Szkoła czy burdel dla pederastów? Skandaliczna impreza w warszawskiej podstawówce

siatkówka LGBT w warszawskiej podstawówce/ fot. twitter
4

Homopropaganda jest obecna w polskich szkołach pomimo wykreślenia z podstawy programowej szkoleń antydyskryminacyjnych, których celem było propagowanie gender i LGBT. Homopropaganda wchodzi do szkół bocznymi drzwiami. Przemycana jest podczas zwykłych lekcji lub zajęć dodatkowych, które na pozór nie mają z nią nic wspólnego. O tym, w jaki sposób epatować dzieci pornografią oraz uczyć ich masturbacji już od najmłodszych lat, mówiły tzw. seksedukatorki nagrane ukrytą kamerą przez reporterki programu „Alarm!”. Ale to nie wszystko. Homopropaganda wchodzi do szkół pod pozorem propagowania sportu.

W sobotę (25.05.2019) w Szkole Podstawowej nr 340 na warszawskim Ursynowie zorganizowano turniej siatkówki LGBT. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski objął tę imprezę swoim patronatem. Wstęp był wolny, więc każdy mógł wziąć udział w tej szkolnej „zabawie”. Do szkoły wybrał się reporter telewizji wPolsce.pl Maciej Zemła. Dzięki nagraniu, które zamieścił na Twitterze, możemy zobaczyć, o jaki „sport” tak naprawdę chodzi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Pojawiły się głosy, że to turniej siatkówki jak każdy inny i nie potrzebnie się czepiam. To powiedzcie mi proszę, po co stoisko ze środkami na erekcję, lubrykantami i wielki baner z siłownią z dark roomem? To sport, czy ekhm… coś innego? Mówimy o szkole podstawowej – napisał zszokowany Zemła i załączył film.

Organizatorem imprezy było stowarzyszenie Warszawski Klub Piłki Siatkowej Volup. Jednym z celów tej organizacji jest „upowszechnianie, ochrona wolności i praw człowieka, a w szczególności przeciwdziałanie dyskryminacji zwłaszcza ze względu na tożsamość, orientację seksualną i płeć”. Jak widać, w warszawskiej podstawówce „przeciwdziałanie dyskryminacji” odbywa się poprzez reklamowanie produktów i usług seksualnych dla homoseksualistów. Czy to jeszcze szkoła, czy już burdel dla pederastów?

Źródło informacji: Twitter, volup.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Zboczeńcy i edukacja seksualna, czyli Rzeczpospolita półgłówków-seksoholików

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Sowa mówi

  Robienie z homoseksualizmu normy to zwykła manipulacja obliczona na niszczenie społeczeństwa od strony psychologicznej i socjologicznej. Oni robią wszystko-stają na uszach żeby uznać to zjawisko za coś normalnego tymczasem nie można uznać czegoś za normalne jeśli nie może być normą społeczną. A czemu nie może być normą społeczną ? Ponieważ doprowadziłoby to do wyginięcia gatunku 😀 Im jednak chodzi własnie o to zakłamanie bo wtedy gdy już zdobędą taki status-normalnych to jaka będzie argumentacja przeciwko temu żeby np. adoptowali dzieci czy je indoktrynowali wszelkimi genderami itp ? Dlatego właśnie NIE MOŻNA pozwolić na to by homosiów uznać za normalnych. Taka akcja w szkole i inne tego typu są po to by dla młodego pokolenia to spowszedniało, by uznali w swych niewyrobionych rozumkach że w tym nie ma nic złego. Prawda jest natomiast taka że homoseksualizm jest chorobą psychiczną i tak był klasyfikowany przez medycynę jeszcze w latach 70 tych. Może ona mieć podłoże genetyczne ale najczęściej ma podłoże behawioralne i te gnoje doskonale o tym wiedzą sącząc tą truciznę w umysły polskich dzieci?

  1. mamaStarsza mówi

   Niby to wszystko prawda. Jednak wyjaśnienie jest prostsze. Komunizm rozlewa się po Europie i po świecie, a to jest wykorzystywane do walki z oporem przeciw czerwonej zarazie. Ta „działalność” nie ma wiele wspólnego z homoseksualizmem. To tylko taran do zniszczenia cywilizacji tradycyjnej. Geje nie chodzą na parady, nie obnoszą się z tym.

  2. Zenek mówi

   W Izraelu odbędzie się pochód homoseksualistów jesteście zaproszeni.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.