Szczęśliwego Nowego Roku 2021! Życzenia od Redakcji wPrawo.pl

fot. pixabay
9
SKLEP-WPRAWO.PL

Szanowni Państwo, rok 2020 to nie był dobry czas. Pod pretekstem tzw. pandemii władza odebrała nam prawo do normalnego życia. Dzień w dzień byliśmy zastraszani, terroryzowani, poddawani absurdalnym rygorom. Symbolem obłędu, w jakim się znaleźliśmy, jest noworoczna godzina policyjna, która – jak wszystkie inne restrykcje epidemiczne – została wprowadzona z naruszeniem prawa. Władza nazywa to bezprawie „apelem”, ale jednocześnie grozi wysokimi karami za złamanie zakazu. W ten sposób buduje się w ludziach poczucie niepewności, zagrożenia, frustracji. Tego nie robi wirus. To robi władza.

Życzymy Państwu, żeby nadchodzący 2021 rok był powrotem do normalności. Niech to będzie NORMALNY rok. I chociaż szanse na spełnienie się tego życzenia są niewielkie, to musimy mieć nadzieję, że tak właśnie będzie.

Życzymy Wam dużo zdrowia, rodzinnej bliskości i wielkiej radości nawet z małych rzeczy. Życzymy Wam optymizmu i odwagi. Nie dajcie się zwariować! A dziś bawcie się do białego rana w szampańskich nastrojach. Szczęśliwego Nowego Roku AD 2021.

Redakcja

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Irena mówi

  Szanownej Redakcji życzę w Nowym Roku 2021 rozkwitu,stabilności,radości,byście mogli pracować w kraju Polska-nie Polin.Dosiego Roku.

 2. Ala mówi

  Spokojnego i pomyślnego Nowego Roku 2021.
  Niech to będzie rok szczęśliwy.

 3. AS mówi

  Święty Michale Archaniele!
  Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

  Pomyślności !

 4. wilk mówi

  NIECH BOG MA W OPIECE NASZA OJCZYZNE,SZCZESLIWEGO NOWEGO 2021 ROKU

 5. Historyk mówi

  Ja słyszałem inne życzenie. Aby nas nie pozabijali do końca roku2021.

 6. Janina mówi

  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2021 ROKU , DAJ BOŻE !!! .

 7. REN mówi

  Życzę aby odeszła „nowa normalność”, a obie razem ze „starą normalnością” przy naszym czynnym zaangażowaniu ustąpiły miejsca zwyczajnej normalności.

 8. Buran mówi

  Szczęść Boże nam wszystkim w Nowym Roku! Łaska Boska przyda nam się bardzo w tych ciężkich czasach.
  Z nią, da Bóg, zwyciężymy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.