Szef BBN z wizytą w Izraelu: „To wznowienie dialogu strategicznego”

Meir Ben-Shabbat i Paweł Soloch/ fot. twitter
9

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch rozpoczął w poniedziałek dwudniową wizytę w Izraelu (15-16 października br.). Wizyta odbywa się na zaproszenie szefa Rady Bezpieczeństwa Narodowego, doradcy premiera Izraela ds. bezpieczeństwa narodowego Meira Ben-Szabbata.

Tematem rozmów ministra Pawła Solocha w Izraelu są relacje dwustronne, relacje transatlantyckie oraz sytuacja bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie, co szczególnie interesuje stronę polską, m.in. w związku z deklaracjami prezydenta Andrzeja Dudy o gotowości wznowienia zaangażowania Polski w misje pokojowe ONZ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W rozmowie z Gazetą Prawną Paweł Soloch wskazał, że filozofia odejścia od misji skutkowała ograniczeniem współdziałania Polski z NATO i USA i stwierdził, że Polska wznawia „strategiczny dialog” z Izraelem. „Wizyta wpisuje się w ciąg dobrych relacji ośrodka prezydenckiego z Izraelem” – powiedział Soloch.

Źródło informacji: prezydent.pl, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. George mówi

  Ten przeklęty PiS nie dość, że sprowadza nam na głowy żydów, futruje ich organizacje naszymi pieniędzmi, to jeszcze wpędzi nasz nieszczęśliwy kraj w jakiś międzynarodowy konflikt! Bez powtórki Marca’68 odżydzenie Polski się nie uda!

 2. jacek mówi

  znowu się zaczęły pielgrzymki do Żydostanu, PIS puści nasz cały kraj w skarpetkach…

 3. Dariusz mówi

  Ja już nie mam sił ostrzegać przed żydostwem.Większa część Polaków nie chce się obudzić.Ale się niedługo obudzą…….Z ręką w żydowskim nocniku.Ale wtedy już Polski nie będzie i nie będzie narodu polskiego!

 4. rychu mówi

  Dwoch parchow protegowany Judy

 5. ERAZM mówi

  To co ten zlepek megdalenkowych czerwonych partyjek /SLD-PSL-PIS-PO/ wyprawia to nie mieści się w głowie. Czas głosowaćnalistęnr6+1

 6. finka mówi

  W najczarniejszych snach nie przewidywaliśmy takiego rządu, tego już nie da się komentować, czas się bronić nim nas nie wytracą i nie zastąpią imigrantami. Jedyna nadzieja w narodowcach, głosujmy na nich, choć tylko do sejmików kandydują.

 7. OZ mówi

  Soloch nie na klęczkach ? – aż dziw bierze.

 8. ko$$$cielny mówi

  Dlaczego w tym kraju zawsze rządzą żydki i złodzieje??

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.