Spotkanie polsko-izraelskie w siedzibie ABW? Poseł Winnicki ujawnia szokujące informacje [WIDEO]

poseł Robert Winnicki/ fot. screen
5

Podczas piątkowej (24.05.2019) konferencji prasowej w Sejmie poseł Robert Winnicki ujawnił szokujące informacje na temat rzekomo odwołanej wizyty delegacji izraelskiej w Polsce. Pomimo zapewnień MSZ, że wizyta nie dojdzie do skutku, delegacja izraelska pojawiła się w Warszawie 13 maja. Informację o przyjeździe delegacji podał dziennikarz Wirtualnej Polski, Marcin Makowski, który również – jako jedyny dziennikarz w Polsce – informował o tym, że delegacja wybiera się do Polski, a celem rozmów mają być roszczenia żydowskie.

Powołując się na źródła, które nazwał wysoce wiarygodnymi, poseł Winnicki poinformował, że podczas pobytu delegacji izraelskiej w Polsce doszło do spotkania z przedstawicielami władz RP. Spotkanie odbyło się w siedzibie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Emowie, a stronę polską reprezentowali: wiceminister kultury Jarosław Sellin, senator Adam Bielan, sekretarz premiera Andrzej Pawluszek i wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk. W spotkaniu miał także brać udział Jonny Daniels. Poseł Winnicki powiedział, że nie zna nazwisk członków delegacji izraelskiej uczestniczących w spotkaniu i nie wie też, jaki był temat rozmów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W związku z przekazanymi mu informacjami, dotyczącymi spotkania polsko-izraelskiego, poseł Winnicki złożył interpelację w tej sprawie do premiera, szefa MSZ i ministra-koordynatora służb specjalnych. W interpelacji wniósł o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania: Czy delegacja izraelska faktycznie przyleciała do Polski? Czy doszło do spotkania z przedstawicielami polskiego rządu? Jeśli doszło, to dlaczego komunikat MSZ temu przeczył? Czy spotkanie miało miejsce w siedzibie ABW w Emowie? Jaki był temat rozmów? Czy podejmowano temat roszczeń majątkowych? Jakie było stanowisko strony polskiej w tej sprawie? Jaki był skład delegacji izraelskiej? Jaki jest dalszy harmonogram takich spotkań? Czy rząd zamierza przedstawić w tej sprawie kompleksową informację dla polskich obywateli?

„Jeśli rzeczywiście okazałoby się to prawdą, a informacje, które uzyskałem, wydają się wielce prawdopodobne, to by oznaczało, że tak naprawdę rząd PiS-u prowadzi tajne negocjacje z rządem Izraela, i że te negocjacje cały czas się toczą na wysokim szczeblu. Jeśli to wszystko jest prawdą, to zadaję również pytanie, co w składzie delegacji polskiego rządu robił pan Jonny Daniels. W jakim był charakterze i którą stronę reprezentował? ” – oświadczył Winnicki.

Źródło informacji: Facebook

Katarzyna TS: Jadą Żydzi po majątek

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zyg mówi

  Tak dyspozycyjni szabesgoje sprzedają polski majątek narodowy i budują POJLIN!

  1. Robert B. mówi

   Sprzedają? Oddają za darmo prawowitej rasie panów, która miała krótkotrwałe, acz bardzo intensywne, spięcie z inną rasą panów, A że rasa panów może być tylko jedna, to się wzięli za łby.

 2. Julie mówi

  O ktorej godzine rozpoczela sie cisza przedwyborcza. Wedkug milego rezeznania to o polnocy , a na przyklad interia juz ma Jean zakrecona od 23:00 . Tu w USA to 5:30 po poludniu. Moze sie myle . Jesli nie to jest to zwykly przekret na rzecz popisu . Niech Zyje Konfederacja !

 3. Troll mówi

  Johny Daniels -jak dawny ormowiec-w swym żydłackim żywiole- kim on jest naprawdę??

 4. Sad-Joker mówi

  Właściwie to już w biały dzień nas przehandlowują ……….a My Polaczki,co robimy ? Głosujemy dalej..!!!!
  To już nawet nie nadaje się do narzekania ,czy komentowania .Pytanie ile jeszcze można zrobić ,abyśmy zaczęli bronić swojego i nie dać się okradać jak kompletni idioci ,bierni jak nas nauczył socjalizm

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.