Sukces! Minister Czaputowicz radośnie wysyła Polskę na wojnę o Izrael

Jacek Czaputowicz/ fot. twitter
21

– Wyrażam nadzieję, że dzisiejsza konferencja zapoczątkuje proces, który być może nazwiemy Procesem Warszawskim – oświadczył minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz podczas konferencji prasowej kończącej konferencję bliskowschodnią w Warszawie. Na konferencji wystąpił też amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo niezwykle zadowolony z jej rezultatów. – Myślę, że budujemy trwałe wartości, budujemy pokój i bezpieczeństwo Europy oraz mieszkańców Bliskiego Wschodu – oświadczył Pompeo.

– Przemówienie wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Mike’a Pence’a w dniu dzisiejszym i dyskusja pokazała, że UE i Stany Zjednoczone podzielają diagnozę sytuacji, podobnie widzą problemy na Bliskim Wschodzie, także, powiedzmy to otwarcie, negatywną rolę Iranu – oświadczył Czaputowicz. Jak zaznaczył, Iran „nie był przedmiotem obrad”, jednak w czasie dyskusji na temat „problemów horyzontalnych rola tego państwa się pojawiała”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jasne, Iran nie był przedmiotem obrad i dlatego premier Izraela Benjamin Netanjahu oświadczył, że celem konferencji w Warszawie jest wojna z Iranem. A minister Czaputowicz radośnie nas na tę wojnę prowadzi prężąc muskuły u boku Pompeo, który pogroził Polsce palcem w sprawie niezrealizowanych roszczeń żydowskich. Mamy nie tylko płacić Żydom, ale również nadstawiać dla nich karku w ramach „Procesu Warszawskiego”, czyli przygotowania do kolejnej awantury wojennej na Bliskim Wschodzie. Sukces! Żebyśmy tylko nie dostali zawrotu głowy od tych sukcesów.

Źródło cytatów: pap

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Żydzi chcą od Polski 400 mln zł rocznie na walkę z antysemityzmem [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. klioes vel pislamista mówi

  Na cofnięcie dekomunizacji nazw ulic w Warszawie

  Aleja Niepodległości znowu się krzyżuje
  Z Aleją Armii Ludowej!… Zanim nas opluje
  Znów jakiś Żyd albo Niemiec, bohaterów kości
  Polacy poopluwali… Kres niepodległości?

  1. piotr mówi

   wolna-polska.pl Żydowska arogancja na Polskiej Ziemi. Robert Bąkiewicz. (sobota godzina 12:00 pod ambasadą Izrahella manifestacja) 2-Kilka faktów o naturze „naszych starszych braci w wierze” 3-Historia Izraela: kłamstwa od góry do dołu. Philip Giraldi. 4-NWO to „żydowska utopia”

 2. jacek mówi

  ten człowiek nie jest normalny, wystarczy mu się przyjrzeć, nie wiem czy mu Tworki nawet pomogą, to beznadziejny przypadek…

  1. klioes vel pislamista mówi

   Spotkanie walentynkowe

   Głos Zybertowicza:
   „Polska szansę dała…”
   Żyd ją rozp. rawicza,
   Przecież sama chciała…

   W Walentynki wreszcie
   Kończy się spotkanie.
   Ale się nie cieszcie!
   Będzie trwać ruc. hanie…

 3. Zbulwersowany mówi

  I znowu komentarz niewolnika. To nie my mamy Żydom płacić, ale oni NAM, Polakom ! I to grube biliony usd !

 4. z-k mówi

  Nikczemna to postać. Ot takie popłuczyny truchła unii wolności, niestety nabierające znaczenia bo wokół Dudy jest tego badziewia od cholery. Zacznie się od pomnika Mazowieckiemu a potem już poleci jak z płatka— przez Kuronia, Geremka, Michników dwóch, przez polecanego ostatnio przez właścicieli POLIN – Franka Bleichmana, Anatola Fejgina, krwawą Julię Brystygierową…… aż do Jakuba Bermana

 5. krzysiek mówi

  niech sam jedzie i broni swoich ! Polacy swoj rozum maja i poprzednich błędow nie popelnia ! jedz lejba jedz ! bron swoich

  1. j23 mówi

   mam nadzieje , ze nie zapomni zabrac innych starszych braci , adriana , kaczora , szczaw i mirabelki ,oj duz wymieniać …

 6. Jaca mówi

  Co za zdrajcy i zaprzańcy nami rządzą, aż mnie trzęsie jak na nich patrzę. Jestem kapralem rezerwy, ale na Boga nie zamierzam walczyć za to plemię żmijowe, kłamliwe i wstrętne, chcące narzucić wszystkim krajom swoją politykę i maczające swoje łapska w każdym z nich. Nie doczekanie wasze. Jesteśmy w nieciekawym położeniu, naokoło sami wrogowie, lub kraje nam nieprzychylne między innymi przez żydowski kłamliwy antypolonizm, to jeszcze zdrajcy wewnątrz i pseudo-sojusznicy co do tej pory nie znieśli nam wiz a tylko zrobili z nas wasali. Ale jeszcze zapłacą za wszystko, za te zło moralne, za deprawację za ohydną dewiację, za ten kult dolara; jeszcze się Pan Bóg o to upomni. Coraz bardziej was jankesi nie mogę znieść, jak bardzo się co do was myliłem. Precz z Polski.

 7. sten mówi

  Czepiacie się … dzielnie warczy nasz ciapek !

 8. nasa mówi

  W latach 50-tych Polska zapłaciła USA za jakiekolwiek przyszłe powojenne roszczenia.

 9. Robert B. mówi

  Takie są skutki „propagandy holokaustu”, czyli wmawiania ludziom, że śmierć Żydów jest czymś o wiele bardziej tragicznym od śmierci gojów. Jak ktoś zacznie się przed żydostwem tłumaczyć, to już temu nigdy nie będzie końca.

 10. Piotr mówi

  Cipatowicz, nieświeży zapach po truposzu unii wolności. Ten szkodnik prochazarsko-ukraiński zrobi nam najgorsze świństwo, aby tylko upieścić swego geremkowskiego właściciela.

 11. piotr mówi

  wolna-polska.pl Pompeo do Netanyahu w Warszawie: „Konfrontacja z Iranem” kluczem do pokoju na Bliskim Wschodzie.

 12. Krzysztof mówi

  Rozumni żołnierze odmówią udziału w wojnie przeciw Iranowi , będą zapewne kuszeni dużymi pieniędzmi , ale to będzie tylko obietnica . Wiadomo ,że Iran to odwieczny wróg izraela , kraju złodziei , oszustów i aferzystów , oraz rozwiązłości , dlatego chcą ich zniszczyć , bo sami się boją – co świat na to powie? No i dlaczego mośki mieli by umierać w tej wojnie ? Mogą cudzoziemcy , wystarczy im coś obiecać np. umorzenie ” długu bez spadkowego ” lub coś w tym stylu , dla Polski rzecz jasna. Znając durnotę i bezmyślność władz polskich , pokornie się zgodzą. Czy na ten gówniany kraj spadnie kiedyś jakaś zaraza , kara boska ?

 13. Krzysztof mówi

  izrael – czy ten plugawy kraj żyje z innymi narodami w zgodzie > Jakimi ? Wyłączamy USA ponieważ w kongresie i senacie USA są sami żydzi .

 14. G. mówi

  dlaczego ten osobnik z geremkowskiego zaciągu czyli NIE Polak, jest ministrem to raz i DLACZEGO JESZCZE NIE ZOSTAŁ ODWOŁANY!!!!

 15. Krzysztof Zieliński mówi

  Organizacja tej antypolskiej konferencji to kolejne miliony z naszych pieniędzy. Zedrą z nas nie tylko ostatnią koszulę, ale i skórę. To jest obrzydliwy pokaz arogancji rządu i pogardy dla Polaków.

 16. Ink mówi

  Gnojenie Polaków przez piso zydo komune

 17. Janusz I mówi

  Chciałbym, żeby Ciaputowicz został w Izraelu na zawsze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.