Spurek ogłasza: „Nie ma feminizmu bez weganizmu”. Internauta odpowiada: „Nie ma feminizmu bez kretynizmu”

Sylwia Spurek z dłońmi w kształcie ptasich skrzydeł/ fot. Twitter Sylwia Spurek
7

Sylwia Spurek, która weszła do Parlamentu Europejskiego z ramienia Wiosny, a potem wyszła z Wiosny, ale niestety pozostała w PE, gdzie wojuje o wegańską stołówkę, zabrała się do oczyszczenia środowiska feministek. – Dziś Światowy Dzień Feministek. Z tej okazji warto przypomnieć, że powinniśmy więcej mówić o sprawach ważnych dla kobiet i bardziej uwrażliwiać polityków/czki na zmiany w tym obszarze. Nie ma feminizmu bez weganizmu!!! – napisała Spurek na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety czytając takie wypowiedzi i obserwując działania współczesnych feministek wobec trapiących je „problemów”, bardziej adekwatne wydaje się hasło „nie ma feminizmu bez kretynizmu” – skomentował te wynurzenia jeden z internautów.

Pani Poseł Sylwia Spurek domaga się Pani dla kobiet szacunku, równości i tolerancji, a sama dopuszcza się Pani dyskryminacji na tle sposobu odżywiania. Coś mocno nie tak z tym dzisiejszym feminizmem – zauważa komentująca wpis internautka.

Pojawiło się kilka wpisów oburzonych feministek, które nie są wegankami i zarzucają Sylwii Spurek ośmieszanie walki o prawa kobiet.

A  poniżej najlepsze podsumowania „mądrości” Sylwii Spurek, które pokazuje od czego zaczynał się feminizm i jaką dziś stał się karykaturą uwłaczająca rozumowi i godności człowieka.

Zobacz też:

Europosłanka Wiosny: „Zakazać produkcji mięsa”. Czy UE wprowadzi przepisy wymuszające weganizm?

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Nie ma feminizmu bez transhumanizmu,nie ma głupoty której nie naprawią nanoboty,ale dopiero,kiedy w pierwszej kolejności światowa żydo komuna zagości

 2. Hammurabi mówi

  Niech ta cała Spurek porzuci weganizm i przejdzie na fotosyntezę. Jak przeżyje na takiej „diecie” rok, będzie pierwsza… Będzie sławna i podziwiana i… zielona. Stanie się obiektem westchnień wegan 🙂

 3. Buran mówi

  Są takie posłanki którym się karuzela kręci w głowie.

 4. Rochel57 mówi

  Może się kolegować z Mogherini. Obie takie mądre i ładne.

 5. Malwinska mówi

  Spurek-ogórek, kiełbasa i sznurek.

 6. Wojciech mówi

  Po co karmicie tego lewackiego trolla? Nie pisać o niej, niech zdechnie w niepamięci.

 7. Kulfon mówi

  Co ona bierze? Przecież żaden normalny człowiek nie wygadywałby takich bredni!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.