Szczepionkowi komornicy w Austrii. Ich zadaniem będzie egzekucja kar za brak szczepienia przeciw Covid-19

fot. pixabay
8

Od 1 lutego 2022 roku Austria wprowadza obowiązek szczepień przeciw Covid-19 dla wszystkich osób, które ukończyły 14 lat. Kara za brak szczepienia ma wynosić 3600 euro.

Władze miasta Linz już rozpoczęły nabór komorników szczepionkowych, których zadaniem będzie sporządzanie nakazów karnych na podstawie ustawy federalnej o obowiązkowych szczepieniach przeciwko Covid-19, rozpatrywanie odwołań od nakazów i egzekucja kar za brak szczepienia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kandydaci muszą mieć obywatelstwo austriackie, wykształcenie średnie (matura), zaświadczenie 2G (zaszczepiony lub ozdrowieniec) oraz muszą wykazać się umiejętnością obsługi MS Office. Zgodnie z przyjętym przez radę gminy Linz programem awansu kobiet, będą one miały pierwszeństwo w zatrudnieniu, jeśli mają takie same kwalifikacje jak aplikujący mężczyźni. Pensja dla komorników szczepionkowych ma wynosić 2774 euro brutto miesięcznie.

Źródło informacji: heute.at, jobs.linz.at

Zobacz też:

„Ta książka jest bronią”. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych o „Kowidowych gettach” i ohydnym spocie szczepionkowym promowanym przez Kancelarię Premiera [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Bestia znaczy swoje ofiary… Ojcze w niebie ,miej ich w swojej opiece.

 2. MAREK mówi

  Ludzie poszli kolejny raz na lep ateizmu, materializmu, demoralizacji i lewackich ideologii, musiało się to skończyć kolejnym lewackim bezbożnym bestialskim totalitaryzmem!
  Patrzcie jak ateiści i lewacy oraz przesiąknięci lewactwem i materializmem purpuraci wspierają segregację, przymus i terror !!!
  Ilu ludzi teraz czyta Pismo Święte, ilu ludzi czytało rok 1984 Orwella i wyciągnęło z tego wnioski / IGNORANCJA TO SIŁA /, ilu ludzi wyciągnęło wnioski z ludobójczej poszczepiennej amerykańskiej „grypy hiszpanki”, ilu ludzi wie z historii, że lewackie i ateistyczne ideologie zawsze kończą się ludobójstwem i totalitaryzmem!

 3. Szczoor mówi

  Geszeft idzie pelna para.Kasa leci strumieniem!!

 4. AS mówi

  Przeczytałem Twój komentarz i dodam, ilu przerobiło, podkreślam przerobiło szatański plan: Protokoły Mędrców Syjonu. Orwela czytałem, ale też niestety przerobiłem Pismo tzw. Święte. Nie popadałbym w ekstazę w ujęciu Prawdy, Piękna i Dobra jeśli chodzi o tzw. Stary Testament. Czas najwyższy zauważyć że jest wiele wersetów pisanych racicą a nie ręką ludzi świętych. Tylko Prawda jest warta zastanowienia. Tak- tak, nie- nie reszta nie pochodzi od Naszego Stwórcy. Zawsze Prawda bo to ona byłą na początku. Być może wiesz, że Ewangelia wg św. Jana zaczyna się od słów „Na początku była Prawda, i ona była u Boga” Nam plebsowi przetłumaczono, że to „słowo” – w starogreckim to samo znaczenie ma Prawda I Słowo. Taki drobiazg. Pozdrawiam

 5. Misiek13 mówi

  Jesli sie nie zjednoczymy i nie zaczniemy z nimi walczyc,to w Polsce bedzie to samo i czeka nas to co robil Hitler,totalna segregacja i zaglada.Bo to nie jest walka z wirusem to jest walka z ludzmi

 6. AS mówi

  Oczywiście, masz rację, ale przypisywanie zbyt wielkiej roli Hitlerowi, jest błędem założenia i to błędem bardzo poważnym. Przeczytaj o pochodzeniu niejakiego Hitlera i nie omiń tego, kto od kilku lat, czyli już na ostro od 1929 promował go na kanclerza, skąd szły dolary, na jego desygnowanie na to stanowisko oraz skąd tzw. III Rzesza miała kasę na piorunujący rozwój po przegranej wojnie. Ot, tylko tyle. Ale generalnie masz rację, nie możemy siedzieć cicho jak pedały, oczywiście rowerowe.

 7. Kb mówi

  AS czy jest Pan katolikiem ? Jeśli zbyt prywatne pytanie to przepraszam.

 8. Mario mówi

  Wszyscy dookoła mówią ” nie można cicho siedzieć” i co? jakaś milionowa manifestacja?Jakieś butelki na samochód „sobotniego”?Żeby choć jakieś hasła na budynkach,ulicach itd.NIC!Tak samo jest z pedałami i lewakami.Nikt nic nie robi by to ścierwo powstrzymać ( prawie nikt).A dlaczego? Bo nie potrafimy się zjednoczyć a „nasi” pseudo-wodzowie żrą się pomiędzy sobą o to kto jest większym „patriotą” a jak któryś założy garniturek i trafi do polityki to mu jaja odpadają.Ktoś chętny do prawdziwej WALKI O WOLNĄ OJCZYZNĘ? Tu w Warszawie?W wylęgarni zniewolenia,pedalstwa i zdrady?!Czekam!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.