Super Express: Bosak wygrał debatę „Najważniejsze wybory” Super Expressu i Polskiego Radia 24 [WIDEO]

7

W niedzielę (10.09.2023 r.) odbyła się debata pod hasłem „Najważniejsze wybory” organizowana przez Super Express i Polskie Radio 24. To pierwsza taka debata, w której udział wezmą przedstawiciele ogólnopolskich najważniejszych komitetów wyborczych startujących w wyborach parlamentarnych 2023.

W debacie uczestniczyli przedstawiciele sześciu komitetów wyborczy. Reprezentantami byli: Marcin Kierwiński z Koalicji Obywatelskiej, Anna Maria Żukowska z Lewicy, Dariusz Kacprzak z Bezpartyjnych Samorządowców, Radosław Fogiel z Prawa i Sprawiedliwości, Agnieszka Buczyńska z Trzeciej Drogi i Krzysztof Bosak z Konfederacji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Debata została podzielona na cztery części: I – pytania w czterech obszarach tematycznych: gospodarka, polityka społeczna, sprawy zagraniczne, sprawy światopoglądowe; II – każdy uczestnik debaty zadaje dwa pytania dowolnemu uczestnikowi debaty; III – trzy rundy pytań od widzów; IV – podsumowanie debaty.

W trakcie trwania debaty widzowie i słuchacze mogli głosować na uczestnika, który ich zdaniem zaprezentował się najlepiej. Teraz już wiemy, że zwycięzcą debaty został Krzysztof Bosak, reprezentant Konfederacji. Konkurentów zostawił w tyle! – czytamy w Super Expressie. – Zdaniem śledzących debatę, numerem jeden został Krzysztof Bosak, który zdobył 34 proc. głosów i to on wygrał debatę, drugie miejsce przypadło Agnieszce Buczyńskiej (26 proc.) reprezentującej Trzecią Drogą, która minimalnie wyprzedziła Marcina Kierwińskiego z KO (25 proc.). Kolejne miejsca zajęli: Dariusz Kacprzak z Bezpartyjnych Samorządowców (9 proc.) oraz po 3 proc. Radosław Fogiel PiS i Anna Maria Żukowska z Lewicy.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. OC mówi

  Przecież oni wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że nic nie mogą zrobić a ich gadanie nie jest skierowane do nas tak zwanych wyborców tylko do tych co z cienia pociągają za sznurki. Taka wyborcza matura.

 2. Normalny mówi

  Sam fakt, że chyba wszystkie kahalne media przemilczają wynik głosowania po debacie ( oprócz gospodarza- superexpressu) jest argumentem za tym ,żeby jednak zagłosować na Konfederację.

 3. W K mówi

  Mam pewność, że ci ludzie nie podważą podległości Polski.

 4. Krzysztof7 mówi

  Myślę ,że to OC mówi może być prawdą . Wtajemniczeni już od dawna wiedza kto wygra wybory w Polsce tak jak to jest w USA . Tam minimum „WIEDZA” już 8 lat wcześniej kto wygra , bo jest namaszczony . Przykładem może być Bill Clinton – poczytajcie to się dowiecie . Tramp zamieszał , dlatego jest tępiony , bo przeszkadza żydom , ot co !

 5. AntyPO✡PiS mówi

  💕 Brawo Panie Krzysztofie! 👏 Brawo Konfederacja! 👍

  Polscy narodowi patrioci, konserwatyści z KONFEDERACJI Wolność i Niepodległość są ostatnią nadzieją Polaków na przywrócenie normalności w Polsce, czyli praworządności i zatrzymania procesu ukrainizacji Polski!

 6. Flex mówi

  Debata SE i PR24 ze względu na mały krąg odbiorców nie będzie mieć w kampanii znaczenia. Prawdziwa i mająca jakieś przełożenie na decyzje wyborców kampania rozegra się na antenie TVPIS. Konfederacja musi na maxa wykorzystać przyznany czas antenowy. Problem będzie w debatach bo do bólu merytorycznego, matematycznie precyzyjnego i logicznego K. Bosaka, po wycofaniu się Roberta Winnickiego nie bardzo ma kto wesprzeć. Mentzen ze swoimi post-Balcerowiczowskimi poglądami, podpuszczony przez kontrdyskutantów zamiast przysporzyć wyborców, pchnie ich raczej w objęcia PISu. Młodych, zdrowych, samodzielnych i zamożnych jest niestety jak wszędzie wielokrotnie mniej niż słabych, biednych i z trudem radzących sobie. Polityka społeczna PISu zapewniła im stabilne oparcie, a część liberalnych tez programowych Konfederacji po odpowiednim wyeksponowaniu zrodzi w tym elektoracie obawy o podstawy bytu, które na dzisiaj są dla nich zadowalające. Konfederacja chcąc zdobyć realnie te 10%+wyborców którzy ruszą 15.10 d_y do lokali wyborczych musi odczepić się od polityki społecznej (z wyjątkiem migracyjnej), a skupić na fatalnej polityce zagranicznej, marnotrawstwu na wszystkich szczeblach władzy, nepotyzmie i lawinowym zadłużaniu kraju przez rządzących.

 7. Jan mówi

  Brawa dla pana Krzysztofa Bosaka. Proszę dogadać się z Grzegorzem Braunem i wspólnie przejść Jako Ruch Narodowy i Korona do partii Polska Jest Jedna Rafała Piecha. W Konfederacji z korwinistami-mentzenistami nie macie już żadnej przyszłości.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.