalazł w naszej rzeczywistości. Hajlowania jest tyle, że musi deprawować Niemców tym bardziej, że odbudowano tam jego autorytet.

  Na cda da się obejrzeć ten film.

 3. trix mówi

  Wyślijcie do TVN 24 Z dopiskiem W Bydgoszczy witają Hitlera ciekawe czy łykną

 4. Jarek mówi

  faktycznie – On wrócił – polecam świetny film, fajne i ciekawe spojrzenie na pewne kwestie i do tego z chumorem. Aż się zdziwilem, ze niemcy potrafią taki film zrobić.
  Ale polecam również bardzo ironiczną wizję Adolfa w ruskij komedii – Hitler Kaput – fuhrrer podobny do Putina i fajnie to podkreśla że komunizm i faszyzm to te same szambo

  1. michu mówi

   Narażasz się Aniu na kary Kościelne. Z tego co wiem z ks. Natankiem współpraca jest zabroniona przez Episkopat (nie pamiętam już dokładnie pod jaką sankcją)

  2. ugandyjczyk mówi

   Episkopat ? ta sprzedajna zbieranina antypolskich typów co swoja polityką chcą zniszczyć PKK ? Wolne żarty – oni mogą swoje sankcji wsadzić sobie w buty !

  3. hjgahj mówi

   Epidiaskop to zdrajcy, niech się walą !

 5. Anna mówi

  To byl czlowiek, ktory walczyl o swoj narod, bo jak wiemy.. wojny byly, sa i beda..

 6. jacek mówi

  Chciałeś być cwany w ząbek czesany,a teraz w piekle smażysz się!!!Precz z niemieckim nazizmem!!!Precz z satanizmem!!!Niech żyje Polska!!!

  1. Szanowny Pan Trzeźwo Myślący mówi

   Polska kraj w którym większość społeczeństwa to skrajni idioci.

 7. Ronon Dex mówi

  Marksizm – lesbinizm podbił Zachodnią Europę…

 8. Szanowny Pan Trzeźwo Myślący mówi

  Kolejny dowód na to, że ten portal jest tworzony przez idiotów dla idiotów. Widząc ekipę filmową i kolesia przebranego za Hitlera ludzie po prostu się wygłupiają. Nawet u nas w kraju kwitnącej cebuli reakcje byłyby podobne. Nie każdy musi być takim fanatycznym oszołomem jak wy. Najzabawniejsze jest to, że bardzo blisko wam do tych których piętnujecie – do islamistów – tylko wektor ogłupienia inny.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.