Sprawca nie jest znany, a już piszą o „prawicowym ekstremiście”. Publikujemy 35-minutowe nagranie zamachowca spod synagogi [WIDEO]

23

Pod synagogą w Halle (Niemcy) doszło do strzelaniny. Uzbrojony napastnik zabił dwie osoby: mężczyznę i kobietę. Do ataku doszło pod synagogą w święto Jom Kippur. Jednak wbrew temu, co próbują dowieść niektórzy dziennikarze, poza zeznaniami żyda z synagogi, nie ma dowodów na to, by strzelanina miała jakikolwiek związek z nienawiścią na tle wyznaniowym. Zamordowany mężczyzna przesiadywał w barze, a kobieta przechodziła obok kirkutu. W mieście trwa obława, a media, w tym mainstreamowy Bild, już bredzą o „prawicowym ekstremizmie”.

35-MINUTOWE NAGRANIE ZAMACHOWCA – TUTAJ [18+]

Mamy więc do czynienia z jednym sprawcą, który zbiegł pojazdem, którego ślady zostały przez funkcjonariuszy zidentyfikowane. Na podstawie tych śladów zatrzymano jedną podejrzaną osobę – dla niemieckich mediów powiedział rzecznik policji Ralf Karlstedt.

Dostałem do nagrań, który miał opublikować rzekomy zamachowiec. Na jednym z nich próbuje sforsować drzwi synagogi, które z uwagi na trwające uroczystości powinny być zamknięte, a na drugim pokazuje swój samochód oraz arsenał broni. Sprawa śmierdzi na kilometr, zwłaszcza że, w sytuacji gdy zamachowiec KOMPLETNIE nie jest znany, media piszą o „prawicowym ekstremizmie” i zamach próbuje się podpiąć pod „antysemityzm”.
Sytuacja podobna do tej, która miała miejsce w marcu. Mam na myśli zamachowca z Nowej Zelandii Brentona Taranta. Mężczyzna, który zamordował kilkudziesięciu muzułmanów był przedstawiany w mediach jako „prawicowy ekstremista” mający powiązania z Polską. Żeby prawda nie wychodziła na jaw na temat zbrodniarza z Nowej Zelandii, miejscowi politycy zakazali publikacji „Manifestu”, który ten opublikował przed dokonaniem. Gdy go zaprezentowałem i powiedziałem jasno, że wynika z niego, że Tarrant był syjonistyczno-komunistycznym ateistą, a nie „prawicowym ekstremistą”, to skasowano mi kanał na YouTube i wmówiono opinii publicznej…, że popieram tego zbrodniarza. To była prawda niewygodna. Podobnie jest z wydarzeniami z Niemiec. Sprawę zamordowania dwóch przypadkowych osób próbuje się powiązać z „antysemityzmem” oraz szeroko pojętą prawicą. Po co? Tego typu sprawy, bardzo prawdopodobne że ustawki, służą prrzyprawianiu gęby szeroko pojętej prawicy, a przy okazji środowiska lewicowe, żydowskie i mniejszości poprzez martyrologię budują wokół siebie aurę nietykalności. Szczegóły tłumaczę w krótkim komentarzu-wideo.
Poniżej publikuję wspomniany film, w którym tłumaczę sprawę. W osobnych plikach zamieszczam także nagrania zamachowca.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej mówi

  Hehehe… to faktycznie wygląda jak komedia 🙂 Koleś chce zniszczyć zamek za pomocą śrutówki 🙂 A z tego co widać w aucie ma jakiś arsenał ładunków wybuchowych. I jeszcze to przekleństwo na koniec, które brzmi jakby wypowiedziane na siłę. Mi to wygląda jak by ten człowiek był niepełnosprawny umysłowo. Nie wiem z czego on strzela ale wygląda to na jakiegoś samopała 🙂 i zamiast konkretnie tupnąć w drzwi nogą to wygląda jak by chciał zapukać 🙂 Co on nie wiedział z czego te drzwi są zrobione? Nie zrobił rekonesansu. Żadna agencja bezpieczeństwa nie mogłaby sobie wymodlić lepszego terrorystę 🙂

 2. Hammurabi mówi

  Skromny materiał. Jednak nie sposób odnieść wrażenia, że wszystko zostało ustawione tak, by nikomu zza zamkniętych drzwi nic się nie stało. Miał być hałas, miało być groźnie…
  Wcale się nie zdziwię, jeśli okaże się, że w obliczu rosnącej fali niemieckiego antysemityzmu, to sami „wybrani” zorganizowali to przedstawienie. A że zginęli i poranieni zostali przypadkowi ludzie? Przecież to najprawdopodobniej zwykli goje. Zwyczajnie sobie umarli. Nie było w tym metafizyki.

  1. Tomek mówi

   Ustawione…. A w dzieciństwie cię pewnie jeszcze kosmici porwali….

   P.S. A co do metafizyki, to sugeruję przeczytać pełen wywiad z Engelking. Po ona powiedziała coś zupełnie innego. Jakiś sprytniejszy baran pociął nagranie i wrzucił do sieci zmanipulowany fragment, co by mniej sprytne barany ekscytowały się tą metafizyką całe życie.

   1. charry mówi

    Z wywodu Engelking wynika,że nie śmierć Polaka ,a śmierć Żyda dla Polaka to czysta biologia.Tylko czy stawia to ją w lepszym świetle?Kwestionuje naszą zdolność do uczuć wyższych. Czy talmudyczna moralność nie powoduje całkiem odwrotnej sytuacji? Czym dla Żyda jest śmierć goja?

    1. Tomek mówi

     Nie pisz nieprawdy. Engelking słowa nie powiedziała w tej wypowiedzi o śmierci Polaka. Powiedziała tylko o sytuacji wydawania Żyda na śmierć przez szmalcownika – dla Żyda, co oczywiste, jego śmierć miała wymiar metafizyczny. Dla szmalcownika to była biologia.

     Wg ciebie to kwestionuje „waszą zdolność do uczuć wyższych”? No, jak „wy” się utożsamiacie ze szmalcownikami, no to sorry. Normalnego Polaka w żaden sposób nie obraziła.

     1. Hammurabi mówi

      Tak się składa, że wypowiedź engelking jest do odsłuchania.
      A jeśliś jest takim zagorzałym obrońcą oszustów, to racz zapoznać się z https://www.youtube.com/watch?v=H7b5qPBrGM8 i kolejną częścią.
      Mnie nie „porwali kosmici” żyję tu i teraz. Ty jednak zastanów się, co zrobiliby twoi protegowani, gdyby na ich państwo (pomijam tu sprawę czy to państwo tak naprawdę jest ich) napadło dwóch śmiertelnych wrogów a Polacy w nim mieszkający, znani z wcześniejszej wielowiekowej kolaboracji z najeźdźcami, ochoczo i gorliwie by współpracowali z nimi w mordowaniu żydowskiej inteligencji i elit? Gdyby wydawali na śmierć swoich żydowskich sąsiadów by zagarnąć ich majątek? Gdyby całowali pancerze czołgów i witali bramami triumfalnymi kwiatami i wódką? Gdyby byli przewodnikami wskazującymi kryjówki Żydów? Czy wówczas znalazłbyś choć jednego, choćby i pół Żyda, który ukrywałby z narażeniem życia Polaka?
      No, mądralo odpowiedz na te pytania ale uczciwie!

     2. Tomek mówi

      Hammurabi, tak się składa, że pod linkiem, który podesłałeś nie ma nic, absolutnie nic z nagrania wypowiedzi Engelking.

      Weź się lepiej ogarnij, postaraj i wyślij mi właściwy link – a przede wszystkim sam go przejrzyj. Bo ja go znam, więc przesyłania nie potrzebuję.

      A co do ratowania Żydów – nie wycieraj sobie gęby tysiącami polskich Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata i kolejnymi tysiącami ratującymi Żydów, z których niektórzy za to życie oddali. To byli lepsi ludzie niż tacy, którzy twoim względem odwróciliby się plecami przed tragedią jakiejś niewinnej żydowskiej rodziny dlatego, że część ich ziomków się zachowała podle na Wschodzie. Nie wymagam od ciebie bohaterstwa, ale nie bądź świnią.

     3. Hammurabi mówi

      Jesteś nie tylko prymitywnym arogantem ale i ignorantem. Nie wiadomo co gorsze!
      Ja ci mam podsyłać linki???? A sam wejdź i sobie otwórz. Jest tego multum. Posłałem ci link do rozmowy na temat twoich parszywych idoli, jednak jak widać przerosło cię to intelektualnie, więc „świniami” rzucasz!

     4. katarzyna.anna. mówi

      ty zakłamany zydowski prostaku! łgać to sobie mozesz wsród swoich. w naszej cywilizacji donoszenie, kłamstwo, cynizm i wydawanie ludzi na śmierc sie zupełnie nie mieszczą! a ty załgany potomku rumkowskiego od Polaków trzymaj się z daleka! Dobrze słyszalam co ta polkaożerczyni engelking-boni w tej drugiej polakożerczyni w programie mówila! mega Pazernosć i mega kłamstwo to twoje/wasze imiona!

     5. katarzyna.anna. mówi

      ty zakłamany zydowski prostaku! łgać to sobie mozesz wsród swoich. w naszej cywilizacji donoszenie, kłamstwo, cynizm i wydawanie ludzi na śmierc sie zupełnie nie mieszczą! a ty załgany potomku rumkowskiego od Polaków trzymaj się z daleka! Dobrze słyszalam co ta polkaożerczyni engelking-boni w tej drugiej polakożerczyni w programie mówila! mega Pazernosć i mega kłamstwo to twoje/wasze imiona!

 3. Tomek mówi

  „poza zeznaniami żyda z synagogi, nie ma dowodów na to, by strzelanina miała jakikolwiek związek z nienawiścią na tle wyznaniowym. Zamordowany mężczyzna przesiadywał w barze, a kobieta przechodziła obok kirkutu. W mieście trwa obława, a media, w tym mainstreamowy Bild, już bredzą o „prawicowym ekstremizmie”.”

  Jak można tak łgać, powinniście się wstydzić… Sprawca został zatrzymany i jest znany (to rodowity Niemiec). W nagraniu, jakie wrzucił do Internetu zaczyna od stwierdzenia, że źródłem wszystkich problemów na świecie są Żydzi. Zaatakował najpierw synagogę, nie dostając się do środka, potem wrzucił granat na żydowski cmentarz. Potem dopiero zaczął strzelać do przypadkowych ludzi w okolicy.

  Rozumiem, że głupio musicie się czuć, bo ów Stefan ma poglądy wypisz wymaluj jak niektórzy wasi czytelnicy (podburzani przez artykuły na tym portalu i paru idiotów, których bronicie – vide happening Kurzei), ale wstyd byłby właściwszą reakcją niż takie próby manipulacji.

  1. Zulu-Tango-Tango mówi

   Do Tomka: Jesteś zydem czy szabesgoyem?!

   1. Tomek mówi

    Do Zulu-Tango-Tango
    A ty jesteś idiotą, czy debilem?

  2. mk7.ccc.999. mówi

   pamietasz oszuscie tomku, jak twoj rabin schudrich przyjechal do Polski i zaraz musiał narobić klamliwych i chamskich prowokacji! wszak w tym czasie w Polsce przebywał Papież Benedykt XVI i doskonale było wiadomo, ze papież nie przyjechał jako niemiec i zadnych zydów po raz milionowy przepraszał nie będzie za niemieckie zbrodnie bo po pierwsze przyjechał jako Papież po drugie przyjechał do Polski a nie do izraela a po trzecie złozył wyrazy żalu i ubolewania ale dla Polaków, ogólnie. No ale pazernym zydom zawsze mało bo nawet Powstanie Warszawskie sobie zawłaszczyli do swojej propagandy….! A więc rabin schudrich zeby odwrócic uwage od wizyty papieskiej to udawał pobitego na ulicach Warszawy sic!!! azeby media zachodnie obsługujące wizytę papieską skupiy uwagę nie na tym co mowil Benedykt XVI ale na biednym kurduplu z izraela! Nie bój się kłamco, manipulancie, my wszystko dobrze pamiętamy. Polacy NIE zapominają bo nas krzywdzicie tak bardzo, ze nigdy wam juz niczego nie zapomnimy!

 4. arek mówi

  Wielokrotnie łapano Żydów na malowaniu swastyk na własnych drzwiach. I nigdy nie złapano ich na tym , dzięki akcji policji (autorzy swastyk nie malują ich ot-tak sobie lecz skłądają doniesienie na policji), lecz dzięki przypadkowi, ukrytej kamerze etc.
  Tak będzie pewnie i teraz.

 5. Piotr mówi

  Autor tych wypocin powinien zobaczyc I opublikowac nagranie zamachowca w ktorym jednoznaczznie mowi o Zydach jako celu jego ataku. Stephan B. to Neo Nazista Zaplanowal I wykonal ten atak. Zgineli ludzie. Winna jest skrajna prawica.

  I taka jest prawda.

  1. Jacek Międlar mówi

   Kolego, tak się składa, że my opublikowaliśmy całość nagrania. Myśl zanim coś napiszesz.

   1. Rozbawiony mówi

    I co? I nadal nie zakumaliście, zę te neonazista nienawidzący Żydów?

 6. Tomek mówi

  Do Zulu-Tango-Tango

  A ty jesteś idiotą, czy debilem?

 7. Robert mówi

  Sprawca nie jest znany,ale przez usraelskie(nie chińskie)5G kontrolowany w sposób zdalnie monitorowany

  1. Tomek mówi

   To podobnie jak ty. Kosmici w trakcie badania zapewne wszczepili ci jakiegoś chipa, pytanie tylko gdzie:)

 8. Robert mówi

  Fajne spec taktyczne rękawiczki

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.