Sławny kierowca wyścigowy kaja się i przeprasza za słowa „chłopcy nie noszą sukienek”

fot. youtube
4

Lewis Hamilton, kierowca wyścigowy i mistrz świata Formuły 1, pokajał się i publicznie przeprosił za to, że powiedział do swojego siostrzeńca „chłopcy nie noszą sukienek”. Hamilton zamieścił w sieci film, na którym jego siostrzeniec bawi się ubrany w różową sukienkę księżniczki z różdżką z sercem. „Dlaczego masz na sobie sukienkę księżniczki? Czy dostałeś ją na święta? Chłopcy nie noszą sukienek księżniczek!” – mówi Hamilton na nagraniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po ogromnej fali krytyki Hamilton usunął post z filmem i zamieścił aż trzy wpisy, w których kaja się i przeprasza za swoje słowa.

„Wczoraj bawiłem się z siostrzeńcem i dotarło do mnie, że moje słowa były niewłaściwe, dlatego usunąłem ten post. Nie chciałem nikogo skrzywdzić ani obrazić. Cieszę się, że mój siostrzeniec może swobodnie pokazywać, kim jest, tak jak powinniśmy robić to wszyscy”; „Szczerze przepraszam za moje zachowanie ponieważ rozumiem, że jest ono nie do zaakceptowania, nikogo nie można spychać na margines i ulegać stereotypom”; „Zawsze wspierałem wszystkich, którzy żyją tak jak chcą i mam nadzieję, że mój niewłaściwy osąd zostanie mi wybaczony”.

Źródło: twitter, youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

    Czy w imię tego, że każdy powinien mieć możliwość być tym kim chce, mogę być HOMOFOBEM i ISLAMOFOBEM? Lewactwo MUSI mi to umożliwić. Zdaje się, że walczą o wolności obywatelskie. I nie życzę sobie mowy nienawiści wobec mojej osoby!!

  2. Pan Kracy mówi

    Kobiety na szambonurków! Dzieci do kopalni uranu! Precz ze stereotypami!

  3. Nie twój interes mówi

    Ideał mężczyzny według UE: różowa sukienka, sztuczne piersi i długie różowe włosy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.