Szaleństwo Magdaleny Środy: „Trzeba zorganizować podziemie”

Magdalena Środa/ fot. facebook
3

Senat przyjął bez poprawek nowelizację ustaw o Sądzie Najwyższym, ustroju sądów, Krajowej Radzie Sądownictwa i o prokuraturze. Nowela trafi do podpisu prezydenta, w związku z czym „obrońcy demokracji” będą teraz urządzać zadymy pod Pałacem Prezydenckim. Ale dla Magdaleny Środy to za mało. „Trzeba zorganizować podziemie” – oświadczyła dziś na Facebooku.

No i… po ptakach. Demokratyczny sen skończył się pora wracać do realu. Trzeba organizować podziemie: infrastrukturę, wydawnictwa, uniwersytety (nauczanie początkowe też), trzeba zorganizować system adwokatów, którzy będą bezpłatnie wspierać tych, którzy pójdą siedzieć i system mieszkań dla tych którzy się ukrywają; trzeba nauczyć się z powrotem robić i rozrzucać ulotki („Precz z komuną”, „Kaczka orła nie pokona”, „Jesień wasza wiosna nasza”, „Solidarność zwycięży”), tak by się nie dać złapać (najlepiej z dachów); trzeba zacząć się komunikować poza systemem, wymyślić i wyprodukować jakieś symbole (nowe oporniki?)… Acha! No i możecie wyrzucić paszporty, zaraz będą nieaktualne, nowa władza będzie jak w PRL kontrolowała mobilność obywateli, jeden paszport za 10 donosów…” – napisała Środa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W zaistniałej sytuacji należy zapytać: czy jest ktoś na tyle odważny, żeby ukrywać w swoim mieszkaniu Magdalenę Środę? Z osobą o tak zaburzonym stanie równowagi psychicznej może być kłopot. Może wleźć na dach z ulotkami i trzeba będzie wzywać straż pożarną, żeby ją stamtąd zdjąć. W ramach eksperymentów nad sposobami „komunikacji poza systemem” może wybić dziury w ścianach. Dlaczego? Nie wiem. A dlaczego twierdzi, że paszporty będą nieaktualne?

Wpis Magdaleny Środy to wpis osoby – delikatnie mówiąc – szurniętej. Warto pamiętać, że ta „obrończyni demokracji” dostała od ministra Jarosława Gowina milionowy grant na projekt pt. „Kartografie obcości, inności i w(y)kluczenia. Perspektywa filozofii i sztuki współczesnej”.

Widzicie? Takie katusze funduje demokratom pisowski reżim. Nic, tylko zejść do podziemia, żeby Gowin nie mógł odnaleźć prześladowanych demokratów i nie wcisnął im kolejnych milionów na badanie zawartości cukru w cukrze.

Źródło cytatu: facebook

Przeczytaj też:

HIT! Obywatel RP pod Senatem o generałach, którzy „integrowali się z dowództwami międzynarodowymi” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jacek NH mówi

    Magdalena Środa jest chora psychicznie. Totalna opozycja wykorzystuje chorą kobietę, zamiast przewieść ją do Tworek, na leczenie

  2. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

    Ja tę Środę mogę zabunkrować w piwnicy. Nich zabierze ze sobą najlepiej w reklamówce z Biedronki ten milion od Gowina. Na najgorsze momenty „Kaczystowskiej dyktatury” ten milion powinien wystarczyć aby zapewnić chleb i wodę dla biednej, przestraszonej Środy. 😉

  3. samon mówi

    stara, okropnie brzydka, babcia de domo Ciupak, założyła sobie wieniec na głowę i śmieje się jak głupi do sera rozciągnąwszy przy tym w poprzek swoją gębę, gębę o wydatnym menisku wklęsłym……Wygląda jak pół d… zza krzaka a, że jest kompletnie bezwstydna i bez honoru to pozostaje w nieświadomości swojego totalnie obciachowego wyglądu. do tego dochodzi jej bieda umysłowo-moralna. wszystko to razem stanowi obraz nędzy i rozpaczy tej człekoksztaltnej istoty mającej, jak te wszystkie michniki, nurowskie, hartmanny, rołzy thun von dupenszwancen, hajki grundbaum, itd.itd., parcie na szkło do obrażania Polakow na ktorych wszyscy oni ww., od dekad pasożytują.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.