„Sto lat, Polsko!” Brytyjczyk publikuje film na 100-lecie odzyskania niepodległości. To prawdziwy hit! [WIDEO]

Patrick Ney i "Sto lat, Polsko" / Fot. YouTube
15

Przyjechaliśmy z całego świata do Polski. Tu poczuliśmy się bezpieczni – rozpoczyna narrację Brytyjczyk mieszkający w Polsce. Tu założyliśmy firmę i fundację. Poznaliśmy sąsiadów, dostaliśmy kredyt. Wychowaliśmy dzieci i założyliśmy rodziny. (…) Jesteśmy Polakami – mówi Brytyjczyk, autor filmu przygotowanego z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Autorem i zarazem głównym bohaterem filmu jest Patrick Ney, Brytyjczyk od kilku lat mieszka w Polsce. Ney prowadzi kanał na YouTube, na którym publikuje filmy, gdzie opowiada o swoim życiu w Polsce i dzieli się przemyśleniami na temat naszego kraju.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W połowie filmu przygotowanego z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, przedstawiciele różnych nacji życzą naszemu krajowi: „Sto lat”. To bardzo serdeczny i ciepły film, który bardzo przypadł do gustu polskim internautom. Łącznie z Facebook’iem i YouTubem obejrzało go już niemal milion osób.

Przyznali Ci już to obywatelstwo? Jeśli nie to osobiście przejadę sie do Warszawy i pogonię urzędasów – czytamy w jednym z komentarzy pod filmem Neya. Wspaniały filmik! Dziekuję Patrick. Popłynęły mi łzy wzruszenia – czytamy w innym miejscu, a jeszcze dalej ktoś słusznie zauważył: Brawo brawo….takich imigrantów w Polsce można sobie wymarzyć.

Źródło: YouTube

Przeczytaj:

„To polityka, która bardzo mocno nam się opłaciła.” „Dobra zmiana” na kolanach przed żydowskim lobby. PiS zmienia ustawę o IPN

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. julie mówi

  God Bless You ! God Bless You , Patrick Ney . A hundreds for You and Your family members . I am so deeply glad watching and reading about You at, right Polish website ” wPrawo”. You are a Big Men ! …

 2. Vader mówi

  Polska przyjmie tych imigrantów co rzeczywiście potrzebują pomocy i nie są wrodzy Polskiej ludności oraz szanują krajowe i lokalne prawo!

 3. Przebiśnieg mówi

  Mam nadzieję, że te życzenia odwołują się do przyszłości, a nie do przeszłości, bo od 1939 roku jesteśmy albo pod ogniem działań wojennych albo pod okupacją żydowsko-masońską. Oby Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej Jedyny obdarzył nas jako naród swoimi łaskami i oby wreszcie Polska stała się upragnioną – polską, rządzoną przez prawych katolików z Intronizowanym Panem Jezusem Chrystusem Królem Polski, gdzie znajdzie się miejsce również dla przyjaznych nam, takich jak w tym klipie, a nie wrogich cudzoziemców.

  1. Ania mówi

   Czy już wszyscy katolicy podpisali się pod petycją za natychmiastowym pełnym Aktem Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski ?!

   http://www.intronizacja.pl/popieram/

  2. Hammurabi mówi

   Jezus nie jest królem poprzez ludzkie nominacje, ludzki wybór czy dziedzictwo. Jest Królem jako syn boży. Jest całkowicie wony od ludzkich układów, zależności i hierarchii wartości. Jego królestwo nie jest z ludzkiego świata. Królewska godność Jezusa pochodzi od Boga i nikt z ludzi ani żadne cierpienie nie może Mu jej odebrać ani nadać. O jakim „Królestwie” myślicie powtarzając „Przyjdź królestwo Twoje”? Zwyczajnie pytam…

  3. Goj mówi

   Myślę, że nie chodzi o nominację Chrystusa na króla, bo, jak zauważyłeś, On już jest królem, ale poddanie się Mu i uznanie Go 😉

  4. Ania mówi

   To, że Pan Jezus Chrystus jest Królem Wszechświata, wszystkich krajów, narodów i wszystkich ludzi to jest oczywista oczywistość. Jednak chodzi o uznanie tego faktu, gdyż nie do każdego on m.in. ze względu na ograniczone ludzkie umysły dociera. Jak Hammurabi zada sobie trud i wejdzie na wskazaną stronę intronizacyjną to się dokładnie dowie od KOGO wyszło to przesłanie Intronizacyjne, do kogo było skierowane, jakie ono ma znaczenie, sens i konsekwencje.

 4. piotr mówi

  Brawo! „To My Polacy”! ….tyle…!:)

  1. goj mówi

   Ciekawy punkt widzenia. Żydowski kat Jonny Cweniels też nas tak klepał po plecach, a zamiary ma nieczyste.

 5. paweł mówi

  wolna-polska.pl – Dlaczego judeo – sataniści w Polsce obchodzą fałszywą 100 rocznicę niepodległości Polski? Rafał Gawroński.

 6. Krzysztof mówi

  To było piękne – dziękuję ! Cieszę się ,że tak bardzo pokochaliście mój – nasz kraj!

 7. ZbulwersowanyL mówi

  Po blamażu prawie wszystkich posłów i senatorów z wszystkich partii pookrągłostołowych jedyna szansa na wyrwanie się spod okupacji żydokomuny spoczywa na Ruchu Narodowym. Wg danych Ruch Narodowy ma w niezależnych sondażach 44 % poparcia i wygrywa ! Współczesny Rejtan – Robert Winnicki :

  https://www.youtube.com/watch?v=1zZpqmkOL7g

 8. Anna mówi

  Hmmm, poczatki sa zawsze pieknie, czyz nie… Ale im glebiej w las tym wiecej drzew… A potem bedzie jak w UK, Niemczech itp itd..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.