Sukces! Polska pokonała wariant Mu

fot. pixabay
5

Wśród wielu złych wiadomości trafia się czasem dobra wiadomość. W czwartek (2.09.2021) taką dobrą wiadomość podał rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Zanim jednak przejdziemy do tej dobrej wiadomości, musimy zmierzyć się z niedobrą wiadomością. Ale głowa do góry! Po tej niedobrej wiadomości dobra wiadomość wyda się jeszcze lepsza.

W środę (1.09.2021) Radio Zet podało taką oto niedobrą wiadomość: Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała, że monitoruje nowy niepokojący wariant koronawirusa o nazwie Mu. Nowy szczep wykryto po raz pierwszy w Kolumbii, gdzie obecnie odpowiada za blisko 40 proc. zakażeń. Według WHO dotąd stwierdzono go w 39 krajach na świecie, w tym w Polsce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niepokojący wariant Mu! Czy wystarczą trzy maski, żeby go zatrzymać? A co ze szczepieniami? Czy wystarczą trzy dawki? A może trzeba będzie zamknąć siłownie ze względu na niskie sufity? A może lepiej zamknąć lasy ze względu na brak sufitów? Jakie rekomendacje wyda Rada Medyczna? Niepokojący wariant Mu jest wśród nas!

A teraz dobra wiadomość podana przez rzecznika MZ. – Mieliśmy potwierdzone przypadki wariantu Mu w Polsce. To były cztery przypadki stwierdzone między 18 a 26 lipca w województwie pomorskim. W tej chwili żadna osoba nie jest chora w wyniku zakażenia mutacją Mu. Wariant Mu jest w tej chwili w Polsce nieobecny – oświadczył Andrusiewicz.

I tym oto sposobem dowiedzieliśmy się, że Polska pokonała wariant Mu. Czyż to nie jest dobra wiadomość? Taki sukces, a dowiadujemy się o nim dopiero teraz. Uczcijmy zatem to wielkie zwycięstwo okrzykiem: Hip, hip, hura!

A teraz na poważnie. Histeria urządzona wokół wariantu Mu pokazuje, że pandemiczne szaleństwo pozostanie z nami na długo. Przecież mutujący wirus nie jest niczym nowym. To normalne zjawisko, które było, jest i będzie. Ale media i politycy zrobili z tej normy nienormalność. Ludzie są bombardowani informacjami o nowych mutacjach jakby to była zapowiedź końca świata. I tak to się kręci od mutacji do mutacji. Teraz rządzi Delta. Wariant Mu musi na razie poczekać.

Źródło informacji i cytatów: Radio Zet, wp.pl

Zobacz też:

Żenada! Niedzielski namawia do „brania przykładu z manekina” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ewela mówi

  HA .HA , HA- MUUU kojarzy się z krową na pastwisku Muuu.

 2. Kacper mówi

  Nie „mu”, tylko „mi”. Tak się to czyta.

 3. MAREK mówi

  Wojna to pokój.
  Wolność to niewola.
  Ignorancja to siła.
  George Orwell „Rok 1984”

  Fragment recenzji: „Nowomowa, dwójmyślenie, podatność na pompowane do głów hasełka („WOJNA TO POKÓJ. WOLNOŚĆ TO NIEWOLA. IGNORANCJA TO SIŁA”).
  Orwell napisał „Rok 1984” w… 1948 r., oczywiście pod wpływem doświadczeń ze stalinizmem (biorąc pod uwagę jego polityczne zapatrywania mam podejrzenia, że zdaniem Wodza Narodu potwierdził w ten sposób podejrzenia co do sekciarstwa tych lewicowych struktur, które nie dały się sterować poprzez Komintern i Kominform). Minęło siedem dekad — i się okazało (wcale nie tak raptem, bo to wiadomo od dłuższego czasu), że w znacznym stopniu można zaliczyć książkę do proroczych: wiele opisanych w niej metod i środków przestało kojarzyć się z totalitaryzmem, doszlusowując do standardowego zestawu zagrywek marketingu politycznego. Szczucie człowiekiem człowieka, odwracanie kota ogonem, wmawianie ludziom, że kłamstwo jest prawdą, a niewola — wolnością — to zabiegi, na których polega praktycznie cała współczesna polityka, nie tylko dyktatur, ale też uznanych demokracji.” 4 października 2020 przez Olgierd Rudak

 4. Gadacz mówi

  Muuuuuu, muuuuuu, muuuuuu…trzeba mieć uszkodzone komórki mózgowe, by wierzyć w brednie kowidowe!!!!

 5. Bobik mówi

  To teraz tylko czekać na mutację „HAŁ HAŁ !!!!”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.