Szok! Koalicja partii Korwina-Mikkego z Platformą i postkomunistami

Od lewej J. Korwin-Mikke, W. Czarzasty, G. Schetyna / Fot. YT
3

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. W związku z tym zawiązywane są lokalne koalicje partyjne. Do zawiązania zaskakującej koalicji doszło w Siedlcach. Partia Wolność Janusza Korwina-Mikkego zawiązała współpracę z Platformą Obywatelską. Celem koalicji ma być odsunięcie od władzy Prawa i Sprawiedliwości, a zwłaszcza prezydenta Wojciecha Kudelskiego, który rządzi miastem nieprzerwanie od 2006 roku.

Koalicjanci zachęcają do współpracy inne partie i stowarzyszenia. Zapowiadają zmniejszenie długu miasta, wprowadzenie darmowej komunikacji, walkę ze smogiem i efektywniejsze korzystanie ze środków unijnych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szef partii Wolność w Siedlcach zaznacza, że koalicja z demoliberałami oraz postkomunistami jest dla jego partii szansą na przekroczenie progu wyborczego.

Źródło: podlasie24.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Marcin mówi

    I bardzo dobrze. W polityce nie ma przyjaźni, są tylko interesy, a Korwin ma całkiem spory w tym interes. Mam nadzieję, że uda się przekroczyć próg wyborczy i odsunąć PiS od władzy.

  2. Zbulwersowany mówi

    Wszystkie pola na politycznej szachownicy obstawiane i obstawione są przez Żydów. Bardzo mało wskazuje na to, aby Polacy zdobyli choć jedno małe poletko. Całkowitą abberacja było niedawne stanowisko przywództwa ONR, że się wstydzą wszelkiej działalności partyjnej, a ich hasłem jest maszerowanie. Okupanci Polaków i Polski nie wymyslili by sobie lepszego stanowiska dużej grupy dorosłych Polaków. Mogą więc dalej spokojnie rządzić, kraść,podbijać Polaków i Polskę, wysyłać setki tysięcy resztek Polaków na zagraniczną poniewierke. A przywódcy ONR niech dalej wybijają Polakom z głów jakiekolwiek sensowne ruchy politycznej i ekonomicznej A i tym samym moralnej samoobrony i odnowy. Wszak okupantom w głowach jedynie podbój, rozkład, degrengolada i demoralizacja.

  3. szczur mówi

    A w czym PiS jest lepsze od PO, SLD czy już zwłaszcza Wolności? Wolność co prawda nigdy jeszcze nie rządziła, ale PO i SLD – obie partie zdradzieckie – przynajmniej, w przeciwieństwie do równie zdradzieckiego PiS-u, nie udają, że są patriotyczne. Są więc na swój sposób uczciwsze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.