Szaleństwo! Spurek wykorzystuje koronawirusa do agitacji na rzecz „uchodźców” szturmujących Grecję

zdjęcie z granicy grecko-tureckiej/Sylwia Spurek
6

W momencie, gdy Europa zmaga się z pandemią koronawirusa, a Polska zamknęła granice dla cudzoziemców i kieruje na 14-dniową kwarantannę polskich obywateli wracających z zagranicy, europosłanka Sylwia Spurek agituje na rzecz „uchodźców” szturmujących Grecję.

Ograniczenia na granicach, strach o najbliższych, tysiące Polek i Polaków chce wrócić do rodziny i czuć się bezpiecznie. Czy teraz wykażemy więcej empatii i zrozumienia dla rodzin, kobiet, dzieci uciekających do Europy przed wojną przez granicę grecko-turecką? #MiłujBliźniego – napisała Spurek na Twitterze komentując informację, że Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiadają program dla Polaków, którzy chcą wrócić do kraju w sytuacji, gdy rząd wstrzymuje ruch lotniczy w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Co oznacza apel Spurek o wykazanie „więcej empatii i zrozumienia dla rodzin, kobiet i dzieci”? Nietrudno zgadnąć, że chodzi o zaprzestane obrony granicy UE i wpuszczenie do Europy setek tysięcy, a nawet milionów „uchodźców”. Bajeczkę o kobietach i dzieciach słyszymy z ust lewicy nie po raz pierwszy. Tak było w 2015 roku i tak jest dziś. Turcja puściła na Europę armię dżihadystów, a Spurek z niecierpliwością czeka na „ubogacenie”. Albo ta kobieta jest szalona, albo z zimną krwią agituje na rzecz zniszczenia Europy. Jacy szaleńcy na nią głosowali?

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Polacy złamali szyfr Enigmy, teraz czas na koronawirusa. Polski zespół na tropie leku na COVID-19!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Artur mówi

  gdzie tam kobiety i dzieci? sami młodzi faceci w wieku poborowym

  1. Zdzislaw mówi

   Tej osobie (mam wątpliwość co do płci) powinni zrobić test na świr-korona.

 2. Piotr mówi

  wyslac ja do nich niech się zapozna z tym nowym elementem napływowym

 3. Hammurabi mówi

  No właśnie! Kto i dlaczego głosował na spurki, thuny, sikorskie i spółkę? No kto? Pytałem, szukałem i kurna nikt się przyznać nie chciał! Rozumiem „Warszawkę”, bo to jest stan umysłu o ilości zwojów gwintu słoika!
  Z Warszawy trzy mandaty w PE uzyskała Koalicja Europejska – w Parlamencie Europejskim zasiądą b. premier Włodzimierz Cimoszewicz z SLD 219 677 głosów, Andrzej Halicki PO 87 422 głosów, Danuta Huebner PO 146 746 głosów, Robert Biedroń „Wiosna” 96 388 głosów.
  Wielkopolska… Tu najwięcej głosów zdobyła liderka listy Koalicji Europejskiej była premier Ewa Kopacz, na którą zagłosowało 252 032 osób. Leszek Miller zdobył 79 380 głosów. Na Sylwię Spurek zagłosowało 55 306 osób.
  ale reszta?
  Co z resztą?
  Przykładowo:
  były marszałek Sejmu, szef MON i MSZ Radosław Sikorki Koalicja Europejska 129 339 głosów – to woj. kujawsko- pomorskie… Aż tylu radosnych idiotów w jednym okręgu wyborczym?
  No miejcież teraz odwagę i choć anonimowo napiszcie jakież to „przymioty” tych ludzi zdecydowały o Waszym wyborze.

 4. Gisbourne66 mówi

  Ta kobieta to problem przede wszystkim dla psychiatry (nie wiem na pewno, ale chyba dla niej jest już za późno). Nie docierają do niej sprawy codziennego świata tj. próba przeżycia względnie starego społeczeństwa Europy (w większości białych ludzi – większość populacji muslimów w Europie jest względnie młoda co stawia ich w uprzywilejowanej sytuacji) czy w większości pasożytnicze życie nachodżców kosztem pracujących europejczyków (ponoć w ich kulturze praca nie jest niezbędna, a przynajmniej nie mają zwyczaju pracować) .

 5. lol mówi

  to coś jest bardziej szurnięte od szajbus-wielgus

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.