Sprawcy zbezczeszczenia pomnika rtm. Pileckiego namierzeni. To pracownicy lokalu „Bułka z masłem”

3

Wczoraj sieć obiegło zdjęcie grupy młodych ludzi, którzy zbezcześcili wrocławski pomnik rtm. Pileckiego. Po kilku godzinach internauci ustalili ich tożsamość. Okazuje się, że są to pracownicy wrocławskiego lokalu „Bułka z masłem”.

Informację potwierdził właściciel lokalu w rozmowie z fakt.pl: „Drodzy Państwo, faktycznie są to nasi pracownicy. Jednak uważamy, że nasz komentarz w tej sprawie jest zbędny, ponieważ nie ingerujemy w to co robią nasi pracownicy w wolnym czasie. Co więcej nie mamy podstaw żeby ich z tego rozliczać, więc nie wiem jakiego rodzaju konsekwencje mielibyśmy wyciągnąć. Niezaprzeczalne jest, że ich zachowanie było wysoce niestosowne i z tego co wiemy w ramach skruchy zanieśli następnego dnia pod pomnik wieniec.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pomimo zapewnień szefa „Bułki z masłem”, że sprawcy wyrazili skruchę, na fb oraz na twitterze internauci wyrażają swoje oburzenie i nawołują do bojkotu lokalu. Domagają się również, aby policja zajęła się sprawcami zbezczeszczenia pomnika.

Zachowanie pracowników „Bułki z masłem” to kolejny przykład degrengolady i zdziczenia fajnopolactwa, które wyraża swoją „postępowość”  plując na patriotyzm i polskich bohaterów. Kampania reklamowa napoju Tiger pokazała, do czego zdolni są tacy ludzie. Dlatego cieszy każda akcja, dzięki której fajnopolactwo dostaje po nosie, a właściwie – po kieszeni. To ich najbardziej zaboli.

Takie memy pojawiają się w Internecie:

 

Źródło: twitter, fakt.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. edver mówi

    Mam wymioty po „bułce z masłem”. Chyba zbojkotuję.

  2. Artur Bielecki mówi

    Marnosc postępowania lewakow siegnelo dna a może tak za karę roczne dbanie o pomnik

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.