Sławomir Cenckiewicz o odtajnionych aktach „moskiewskiej pożyczki”: to dowód na spisek okrągłostołowych elit

Sławomir Cenckiewicz/fot. youtube
3

O zblatowaniu się polityków „solidarnościowych” z komunistami przy Okrągłym Stole wiedzą dziś wszyscy – jedni go chwalą, a drudzy potępiają. Z jednej strony mamy legendę o Polakach, którzy potrafili pięknie porozumieć się ponad podziałami, z drugiej strony – fakty, które pokazują, że okrągłostołowy deal umożliwił zdychającej PZPR przeprowadzenie gigantycznego skoku na publiczną kasę. Dowody potwierdzające przyzwolenie przez „solidarnościowców” na tę grabież znajdują się m.in. w odtajnionych aktach sprawy „moskiewskiej pożyczki”, o czym dziś pisze prof. Sławomir Cenckiewicz na fb.

„Czytam odtajnione opasłe tomy akt sprawy „moskiewskiej pożyczki” (w transferze ponad 1 mln. dolarów dla PZPR/SDRP od KPZS w styczniu 1990 r. pośredniczył KGB). Takich gangsterów pozostających w ścisłej relacji z gangiem w Moskwie jak partyjniacy z KC PZPR, co się w dodatku w 1990 r. ogłosili socjaldemokracją, świat nie widział.

Zarówno tajne służby (UOP), jak też prokuratura i „politycy solidarnościowi” mieli pełną wiedzę kim są Miller, Kwaśniewski i Rakowski, jak blisko powiązani są z Moskwą i co robią z majątkiem PZPR, który był przecież faktycznie majątkiem narodowym. Oddanie ludowi gmachu KC PZPR i budynków KW PZPR było tylko teatrem pod publiczkę za którym krył się realny skok na kasę.

Umożliwienie czerwonym kradzieży majątku, uznanie prawa SdRP do przejęcia majątku PZPR i zezwolenie na funkcjonowanie postkomunistów jako legalnej partii socjaldemokratycznej pozostanie na zawsze aktem zdrady i dowodem na spisek okrągłostołowych elit.

Mając taki „kapitał początkowy” (jeden z przykładowych dokumentów poniżej) w warunkach zrujnowanego komuną państwa i rodzącej się demokracji można było zakładać gazety, telewizje, wygrywać wybory, prowadzić celebryckie życie…

Dzisiaj ci sami ludzie wspólnie pałętają się po ulicach polskich miast w „obronie demokracji” i „wolnych sądów”. Wiedzą, co robią, bo gdyby w 1990 r. były prawdziwe wolne sądy i prokuratury to siedzieliby w kiciu! Ich protest to spłata długu wdzięczności!

Mało tego! W ostatnim czasie dali swój głos w rosyjskiej telewizji, gdzie Miller, Urban i Wałęsa biadolili o łamaniu demokracji w Polsce i swojej bohaterskiej walce z ministrem Macierewiczem.”

Źródło: facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Marcin mówi

  Niestety jedynym wyjsciem z tej sytuacji jest długa krezka!wszyscy powyzej 35 roku zycia won wszyscy!

 3. Spostrzegawczy mówi

  Okrągłostołowa banda sprzedała Polskę i Polaków. Większość tej bandy stanowili według znanych już oświadczeń co poniektórych wtajemniczonych – Żydzi. Wszystkie ich geszefty od 1939 roku powinny być unieważnione a majątki objęte tymi transakcjami lub umowami przejęte.

  1. Ada mówi

   Powinny być unieważnione! W przebraniu za Polaków……odstawiając nas na daleki dystans od jakiejkolwiek kontroli – pławili się dziesięcioleciami w naszym ogromnym dorobku – gromadzonym ciężkim trudem całego społeczeństwa polskiego!
   A prawda, jak ta oliwa, wcześniej, czy później zawsze wypływa!
   Natomiast znani nam „trzej muszkieterowie” … rozjechali się w druga stronę – do telewizji rosyjskiej „’prać” polskie sprawy
   ( polskaniepodlegla.pl z 26.12.2017).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.