Sklepy otwarte do północy. W tygodniu przedświątecznym zakupy całą dobę

fot. pixabay
2

Z uwagi na obostrzenia dotyczące limitu kupujących ze względu na epidemię koronawirusa, sieci handlowe wydłużają czas pracy sklepów od 6 do 24.  Zmiany już wprowadzono w Lidlu, Biedronce i Kauflandzie.

W komunikacie prasowym Biedronka zapowiada, że w tygodniu przed Wielkanocą (7-10 kwietnia) sklepy tej sieci będą czynne całą dobę. Część sklepów Lidla już wdrożyła to rozwiązanie. Kaufland rozważa wprowadzenie modelu sprzedaży całodobowej, ale decyzja jeszcze nie zapadła.

Wsparcie - darowizny

Według rozporządzenia premiera z 31 marca, w sklepie mogą przebywać maksymalnie 3 osoby na kasę lub stanowisko do płacenia. Każdy klient ma obowiązek noszenia rękawiczek udostępnianych przez sklep. Osoby czekające w kolejce przed sklepem musza zachować 2-metrowe odstępy. Od godz. 10 do 12 sklepy są otwarte tylko dla osób powyżej 65 roku życia.

Źródło informacji: TVP Info

Zobacz też:

Kolejne restrykcje w związku z koronawirusem: ograniczenia w sklepach i na ulicach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. krzysztof mówi

    głupia reklama może otworzyć wszystkie kasy to kolejek nie będzie przed sklepem

  2. Zbigniew mówi

    Panie Tomku!

    Przywodca naszego lagodnego wychodzenia z UE a pozostania w Strefie Schoengen jest Korwin Mikke – brakuje mu argumentacji, ze ten proces wlasnie spowoduje korzysci dla krajow UE i samej organizacji, chocby przez to, ze lewackie prganizacje dostana mocno popalic.

    Wracaj wiec Waszmosc do tematu TSUE ale wstydu oszczedz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.