Sylwii Spurek kłopoty z rozumem? Teraz do biura poselskiego zaprasza… „czworonogów”

Sylwia Spurek / Fot. Twitter
6

O Sylwii Spurek, niegdyś zastępczyni tzw. Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara, dziś polityk partii Roberta Biedronia zrobiło się naprawdę głośno. Nie dlatego, że Spurek powaliła opinię publiczną kapitalnymi pomysłami politycznymi. O europarlamentarzystce zrobiło się głośno ze względu na jej totalny odlot. Kilka dni temu perorowała o „eko-holokauście”: Za każdym kawałkiem mięsa, plastrem sera, szklanką mleka kryje się ogromne cierpienie – oświadczyła Spurek i dodała, że „los krów determinuje ich płeć”. Już wtedy internauci zaczęli się zastanawiać, czy z jej głową wszystko jest w porządku.

Jednak na tych aberracjach Spurek nie poprzestaje. Tym razem zadeklarowała, że jej biuro poselskie będzie otwarte na „czworonogów”, po raz kolejny dowodząc, że jej miejsce nie jest w polityce, ale w zakładzie zamkniętym. Czy od dziś Spurek w roli polityka będzie rozwiązywała zwierzęce problemy, np. trzody chlewnej? Zaznacza, że już we wrześniu zaprasza do biura na „poznańskie jeżyce”. Odwiedzicie ją?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj i obejrzyj:

Polacy pękają ze śmiechu! Na listach POKO skompromitowane Jachira i Nurowska od „porno-generała” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Faktycznie, na skutek deficytów witaminowych wynikających z diety, kobieta ma całkowity odlot wspierany pozycją. To się nie może skończyć dobrze.
  A na marginesie piękni i prawdziwi przyjaciele na zdjęciu! Nie narażaj ich na kontakt z tą kobietą!

  1. bb. mówi

   Ale ma Pan, Panie Jacku, piękne pieski. Kiedys miałam takiego dobunia /dobermanna/ zwał się Hugo ale już nie żyje cztery lata. Teraz mam szalonego pinczera.

 2. Piotr mówi

  Jacku, odniesiesz się w jakiś sposób do „pojednania” Polaków z ukraińcami na Jasnej Górze dwa dni temu? Drugi temat to projekt zrównoważonego budżetu, nikt o tym nie mówi, a to znowu skok na naszą kasę! Pozdrawiam

 3. Patriota mówi

  To, że babsko jest pier..ta – trudno. Ale jak chorzy na głowę są jej wyborcy?

 4. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Biuro do chlewu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.