Sośnierz o rządowych planach restrykcji epidemicznych: „Niedzielski przypomina dziadka, który siedzi w bunkrze i nie wie, że już jest po wojnie” [WIDEO]

Dobromir Sośnierz/ fot. screen
2

W środę (25.08.2021) Konfederacja odniosła się do zapowiadanych przez rząd ponownych restrykcji epidemicznych. Poseł Dobromir Sośnierz podkreślił, że rząd po raz kolejny chce wprowadzać obostrzenia, które nie tylko są pozbawione sensu, ale również podstaw prawnych. Sośnierz przypomniał o wyrokach sądowych, w myśl których zakaz prowadzenia działalności gospodarczej jest bezprawiem.

– Rząd najwyraźniej nie przyjmuje do wiadomości, że wojna się skończyła. Minister Niedzielski przypomina takiego dziadka, który siedzi w bunkrze i nie wie, że już po wojnie. On będzie siedział w tym bunkrze do końca życia – powiedział Sośnierz. – Podchodzenie do tej wojny tak, jakbyśmy nie wiedzieli, z czym się zmagamy, jakbyśmy mieli tutaj dżumę i musieli się po raz kolejny zamykać w domu, jest świadectwem tego, że rządzący nie przyjmują do wiadomości żadnych faktów, ani żadnych danych. Tych ludzi trzeba po prostu odsunąć od władzy. Oni już nie umieją inaczej. Będą siedzieć w tym bunkrze, aż wszyscy pomrzemy z głodu – podsumował.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aleksander Kowaliński, prezes warszawskiego oddziału Ruchu Narodowego, wskazał, że chociaż w Polsce mamy bardzo niską liczbę zakażeń, to rząd już zapowiada obostrzenia i regionalne lockdowny oraz segregację sanitarną i dyskryminację niezaszczepionych. – Być może planowany nowy lockdown będzie lockdownem, który będzie obowiązywał tylko niezaszczepionych. Nie jest to jakieś political-fiction – podkreślił przywołując wypowiedzi prof. Horbana na temat segregacji sanitarnej i przymusu szczepień pracowników niektórych branż. – Czy to jest kierunek, w którym chcemy, jako Polska, iść? Czy chcemy, żeby Polska dzieliła Polaków na lepszych i gorszych? – pytał Kowaliński.

Bartosz Bocheńczak, prezes krakowskiego oddziału Partii KORWiN, zwrócił uwagę na brak medycznego uzasadnienia dla segregacji na zaszczepionych i niezaszczepionych. – Szczepionka nie chroni przed zakażeniem, więc czemu mówimy o obostrzeniach, które są warunkowane ilością wyszczepień? Czemu to ma iść ze sobą w korelacji? To nie może iść ze sobą w korelacji, bo jest to totalnie nielogiczne i niezrozumiałe – podkreślił Bocheńczak. – Apelujemy o niewprowadzanie żadnego lockdownu! – dodał. Zaprosił też do udziału w marszu pod hasłem „Stop Segregacji Sanitarnej”, który odbędzie się 5 września w Toruniu.

Źródło informacji i cytatów: Konfederacja/Facebook

Zobacz też:

Teatr absurdu trwa! Premier Izraela zaszczepiony trzecią dawką: „To sposób na pokonanie wirusa”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Wojna trwa. Właściwie to nie wojna a przygotowania do egzekucji raczej. Rząd i Niedzielski jako strona atakująca nie siedzą w żadnym „bunkrze”. To właśnie niepokornych, zadających niewygodne pytania i żądających na nie odpowiedzi rząd i jego pretorianie chcą do takowego bunkra czy jak kto woli getta zagonić, odciąć od świata i każdy zgon rozgłaszać by pokryć tymi hiobowymi wieściami zgony pośród zaszczepionych.
  Jeśli w ciągu nadchodzących miesięcy czy roku nie dojdzie do jakiegoś spektakularnego wydarzenia, do politycznego trzęsienia ziemi bądź katastrofy klimatycznej, niezaszczepieni zostaną w tym miejscu zamknięci.
  Wszystko na to wskazuje a postawa rządowych przydupasów potwierdza fakt, że niejawne plany są konsultowane i przygotowywane do realizacji. Tak się dzieje nie tylko w Polsce.
  Ruchy marionetek są skoordynowane, zgrane zupełnie tak, jakby ktoś, jakiś mistrz lalkarski pociągał z niesłychaną wprawą i precyzją za sznurki.

 2. Ewa-Maria mówi

  Panowie posłowie jesteście młodzi ,silni , w bojowych nastrojach. Czas najwyższy aby poprowadzić naród do ,boju’. Gadaniem nic nie zrobimy ,należy stawić opór psychopatom ,którzy poczynają sobie coraz śmielej. Idą do przodu jak burza. Straszą ludzi konsekwencjami za sprzeciw. Spiralę strachu nakręcają do maksimum. Przez świat przeszły różne zarazy ale narody były wręcz uspakajane a nie straszone. Ci psychopaci robią wszystko odwrotnie, szczują jednych przeciw drugim.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.