Stanowczy sprzeciw kibiców ws. upamiętniania Żyda z Bundu i Judenratu!

Fot. Stadionowioprawcy.net
13

Kibice III-ligowej Chełmianki Chełm razem z grupą Autonomicznych Nacjonalistów wyrazili kategoryczny sprzeciw wobec upamiętnienia żydowskiego polityka z wywrotowej organizacji Bund.

Chodzi o Szmula Mordechaja Zygielbojma, członka komitetu centralnego żydowskiej organizacji Bund, która w XX-leciu międzywojennym, jako jedna z wielu żydokomunistycznych organizacji otwarcie manifestowała swoją wrogość wobec państwa polskiego. Ponadto w czasach II wojny światowej Zygielbojm był członkiem powołanej przez Niemców żydowskiej rady (Judenrat) w Warszawie, która dostarczała Niemcom ewidencję mieszkańców, którzy później wyruszali w towarowych wagonach do obozów zagłady.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teraz magistrat z Chełma chce śródmiejski skwer przy ul. Adama Mickiewicza imieniem tego właśnie „żydowskiego lewicowca”. Czy nie przeszkadza im fakt, że Bund razem Kombundem i Ferajnigte, był organizacją, która otwartym tekstem postulowała odebranie Polsce niepodległości na rzecz bolszewickiej Rosji? Czy przedstawiciele chełmskiego urzędu miasta nie mają świadomości, że gdyby wśród Żydów nie było tylu szmalcowników, a takimi należy określić członków Judenratów, liczba zamordowanych Żydów i Polaków, którzy ich ukrywali, byłaby z pewnością o wiele mniejsza.

Dzisiaj Zygielbojm, a potem kto? Chaim Rumkowski, prezes Judenratu w łódzkim getcie, kolaborującym z członkiem NSDAP i szefem niemieckiej administracji łódzkiego getta Hansem Biebowem? A może urzędasy pójdą na całość i w imię „solidarności z narodem ukraińskim” upamiętnią Romana Szuchewycza, oficera zbrodniczego batalionu „Nachtigal” i zbrodniczego 201 batalionu policyjnego podległego SS, a zarazem dowódcę ludobójczej Ukraińskiej Powstańczej Armii?

Czy Polsce brakuje autorytetów godnych upamiętniania?

Oświadczenie Fanatyków Chełmianki i Autonomicznych Nacjonalistów:

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy wraz z Fanatykami Chełmianki akcję przeciwko planowanemu przez urząd miasta nazwania jednego ze śródmiejskich skwerów imieniem Szmula Zygielbojma. Nie godzimy się, aby żydowski działacz lewicowy, który przed wojną mieszkał w Chełmie przez zaledwie 2 lata i niczym się nie zasłużył dla miasta oraz mieszkańców był publicznie promowany na naszych ulicach. Jedyne słuszne, co zrobił to samobójstwo z niemocy i z powodu straty wiary w swoje lewackie ideały wyniesione z żydowskiej organizacji.

W ramach społecznego sprzeciwu został wywieszony transparent na meczu Chełmianki o treści „NASZA TOŻSAMOŚĆ, NASZA KULTURA – NIE DLA SKWERU SZMULA”, który po meczu został wywieszony na skwerze, który to właśnie ma zostać oddany rewitalizacji. Zarówno na meczu, jak i przy samym skwerze przy wywieszaniu transparentu, dyskutujący z nami mieszkańcy Chełma pochwalali akcję i wszystkie osoby zgodnie twierdziły, iż przecież mamy swoich bohaterów’ oraz że władza nie liczy się ze zdaniem i opinią lokalnych ludzi, nikt nikogo o nic nie pytał i „pewnie z Warszawy kazali”. Dodatkowo w okolicy skweru, na słupach, drzewach i ławkach pojawiły się ulotki, w których można było przeczytać o „drugiej stronie medalu” Szmula i działalności organizacji, do której należał. W centrum miasta przy deptaku pojawiły się także flagi z przekreślonym sierpem i młotem.

Warto też wspomnieć o idiotycznych wysrywach lokalnego tygodnika-gadzinówki, którego pismaki związane ze środowiskiem liberalnej lewicy od razu zaczęły opisywać akcję jako przejaw antysemityzmu, jednocześnie znów atakując kibiców i klub relacjami z jak zwykle rzekomych, anonimowych listów do redakcji osób, które „miały wątpliwą przyjemność akurat wtedy być na stadionie” oraz tajemniczych czytelników tygodnika oburzonych bluzgami na meczu wymierzonymi w policję i pozdrowieniami dla kolegów w więzieniu, z drugiej strony w ogóle nie odpisując i nie podejmując argumentów większości sprzeciwiających się mieszkańców.

O prawdziwych relacjach polsko-żydowskich przed, w trakcie i po II wojnie światowej przeczytacie Państwo w książce Jacka Międlara pt. „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”.

Źródło informacji: radio.lublin.pl; źródło komunikatu: Stadionowi Oprawcy

Przeczytaj także:

„Dziadek był porąbany na części… To odpowiedni moment, żeby Ukraińcy przeprosili!” Wywiad z ks. Marianem Podolskim, świadkiem ukraińskiego ludobójstwa na Polakach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Kamil mówi

  21mln Polaków reszta to europejczycy, szabelgoje, kacapy, folksdojcze, hedoniści oraz ateiści.

  Mamy poważny problem!!! 50% Polski to nie Polacy!!!!

  Jak bumerang powraca misja Piłsudskiego na kielczyznie która weryfikowała kto wróg a kto Przyjaciel.
  Najlepsze że Polska powstawała z gorszych tarapatów, najgorsze że mamy teraz duuuzo osób które mowial „już nic się nie da zrobić” a o to grupie np bildeberg chodzi.

  Brawo chłopaki z Chełma!!! Cieszy taka twarda postawa.

  Wojna już trwa od wielu lat…albo się odetniemy od spinalliego albo będę Nasz Kraj rozrywać szantażem pieniężnym.
  Domyślam się o co musiało chodzić w kłótni Kornel Morawiec vs pinokio bankster morawiecki.

  morawiecki dwa zapytania:
  -jak to jest, mieć ojca patryiote a samemu być „żydowskim podnóżkiem”(duża ilość gotówki ale nie tylko wchodzi w rachubę)
  -jak to jest spotykać się z klausem szwabem i kuzynka(szefowa YT) i …..nic o tym nie wspomnieć🤣
  Międlar trzymaj się chłopaku!!!!!

 2. Ewa-Maria mówi

  Czytałam gdzieś że Kornel był skonfliktowany z synem-banksterem. Ponoć przyczyną była polityka którą ten sprzedajny zdrajca prowadzi.

 3. Kamil mówi

  Międlar ja jako kryminalista, mam taka długą listę ,kłopoty cały czas za mną chodzą .
  Trzymaj się dzielnie!
  Jak ktoś mówi prawdę to go chcą „Oszkalic”

 4. aster mówi

  Kamil. Co masz na myśli pisząc o misji Piłsudskiego i co ona takiego weryfikowała? Możesz jaśniej?

 5. Dawid mówi

  Suchewycza i SS to upamietnią i upamietniają juz Autonomiczni Onaniści te imbecyle.

 6. Grażyna mówi

  Uwielbiacze Żydów nie mogą wytrzymać,żeby ich nie uwielbiać?

 7. czarny mówi

  @Kamil
  Morawiecki to Żyd, więc jak on z jego ojcem mogli się kłócić o cokolwiek? Chyba o to kto przytuli więcej kasy z jakiegoś geszeftu kosztem głupich gojów z Polski.

 8. Kamil mówi

  Aster.Józio Pisludzki wjechal na kielszczyzne by wzbódzic poczucie patryiotyzmu wsrod chłopów z rejonu świetokrzyskiego, to własnie czynią na daną kibicie Chełmianki i Patrioci z Chełma .
  Budują pamięć i dobre imie odnosnie tej sytuacji.
  Licze że pomogłem….

 9. Kamil mówi

  Czarny napisze tak,żyd żydowi żydem,Polak Polakowi Polakiem,szkoda ze Nas Polakow jest tak mało….
  Naród Wybrany….żydki wciaz sie oszukują że to o nich mowa, prawda jest taka ….że p.BóG wybierze a reszta do……wora

 10. Kamil mówi

  Czarny…
  Polacy nie są glupi, po prostu bie glosuja, nie dobrze -My Polacy(z krwi i kości robimy)bo glosujemy na tych szabelgojów.
  Przed wyborami Agata byla Duda teraz jest kornhauzer duda -smiech na sali- przed wyborami (2015)agatka byla Polką, teraz jest zydowska polką(judeopolonia).
  To jest ściema(Ja juz to wytłumaczłem Babuszce i Tacie).
  Jak chcesz, podaj swój adresskrzynki pocztowej -prześle zrzuty ekranu.
  Piona

 11. Kamil mówi

  Czarny ,prostuje info,licze ma to ze chłopaki z Chełma, napisza ocb, Ewo-Mario to generalnue chodziło o poczucie patryiotyzmy wśród Naszej Polskiej Braci

 12. Dumny Polak mówi

  Zydostwo= Komunizm= Satanizm!
  ( Patrz Unia Sowiecka, Rewolucja Francuska, Pazdziernikowa i tysiac innych swiatowych tragedii i nieszczesc!)
  Wszystkie rece na poklad, wszystkie dra,gi- w ich szprychy!
  Wszedzie tam, gdzie jestesmy i mamy na nich, wplyw!
  Jesli juz nie – aktywnie niszczyc, to przynajmniej: BIERNY OPOR!
  Inaczej: ” OBYWATELSKIE NIEPOSLUSZENSTWO”, az ich wreszcie, wszystkich, SZLAG TRAFI!
  Jeszcze inczej: ” Anielskie zasoby, ich za ryj / brody/ pejsy i po kolei, do pieca!
  Calkiem Inaczej, dalsze takie zycie na tym swiecie, NIE MIALOBY JUZ WIECEJ SENSU!
  NIGDY WIECEJ DOTYCHCZASOWEJ BIERNOSCI I GLUPIEJ, CZCZEJ MOWY, BO INACZEJ BEDZIE DLA NAS WSZYSTKICH, ZA PO´Z´NO!
  Podniesmy sie i poczujmy wspolna sile, a Stworca bedzie z nami.
  Rowniez i ON jest nasza biernoscia bardzo rozczarowany.
  Wszak dal nam obie rece i rozum, nie dla parady!
  Bronmy naszej Polski i naszych wspanialych Polskich Rodzin przed nadchodzaca, calkowita, kleska,!

 13. Dumny Polak mówi

  I okazmy sie , w ten sposob, GODNI ZNAKOMITEJ WSPOLNEJ PRZYSZLOSCI, z dala od tego zwyrodnialczego, pejsatego, BADZIEWIA!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.