Szok! Krótki wykład członkini KOD o tym, że komunizm nie jest zły. Zobaczcie film

fot. youtube
2

Dziennikarz portalu wolność24.pl Jan Bodakowski postanowił zapytać osoby zgromadzone pod budynkiem Prokuratury Krajowej, gdy przesłuchiwany był tam Donald Tusk, o powody ich obecności w tym miejscu. Dziennikarz miał na sobie koszulkę z napisem „Red is Bad”. Jedna z członkiń KOD zapytała go, dlaczego uważa, że czerwony jest zły. Gdy dziennikarz odpowiedział, że to z powodu komunizmu, który był przyczyną śmierci 100 milionów ludzi, kobieta postanowiła mu udowodnić, że to nieprawda.

Warto posłuchać jej argumentacji, która pokazuje, jacy ludzie uczestniczą dziś w protestach antyrządowych. Niby wszyscy wiemy, co reprezentuje sobą „gorszy sort”, ale za każdym razem potrafią zaskakiwać. Tak jak ta kobieta na filmie.

Źródło: youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. NarodowoSocjalny mówi

    Jaki szok? Przecież ta kobieta powiedziała 100% Prawdę, każdy system jest tylko SYSTEME. W USA ludzie żyja w komunach na zamkniętych farmach gdzie nikt nikogo nie morduje, wiec przestańcie bredzić, że cos jest z definicji złe. Jestem Narodowym Socjalista i za każdym razem kiedy to mówie musze tłumaczyć idiotom, że to nie narodowy socjalizm mordował a Niemcy, że Polscy narodowi socjaliści jak Kazimierz Dagnal różnili się bardzo od Hitlera… Także tym razem Grazyna z KODu zaorała prawaka jak dzieciaka.

  2. citizen mówi

    czyli ze nazizm jest ok gdyyz to nie nazizm mordował, a ludzie D:D:D

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.