„Sprzyjali zachowaniom zagrażającym bezpieczeństwu!” KRRiT nakłada wysoką kara finansową na TVN24

1

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła wysoką karę finansową na telewizję TVN24 za nierzetelność, „propagowanie działań sprzecznych z prawem” oraz „sprzyjanie zachowaniom zagrażającym bezpieczeństwu”. Kara finansowa wyniesie 1,48 mln złotych, a sprawa dotyczy wydarzeń z grudnia ubiegłego roku, które Grzegorz Schetyna określił mianem „puczu”.

KRRiT uznało, że stacja TVN24 kompletnie nieobiektywnie stała po stronie chuliganów identyfikujących się z totalną opozycją.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według regulatora stacja relacjonując wydarzenia w Sejmie i pod Sejmem w dniach 16-18 grudnia ub.r. naruszyła ustawę o radiofonii i telewizji poprzez propagowanie działań sprzecznych z prawem i sprzyjanie zachowaniom zagrażającym bezpieczeństwuczytamy na stronie press.pl.

Nałożona kara do najniższych nie należy, ale biorąc pod uwagę permanentną manipulację faktami i dzielenie polskiego społeczeństwa, czego dopuszczają się redaktorzy TVN24, telewizja plująca na Polskę i Polaków z miejscatvn24 powinna zostać zdelegalizowana.

Źródło: press.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Pan Kracy mówi

    Delegalizacja Tefałszenu – brzmi pięknie, ale to nierealne prawnie. Za to kary – np. milion dziennie za nierzetelność – jak najbardziej!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.