Strzelanina pod synagogą w Niemczech. Dwie osoby nie żyją

5

Pod synagogą w Halle (Niemcy) doszło do strzelaniny. Uzbrojony napastnik zabił dwie osoby: mężczyznę i kobietę. Do ataku doszło pod synagogą w święto Jom Kippur. Jednak wbrew temu, co próbują dowieść niektórzy dziennikarze, poza zeznaniami żyda z synagogi, nie ma dowodów na to, by strzelanina miała jakikolwiek związek z nienawiścią na tle wyznaniowym. Zamordowany mężczyzna przesiadywał w barze, a kobieta przechodziła obok kirkutu. W mieście trwa obława.

Mamy więc do czynienia z jednym sprawcą, który zbiegł pojazdem, którego ślady zostały przez funkcjonariuszy zidentyfikowane. Na podstawie tych śladów zatrzymano jedną podejrzaną osobę – dla niemieckich mediów powiedział rzecznik policji Ralf Karlstedt.
PRZECZYTAJ:Żydowski portal przekracza kolejne granice! „Białystok coraz bliżej Jedwabnego”
W sprawie wypowiedział się przewodniczący gminy żydowskiej w Halle, Max Privotzki. Twierdzi, że w momencie, gdy w synagodze przebywało około 70 osób napastnik próbował sforsować drzwi budynku, ale mu się to nie powiodło.Twierdzi także, że na terenie cmentarza wybuchł granat. Te informacje nie zostały potwierdzone i zdają się być tzw. holokaustową legendą. Po pierwsze: dlaczego napastnik miałby forsować drzwi synagogi, która podczas uroczystości była otwarta? Po drugie, gdyby wybuchł granat, z pewnością nie jeden mieszkaniec powiadomiłby o fakcie policję. Policja o żadnym zgłoszeniu nie informuje. Jak widać, żydzi nie przepuszczą żadnej okazji, by bajdurzyć o krwiożerczym antysemityzmie i robić z siebie talmudycznych męczenników. A informacje o strzelaninie POD synagogą, brzmią tak krwiożerczo-antysemicko, prawda?
Źródło informacji: Bild

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Tomek mówi

   Rodowity Niemiec tym razem to akurat uczynił. A poczytaj sobie, jakie miał motywy…

 1. robert mówi

  Mistrz świata wagi ciężkiej Tyson Fury: Syjoniści mają władze nad mediami i ludzkimi umysłami. [wideo] wolna-polska.pl

 2. robert mówi

  Judejski terror we Francji: Przypadek Alain’a Soral’a. | wolna-polska.pl

  1. Tomek mówi

   Tak, wolna-polska.pl to ciężki stan umysłu. A Soral to też niezły przykład świra – najpierw komunista, teraz skrajny prawicowiec z fiksacją w temacie, oczywiście, Żydów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.