SKLEP-WPRAWO.PL

Szczepionkowe szaleństwo. Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/fot. screen
38

W poniedziałek (23.11.2020) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Tematem rozmowy były szczepionki na koronawirusa i szaleństwo, w jakie już wepchnęli nas rządzący zafiksowani na Covid-19. A będzie coraz gorzej. Ludzie są poddawani ogromnej presji, żeby bez szemrania zgodzili się na zaszczepienie eksperymentalnym specyfikiem, który nie został prawidłowo przetestowany.

Opowieści o tym, że korona-szczepionka jest skuteczna i bezpieczna można włożyć między bajki. Minimalny okres testowania szczepionek to pięć lat! Tego nie da się przeskoczyć, ani obejść. Doskonale wiedzą o tym firmy farmaceutyczne, które w umowach zagwarantowały sobie zwolnienie z odpowiedzialności za skutki szczepionek. Na jakiej podstawie minister zdrowia Adam Niedzielski zapewnia, że Polacy otrzymają bezpieczną szczepionkę?

W rozmowie przywołałam też wyniki duńskiego badania dotyczącego stosowania maseczek chirurgicznych jako środka zapobiegającego zakażeniu koronawirusem. Od razu mała autokorekta: oczywiście badanie zostało przeprowadzone w 2020 roku, a nie w 2019, jak omyłkowo powiedziałam. Różnica pomiędzy liczbą zakażeń w grupie zamaskowanej i nienoszącej masek wyniosła 11 osób, a nie 8. Krótki cytat z opisu badania: „W sumie 3030 uczestników zostało losowo przydzielonych do zalecenia noszenia masek [poza domem], a 2994 przydzielono do grupy kontrolnej [bez masek]; 4862 ukończyło badanie. Zakażenie SARS-CoV-2 wystąpiło u 42 uczestników z zalecanymi maskami (1,8%) i 53 uczestników z grupy kontrolnej (2,1%). Różnica między grupami wynosiła 0,3 punktu procentowego”. Link do opisu badania TUTAJ.

Szanowni Państwo, utknęliśmy w Matrixie, z którego politycy nie chcą nas wypuścić. Propaganda i nieustanne straszenie doprowadziło do tego, że argumenty naukowe i zdrowy rozsądek przestały się liczyć. Sparaliżowana służba zdrowia przestała leczyć. Gwałtownie rośnie liczba zgonów niecovidowych. Ogłupieni ludzie gubią się już w tych wszystkich absurdach wymyślanych przez rządzących. A najgorsze jeszcze przed nami – czekają nas kolejne lockdowny i eksperyment medyczny w postaci szczepionek o niesprawdzonych skutkach ubocznych.

Zobacz też:

Szczepionka albo maseczka do końca życia! Szokująca propozycja etyka z Uniwersytetu w Oxfordzie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. finka mówi

  Obejrzałam wczoraj program i mma uwagę co do szczepionki nowej generacji od Pfizera i Moderny, nie polegają na podaniu na osłabionego wirusa, ta jest eksperymentalna ,stworzona w oparciu o RNA, a to w konsekwencji może nam zmienić DNA, są takie obawy i w konsekwencji doprowadzić do masy schorzeń autoimmunologicznych, mało wiemy o innych NOPach, bo za krótki czas obserwacji i na razie utajniony. Jednym z powikłań testowanej szczepionki (nie pamiętam producenta) było poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, rzadka choroba autoimmunologiczna. Psychopaci z rządów różnych krajów chcą testować na własnych obywatelach, biją Mengele na głowę. I czas pomyśleć jak odstawić ten rząd, albo my ich albo oni nas. W Polsce nie ma do dziś funduszu odszkodować za NOPy a minister dalej brnie w niesprawdzoną szczepionkę, ao się kwalifikuje pod sąd.

  1. Meg mówi

   Dokładnie!
   Po takiej szczepionce człowiek staje się organizmem zmodyfikowanym genetycznie. To jest inżynieria genetyczna. Po tym się choruje. Choroby autoimmunologiczne są ciężkie do wyleczenia, a w tym przypadku ich źródło będzie genetyczne – a więc nie można go wyleczyć czy wyłączyć, będzie oddziaływało nieustannie. Taka choroba jest wówczas nie do wyleczenia, można będzie jedynie częściowo maskować niektóre objawy.
   Nie wiem, jak Wy, ale ja chcę być zdrowa i nie mam skłonności do autoagresji, więc nie aplikuję na królika doświadczalnego.

   1. Matka Polka mówi

    Niezły bełkot. Nie, szczepionki nawet oparte na DNA czy RNA nie są w stanie zmodyfikować ludzkiego genomu. Tak jak szereg innych substancji nie modyfikuje naszego organizmu, a szczepionka oparta o wirus krowianki nie powodował, że ludziom wyrastały drugie, krowie głowy, jak jeszcze 100 lat temu mówili wasi intelektualni poprzednicy, ówczesne antywacki.

    Jak nie masz skłonności do autoagresji to zacznijże myśleć, bo wielką krzywdę sobie wyrządzasz.

    1. piotr mówi

     Lewacka kretynko , doucz sie i wtedy sie wypowiadaj, nawet na wikipedii podaja ze moze modyfikowac ludzkie DNA

     1. Matka Polka mówi

      Gdzie ty masz, amebo, w Wikipedii taki fragment – weź no zacytuj, bo nie wiem którego zdania w swojej głupocie nie zrozumiałeś i które mam ci wytłumaczyć? Nie wiem, może to że w wyniku szczepionek DNA następuje ekspresja patogenu w organizmie przyjmującego? Nie ćwoku bez podstawowej edukacji, to nie oznacza, że modyfikuje się ludzkie DNA, to oznacza, że komórka produkuje białka patogenu. Bo z innych zdań to już w ogóle nie jestem w stanie wyłapać, jak ktoś, nawet będąc wyjątkowym ćwokiem, mógłby coś takiego wyczytać, co ty wyczytałeś.

    2. Shadow mówi

     Szanowni redaktorzy wprawo.pl- trzeba zbudować świątynię, a do tego zgromadzić odpowiedni fundusz, bo wyrosła wam tu istota nadludzka, najmądrzejsza i potężna. Trzeba to zrobić, aby ta wspaniała istota nie musiała trollować. Ma nieograniczoną wiedzę i inne zdolności i cechy ponadludzkie. To „matka polka”. Wszyscy na kolana i bić pokłony o glebę.

     1. Matka Polka mówi

      Nie Shadow, nie musisz mi czci boskiej oddawać, choć może różnica poziomu wiedzy między nami faktycznie wydawać ci się tak wielka, że zaczniesz mnie jak jakąś istotę nadludzką traktować – ale to złe podejście, bo ta różnica nie wynika z jakiegoś nadludzkiego poziomu mojej wiedzy, tylko po prostu z tak niskiego poziomu twojej.

      Wiesz, to nie jest trudne, by być w życiu rozsądnym. Większość ludzi słucha ludzi bardziej doświadczonych od siebie – lekarzy, naukowców, organizacji zajmujących się ochroną zdrowia, instytutów, a nie pani z internetowej telewizji dla szurów, która coś w necie poczytała i wydaje jej się, że jest mądrzejsza od ludzi z dorobkiem naukowym. Jak lecisz samolotem, to wsiadasz na pokład z licencjonowanym pilotem, a nie wujkiem Heńkiem, który twierdzi, że popilotuje Boeinga lepiej, bo pograł trochę w symulatory gier na PlayStation, a w ogóle to mówi, wszyscy piloci są na usługach mafii lotniczej i jak wchodzisz na pokład, to ci sekretne czipy wszczepiają.

      To jest owa „nadludzkość”, by to zakumać? Naprawdę, dla ciebie to aż taki wysoki sufit do dosięgnięcia?

     2. Matka Polka mówi

      @LOL

      Im bardziej lakonicznie się wypowiadasz, tym mniejsza szansa, że zrobisz z siebie idiotę. Dobry kierunek!

     3. LOL mówi

      po prostu doszedłem do wniosku, iż z idiotkami się nie dyskutuje, mamuśka…

    3. LOL mówi

     doszedłem do wniosku że z idiotkami się nie dyskutuje, mamuśka…

 3. Robert mówi

  Czy możliwe jest wygaszanie pandemii? Gen. Gielerak przedstawił warunek konieczny.

  1. Republikanin mówi

   Warunkiem wygaszenia pandemii jest wywalenie neomarksistowskich rządów (niezależnie od tego, jak ci rządzący siebie nazywają) i pokonanie ich mocodawców. To drugie może być trudniejsze.

 4. Matka Polka mówi

  „W poniedziałek (23.11.2020) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Tematem rozmowy były szczepionki na koronawirusa i szaleństwo”,

  Nie no, super, pani archeolog w internetowej telewizji dla szurów będzie wypowiadała się na temat procesu testowania szczepionek, ich bezpieczeństwa czy komentowała badania naukowe stawiając tezy odmienne od podawanych przez tysiące naukowców. Tak, tędy droga.

  1. Egil mówi

   Profesor Kuna, to dla ciebie szur, policyjna pało?

   1. Matka Polka mówi

    Profesor Kuna, po pierwsze, mówi zupełnie inne rzeczy, niż są tu prezentowane. Nie mówi, że nie ma wirusa, że nie ma pandemii, nie mówi, że szczepionki nie zadziałają, mówi też, że maseczki są jedną z ważnych elementów ochrony. Problem tylko, że takie puste pały, jak ty, albo autorzy artykułów tutaj, wybierają sobie jedynie fragmenty wypowiedzi (np. krytykę pewnych obostrzeń lockdownowych albo stwierdzenia, że po grypie są groźniejsze powikłania), przemilczając wszystko inne i manipulując.

    Po drugie, profesor Kuna jest jeden, a niektóre jego tezy (o tym np., że powikłania po grypie są gorsze) nie znajdują uznania u tysięcy innych naukowców, którzy mówią coś innego. Ma więc opinie kontrowersyjne, rozsądny człowiek raczej więc patrzy na to, co mówi większość ekspertów. Ale puste pały, takie jak ty, oczywiście to przemilczą, tę większość opinii, bo jakiś fragmencik opinii Kuny wam się podoba.

    Po trzecie, tak, Kuna jest ekspertem-pulmonologiem, mimo więc, że nieraz ma kontrowersyjne tezy, jak najbardziej mogę go posłuchać, w przeciwieństwie do dziennikarzy bez żadnego wykształcenia uprawniającego ich do samodzielnego pisania o kwestiach medycznych i komentowania opinii ekspertów.

  2. Katarzyna Treter-Sierpińska mówi

   Pani archeolog posiada umiejętność korzystania ze źródeł, więc zapoznała się z faktami prezentowanymi przez naukowców i o nich opowiedziała. Osoba ukrywająca się pod nickiem „Matka Polka” nie zapoznała się nawet z załączonym filmem. Żenujący poziom wpisów „Matki Polki” świadczy jedynie o ignorancji tej osoby. Komentującym na tym forum radzę ignorować wpisy „Matki Polki”, ponieważ nie wnoszą one nic merytorycznego do dyskusji, a ich jedynym celem jest prowokowanie awantur.

   1. piotr mówi

    Pani Kaisu , czy nir mozna tego lewackiego pomiotu trollujacego podkazdym Waszym artykulem jako zablokowac albo chociaz wywalac kazdy wpis oznaczony szyderczo ” matka polka” . Zastanawiam sie czy za tym nickiem nie kryje sie tlusta i wielorybowata lemparcica ;-/ Fuj!

    1. Matka Polka mówi

     Nie płacz Piotruś, od tego, że ktoś ci powie, że jesteś idiotą bo zmyślasz cytaty z Wikipedii lub ich nie rozumiesz nic ci się złego nie stanie, najwyżej ego ucierpi. Od tego, że dalej będziesz trwał w głupocie i rozpowiadał, że szczepionki zmieniają ludzkie DNA już ci się natomiast krzywda stać może.

     P.S. Pani Katarzyno, skoro ma pani „jako archeolog umiejętność korzystania ze źródeł” – może w tym temacie zrobiła pani jakąś naukową analizę źródeł? Jakieś publikacje naukowe potwierdzają te modyfikacje genetyczne? Tylko proszę nawykiem archeologa zbyt głęboko „nie kopać” i nie powielać np. bredni antyszczepionkowców sprzed stu lat, że po szczepieniach ludziom krowie głowy mogą wyrosną.

     A jak nic pani nie znajdzie, to może pani wytłumaczy Piotrusiowi, w bardziej kulturalny sposób, że opowiada bzdury? Takich ma pani fanów, słuchają się pani, to proszę brać za nich odpowiedzialność.

    2. LOL mówi

     lempart jest zwyczajnie za tępa, za wysokie progi dla tego dziwadła. co nie znaczy że jakiś pseudointelektualista nie działa z jej ramienia na tym forum…

   2. Matka Polka mówi

    Pani wybaczy, ale po pierwsze, czytanie i rozumienie tekstów o garnkach kultury łużyckiej (czy w czym tam się pani specjalizuje, jako archeolog), to jest jednak zupełnie coś innego, niż czytanie i rozumienie tekstów naukowych epidemiologów, pulmonologów. Nie jest pani Leonardem da Vinci, zresztą, na sam pierwszy rzut oka widać z pani artykułów, że nie podaje pani żadnej naukowej bibliografii, co najwyżej rzuci pani jakiś fragment, który gdzieś pani wyczytała, albo wybiórczo, albo kompromitując się pomieszaniem faktów (jak w tym przypadku). Proszę mnie nie rozśmieszać, że przeprowadza pani naukową analizę i krytykę źródeł medycznych.

    Po drugie – naczytałam się już wielu pani artykułów i wiem też dobrze, jaki jest poziom CEP. Pani więc wybaczy, niczego sensownego się z pani strony spodziewać już nie mogą, szkoda więc czasu na filmik, wystarczy, że artykuł przeczytałam.

    Po trzecie – nie wiem, czy zdaje pani sobie sprawę ile szkód pani wyrządza, rozsiewając swoje manipulacje. Dzisiaj mamy kolejny rekord zgonów, ludzie, którym ktoś umarł, przeżywają i opisują swoje tragedie, mamy paraliż służby zdrowia, a pani uporczywie dalej brnie w zaparte – nie ma epidemii, to nie jest groźne, po co maseczki, szczepionka be. Sumienie panią nie rusza?

    Po czwarte – jak widzę rozsiewanie szkodliwych głupot, to reaguję. Można mnie ignorować, żyć sobie w strefie komfortu, w której nikt nie wytłumaczy, że wierzysz w głupoty. Rzeczywistości jednak, niestety, nikt nie zignoruje.

    1. Hammurabi mówi

     Nie jestem specjalistą w sprawach szczepień. Fakt. Fachowa najeżona łaciną i angielskim medycznym literatura nie dla mnie.
     Jednak po doniesieniach o wielu problemach poszczepiennych, trzeba by być niespełna rozumu, by komuś postawionemu ponad prawem, poza kontrolą i zwolnionego z jakiejkolwiek odpowiedzialności za działanie swoich produktów zaufać. Z tego co wiem, to żaden lekarz nie podpisze przed szczepieniem „cyrografu”, że bierze pełną odpowiedzialność za wystąpienie niepożądanych skutków ubocznych bezpośrednio po szczepieniu jak i w dalszym okresie życia pacjenta. Pytanie czemu, skoro to takie zbawienne i nieszkodliwe?
     Tak wiem, że „błogosławieni ci, którzy nie widzieli a uwierzyli”, jednak jeśli chodzi o przemysł farmaceutyczny prędzej diabłu uwierzę, że się nawrócił niż w to, że właściciele tych firm są uczciwymi ludźmi.
     Gardasil HPV – boran sodu w w jednej dawce wynosi 35 mcg. Znamy go również jako „boraks”. Jest on głównym składnikiem trującym w kwasie borowym, który jest używany do zabijania karaluchów… Żeby było weselej, to każdy produkt zawierający boraks sprowadzany na teren Unii mysi w opisie posiadać ostrzeżenie, że „może upośledzać płodność i działać szkodliwie na płód w łonie matki”…
     Aluminium w wysokości 225 mcg, co powoduje śmierć części komórek nerwowych i pomaga chemii zawartej w szczepionce wejść do mózgu.
     No i na koniec polisorbat 80 w ilości 50 mcg. Polisorbat 80 jest stosowany jako emulgator w produktach spożywczych, ale po wstrzyknięciu do ludzkiego organizmu, powoduje szybki, nienaturalny wzrost narządów rozrodczych, powodując sterylność.
     Te ilości należy pomnożyć razy trzy, bo tyle jest stosowanych dawek.
     Pewnie zaraz zgodnie ze swoim zwyczajem wyleje panie kubły pomyj, bo dodam cytat:
     „byłoby idealnie aby zmniejszyć populacje na świecie o kilka miliardów”.
     Pozwoi pani, że poproszę ją by sama sprawdziła czyje to słowa, oraz co zawierają szczepionki: Biothrax, MMR II, Szczepionka na świńską grypę, Szczepionka na chorobę Heinego-Medina wywołana wirusem polio, Szczepionka na grypę, Szczepionka na rotawirusy…
     Zdrowie i życie wszyscy mamy jedno. Pani również.
     Dlatego każda wątpliwość dotycząca podawanych preparatów i to nie tylko szczepionek musi być rozwiana!
     Na słowo, to ja mogę (ale też nie muszę) uwierzyć komuś kto sprzedaje mi jako bezusterkową jakąś rzecz codziennego użytku, nie lek!
     Każdy lek sprowadzany z zagranicy powinien być tu, w polskich laboratoriach kontrolowany przynajmniej wyrywkowo, a nie podawany społeczeństwu z „wiarą na gębę”. Tylko tyle i aż tyle!
     Jako dość daleko w latach posunięty człowiek z doświadczenia wiem, że faktycznie żaden pieniądz „nie śmierdzi” a ci którzy mają go tak wiele, że nie bardzo już wiedzą co z nim robić wciąż mają go zbyt mało.

     1. Boguslaw mówi

      Ja dodaje codziennie z rozmyslem szczypte boraksu do mojej porannej szklanki cieplej wody z limonka!
      Dowiedz sie, jeszcze z innych zrodel, ze boru permanentnie brak na europejskich polach uprawnych.
      Staram siue tez nie przekraczac tej szczypty.
      Tak juz od 4 lat!

     2. Matka Polka mówi

      „Nie jestem specjalistą w sprawach szczepień. Fakt. Fachowa najeżona łaciną i angielskim medycznym literatura nie dla mnie.”

      – Nie musisz, większość ludzi przecież nie jest. Chodzi jednak o to, by wówczas polegać na opinii tych, co specjalistami są, a nie na bzdurach publikowanych np. na tym portalu. Ale ty przeklejasz tu teksty z portali dla świrów, typu blog Roberta Brzozy.

      „Jednak po doniesieniach o wielu problemach poszczepiennych, trzeba by być niespełna rozumu, by komuś postawionemu ponad prawem, poza kontrolą i zwolnionego z jakiejkolwiek odpowiedzialności za działanie swoich produktów zaufać.”

      – Jakich „wielu”? Skąd masz te doniesienia – z portali takich jak ten, stron antyszczepków? NOPy są rejestrowane i to na podstawie zgłoszeń (a więc czystej korelacji czasowej ze szczepieniem, to nie są nawet wszystko więc skutki szczepień). Prawdopodobieństwo ciężkiego NOP to 1 na milion.

      ” Z tego co wiem, to żaden lekarz nie podpisze przed szczepieniem „cyrografu”, że bierze pełną odpowiedzialność za wystąpienie niepożądanych skutków ubocznych bezpośrednio po szczepieniu”

      – A z jakiej racji? Podpisuje cyrograf, że nie będziesz miał skutków ubocznych po jakimś leku może? A sprzedawca w sklepie podpisuje ci cyrograf, że nie będziesz miał biegunki po kupionym kefirze? Jeśli cokolwiek byłoby nie tak ze szczepionką, to jest to odpowiedzialność producenta, lekarz ma ją prawidłowo podać. W ulotce znajdziesz natomiast bez problemu wszelkie informacje o możliwych skutkach ubocznych, tak leku, jak szczepionki.

      „Tak wiem, że „błogosławieni ci, którzy nie widzieli a uwierzyli”, jednak jeśli chodzi o przemysł farmaceutyczny prędzej diabłu uwierzę, że się nawrócił niż w to, że właściciele tych firm są uczciwymi ludźmi.”

      – To nie kwestia wiary i nie Bóg, który jest niewidzialny by trzeba było wierzyć. To jest kwestia twardych faktów i 100 ponad lat rozwoju medycyny.

      „Gardasil HPV i boraks oraz aluminium” etc.

      – kopiujesz całe fragmenty bloga dla świrów niejakiego Roberta Brzozy, lubującego się w teoriach spiskowych, ale widać nic z nich nie rozumiesz. Na lekcjach chemii uczą, co to takiego dawka. Jedna kawa ci nie zaszkodzi, 100 cię zabije. Nawet woda w nadmiarze potrafi zabić. Ani ilość boraksu, ani ilość aluminium w szczepionkach absolutnie nie jest w stanie nikomu zaszkodzić, uwzględniając również przyjmowanie wielu szczepionek i przyswajanie aluminium czy boru ze środowiska.

      ” zgodnie ze swoim zwyczajem wyleje panie kubły pomyj, bo dodam cytat:
      „byłoby idealnie aby zmniejszyć populacje na świecie o kilka miliardów”.

      – Jeśli wierzysz, że jakieś tajne organizacje czy rządy szczepionkami miliardy ludzi chcą zabić, no to sorry, jesteś idiotą. Nie miej do mnie pretensji, miej tylko do siebie. Bo faktycznie trzeba być idiotą, żeby szczepienia, które są jednym z głównych powodów zdecydowanego zmniejszenia śmiertelności niemowląt czy wydłużenia długości życia podejrzewać o bycie środkiem depopulacji.

      „Pozwoi pani, że poproszę ją by sama sprawdziła czyje to słowa, oraz co zawierają szczepionki: Biothrax, MMR II, Szczepionka na świńską grypę, Szczepionka na chorobę Heinego-Medina wywołana wirusem polio, Szczepionka na grypę, Szczepionka na rotawirusy…”

      – Nie ma żadnego znaczenia, czyje to słowa, wiązanie ich ze szczepionkami to po prostu czysty idiotyzm. A jak chcesz zapytać o jakiś składnik szczepionek, to pytaj.

      „Zdrowie i życie wszyscy mamy jedno. Pani również.
      Dlatego każda wątpliwość dotycząca podawanych preparatów i to nie tylko szczepionek musi być rozwiana!
      Na słowo, to ja mogę (ale też nie muszę) uwierzyć komuś kto sprzedaje mi jako bezusterkową jakąś rzecz codziennego użytku, nie lek!”

      – Owszem i czynią to naukowcy prowadząc latami badania. To nie jest problem szczepionek, że istnieją mało inteligentni ludzie, którzy jednak nie odnoszą się do tych badań, a wiedzę o szczepieniach czerpią z blogów szurów jak R. Brzoza np.

    2. LOL mówi

     na ty akurat masz tyle wspólnego z rzeczywistością co smok wawelski :)))

   3. Boguslaw mówi

    Zgadza sie, Pani Katarzyno!
    Sam sie t nia od 2 tygodni mecze!
    Jest to typowy przyklad bezczelnej pasozydowskiej BUTY!
    Nie znalazlby sie jakas metoda, zeby nas wiecej nie obrazala!
    Ja, w moich odpowiedziach jeszcze nigdy nie bylem taki brutalny i tyle sie naklnalem, jek z jej przyczyny!
    Nie wiem, czy Pani wspomniala, ze w celu jakoby ( nie) znalezienia dzialajacej metody leczenia na korone, ZABRONIONO DOKONYWANIA SEKCJI ZWLOK, zmarlych jakoby na covid!

    Przeciez samo to pokazuje, ze wcale nikomu nie zalezy na pozbyciu sie tego problemu, ale aby go w nieskonczonosc popychac i niszczyc gospodarki swiata oraz zniewalac ludnosc swiata!
    Pozdrawiam serdecznie!
    Pamietajmy o D3 + K2MK7 i przetrzymajmy ten cholerny cyrk!

    1. Matka Polka mówi

     Boguś, ty się ze swoją głupotą po prostu męczysz, tylko jesteś za głupi, by to pojąć. Gdybyś tą głupotą chociaż nie epatował po forach internetowych, to byś miał lżej, bo nikt by ci uwagi nie zwracał, że jesteś idiotą i byłoby ci weselej.

     P.S. Nie, Boguś, nikt nie zakazał wykonywania sekcji, by zdiagnozować Covid. Z prostej przyczyny – bo nie wykonuje się sekcji zwłok, żeby zdiagnozować jakąkolwiek chorobę. Przyczyny zgonu ustala się na bazie obserwacji połączonej z testami, badaniami. Sekcje wykonuje i wykonywało się wyłącznie w określonych sytuacjach – kiedy nie można było ustalić przyczyny zgonu, kiedy podejrzewano przestępstwo, kiedy chory zmarł w ciągu 24 czy 48 dni od przyjęcia do szpitala, kiedy żądała tego rodzina itp. I dokładnie tak jest i z chorymi na Covid – tylko jak zachodzą któreś ze szczególnych przesłanek, to się wykonuje sekcję. Nie sądzę, byś to zakumał, ale piszę na wszelki wypadek dla innych – żeby nikt tego idiotyzmu od ciebie aby nie podłapał i nie zgłupiał, jak ty.

     1. LOL mówi

      weź się zaszczep, szybciej zejdziesz i będzie jednej przemądrzałej idiotki mniej na świecie. gl

 5. W K mówi

  Eksperymenty medyczne na ludziach STOP! Depopulacja STOP!

 6. Robert mówi

  Skąd się wziął COVID – 19? Otworzyli zamrażalki i… sensacja.

 7. kici kici KOCUR mówi

  Świetny wywiad z panią Katarzyną, obejrzałem „od deski do deski” jak zresztą każde jej wystąpienie. Argumenty znakomite, wszystko trzyma „się kupy” tylko mam jedno ale: po co oni nam to robią? Niektórzy prelegenci, jak na przykład pan Michalkiewicz sugerują że to jest spisek firm farmaceutycznych w celu osiągnięcia olbrzymich zysków. Być może tak jest tylko że tutaj nasuwają mi się wątpliwości: po co tym ludziom będą takie duże pieniądze skoro wszystkie gospodarki świata runą w gruzach powodowanych przez obostrzenia pandemiczne? Będą sobie kupować maseczki? Żywność? Niczego więcej nie będzie no… może jeszcze będzie jako tako funkcjonalizował przemysł kosmetyczny i higieniczny i to wszystko.
  Pani Katarzyna sugeruje z kolei że wszystkie te obostrzenia służą do tego żeby zastraszyć ludzi bo takim zastraszonym społeczeństwem dobrze się rządzi. Też ten argument za bardzo mnie nie przekonuje. Nagle wszystkie państwa zmówiły się i rozpętują histerię epidemiologiczną i w ten sposób zastraszają swoje społeczeństwa i będą mogli nimi dowolnie sobie zarządzać. Pamiętajmy że to co się teraz dzieje nie dotyczy tylko samej Polski gdzie niecny rząd Mateusza Morawieckiego chce zniewolić Polaków ale że dzieje się to niemalże na całym świecie.
  Różne są hipotezy wygłaszane przez różnych ludzi a mnie osobiście wydaje się ze najważniejszego nie wiemy ale dowiemy się już w niedługiej przyszłości i wtedy cała ta niezrozumiała układanka złoży nam się w jedną przejrzystą i logiczną całość bo to że na pewno coś tutaj z całą tą pandemią jest nie tak jest dla mnie jasne jak słońce. A na razie wiemy wszyscy że gdzieś dzwonią tylko nie wiemy w którym kościele. I to by było tyle w tym temacie. Pozdrowienia od KOCURA 😆

  1. Krzysztof mówi

   Ale to jest bardzo proste. Firmy farmaceutyczne jak się nieźle obłowią, będą mieli ogromną ilość kasy. Jednocześnie gospodarki upadną, więc będzie można je za bezcen kupić. Ile osób wzięło kredyty? Bez pracy nie będą mieli kasy na spłacenie, więc nieruchomości także będą wykupywać. Dzięki szczepionkom, powstaną nowe choroby. Więc trzeba będzie stworzyć nowe leki zaleczające, nie wyleczające. W ten sposób zapewnią sobie dodatkowy stały dochód. Ludzie chorzy będą wydawali kasę na leki, zamiast na inne potrzeby. Staniemy się całkowicie niewolnikami. Dodaj do tego wyeliminowanie gotówki, i będą mieli nas jak na dłoni. Czytałem gdzieś, że chcą wprowadzić dochód podstawowy, bez względu czy pracujesz czy nie. Jednak będzie się to wiązało ze zrezygnowania z własności. Dzięki temu posiądą wszystko. Zostanie jeszcze chipy wszczepiane pod skórę. Wtedy już nigdzie się nie ukryjesz.

   1. kici kici KOCUR mówi

    Może tak jest jak piszesz. No ale to co? Wszystkie rządy na świecie nie widzą tego? Idą jak barany na rzeź razem ze swoimi narodami?
    Ja tutaj węszę grubszą aferę a możecie mi wierzyć że jako KOCUR węch mam bardzo dobry. Czuję w powietrzu czosnek. A czemu nie? Marzy im się władza nad światem i pewnie zaryzykują. Wszystkie większe media na świecie są w ich rękach, wytwórnie filmów, banki i instytucje finansowe. Mało tego mają w każdym rządzie w każdym państwie po kilku swoich ludzi, sądownictwo należy do nich, czegoż chcieć więcej. I tyle w tym temacie!

 8. Shadow mówi

  Kto usuwa moje wpisy na temat trolla ” matki polki”? Czyżby moderator maczał brudne paluchy w tym procederze, czy może google?

  1. Matka Polka mówi

   „Spiseg!”. Jestem przekonana, że to sam pan Soros bezpośrednio wydał rozkaz moderatorowi wprawo.pl. O ile nie ktoś ważniejszy…

 9. Łukasz Toruń mówi

  …polecam ten wywiad, moim zdaniem najciekawszy od 11 listopada i gęsty od merytoryki

 10. kici kici KOCUR mówi

  Dziś rano przeczytałem na Interii świetny dowcip, od razu poprawił mi się humor a śmieje się jeszcze nawet teraz, chyba dziś nie pójdę łowić myszy.
  Posłuchajcie:
  Szefowa KE wielce czcigodna pani Ursula von der Leyen ogłosiła że państwa, które mają wątpliwości ws. mechanizmu praworządności, mogą zgłosić zastrzeżenia do Trybunału Sprawiedliwości UE.
  Hahahaha, mogą zgłosić zastrzeżenia do TSUE, najbardziej marksistowskiego trybunału sprawiedliwości na świecie no koń…, przepraszam kot by się uśmiał. Już ja widzę te wyroki.
  Przypomina mi się podobna historia kiedy to po napaści Niemiec na Polskę władze niemieckie zakazały Żydom posiadania gotówki powyżej 2000 złotych, który Żyd posiadał więcej niż tych 2 tysiące zobowiązany był natychmiast zdeponować ją w niemieckim banku. Zdeponować… hahaha już ja widzę te depozyty.

 11. Flex mówi

  Nie ma znaczenia czy ta szczepionka będzie skuteczna i bezpieczna. Jej zadaniem nie będzie zwalczenie Covid 19. Jej praktyczną funkcją będzie uniknięcie lockdownu, kwarantanny i DDMów. A dla władców świata i Kraju dedykuję ku uprzytomnieniu, że może przyjść w ich życiu moment, kiedy przypomną sobie o chorobach znacznie poważniejszych i śmiertelnych, których leczenie obecnie praktycznie sparaliżowali swoimi decyzjami i działaniami. Tekst ŚP. Macieja zembatego: https://www.youtube.com/watch?v=7KdhaFtd_aI

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.