Szef Twittera przeprasza za posiłek w restauracji promującej wartości chrześcijańskie

sieć Chick-fil-A/ fot. thechickenwire.chick-fil-a.com
3

Szef Twittera Jack Dorsey kaja się i przeprasza za to, że zjadł obiad w Chick-fil-A, restauracji promującej wartości chrześcijańskie. O wizycie w restauracji poinformował na Twitterze w sobotni wieczór. Wywołało to falę krytyki ze strony liberałów, w wyniku której Dorsey wyjaśnił, że był w Chick-fil-A jako osoba prywatna, a zjadł tam posiłek ponieważ… zapomniał, jakie wartości promuje ta sieć restauracji.

Założyciel Chick-fil-A, S. Truett Cathy, był baptystą. Chick-fil-A wymienia „uwielbienie Boga” jako jeden ze swoich korporacyjnego celów, wyraża sprzeciw  wobec „małżeństw” tej samej płci i przeznacza darowizny na organizacje konserwatywne, takie jak Family Research Council i Focus on the Family. Restauracje Chick-fil-A są zamknięte w niedziele, w Święto Dziękczynienia i w Boże Narodzenie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: lifesitenews.com

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Zboczeńcy i edukacja seksualna, czyli Rzeczpospolita półgłówków-seksoholików

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. prawyobywatel mówi

    Jem, co i gdzie chcę i lewakom gówno do tego. Co za debile, szkoda słów. Świat zwariował. Nawet jak dorastałam w komunie, cieszę się, że takiego debilstwa nie musiałam przezywać. To pewna cywilizacyjna śmierć dla naszych wnuków zafundowana przez bolszewickie śmieci. Wszystkie marksistowski i lewackie stowarzyszenia, partie kluby, jak również religie pokoju trzeba koniecznie zdelegalizować. Czy znajdzie się ktoś odważny, kto temu położy kres?

  2. goj mówi

    Tacy tolerancyjni i otwarci, ale spróbuj tylko zjeść obiad w chrześcijańskiej restauracji!

  3. Ink mówi

    Tylko na pozór są tolerancyjni,lewactwo to najbardziej nietolerancyjne szmaty.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.