Skandaliczny wpis Joanny Senyszyn pod adresem posła Winnickiego. Była posłanka SLD sięgnęła dna

fot. youtube
14

Joanna Senyszyn, członkini PZPR i SLD, była poseł na Sejm i była eurodeputowana, wielokrotnie już pokazywała swoimi wypowiedziami, że reprezentuje poziom – delikatnie mówiąc – żenujący. Dziś dowiodła, że jest to poziom, który można śmiało określi jako „dno i dwa metry mułu”. Oto treść wpisu, który zamieściła na twitterze: „Wg Kukiza „Winnicki to kryształ”. Ciekawe, ile razy rżnięty i przez kogo?”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poseł Robert Winnicki oświadczył, że nie skieruje pozwu przeciwko Senyszyn, ponieważ “istnieje ryzyko, że kontynuowałaby fantazje seksualne na mój temat na sali sądowej. Odruch wymiotny gwarantowany”.

Rozumiemy obrzydzenie posła Winnickiego, ale ciekawi nas, na ile sąd wyceniłby przeprosiny za ten wpis. Czy byłby równie “rozgrzany” jak w przypadku wyroku za wpis Jacka Piekary pod adresem Doroty Wellman?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tomek mówi

  Kiedy te komuchy wymrą, ile to jeszcze dziesięcioleci będzie trwało.

  1. Manifest z Ventotene mówi

   nie wymrą, niszczenie jest łatwiejsze niż budowanie, chcą doprowadzić do kryzysu i rewolucji, potem utrzymać władzę terrorem

  2. michu mówi

   Oni się rozmnażają niestety

 2. Waldemar mówi

  To jeszcze około 50 lat, a potem będą inni oszołomi.

 3. Hammurabi mówi

  Cóż… Szczekający pies, czy nawet suka karawany nie zatrzyma. Ona pojedzie dalej. Towarzyszka (od 1975 roku) Senyszyn już nieraz dała słuszne dowody, że otrzymany w 1996 roku tytuł “profesora” był mocno na wyrost.

 4. Happy mówi mówi

  Żałosne i nawet nie ma sensu na ten temat pisać. Nikomu źle nie życzę, ale marzę by ją dosięgnęła zasłużona kara. A dla Winnickiego szacunek za postawę ! Sama klasa nic dodać nic ująć.

 5. Jarek mówi

  dawno temu byłem młody głupi i naiwny i byłem w młodzieżówce sld – fms. Powiem jedno ci starzy działacze partyjni jak pani senyszyn zniszczyli ruch lewicowy (nie lewacki) w tym kraju. Zepsuli partię i do tego zepsuli wielu młodych ambitnych ludzi swoim zachowaniem – no bo kto chce się z czymś takim identyfikować. Czas by biologia zrobiła swoje i tacy ludzie trafili do domów spokojnej starości gdzie będą mieli czas na refleksję nad swoim chorym postepowaniem

 6. Tradycjonalista mówi

  Ona nie tylko osiągnęła dno. Ona te dno już dawno przebiła

 7. WWL mówi

  Pozew sądowy i 500.000 zł kary dla Senyszyn !!

  1. michu mówi

   Musiałaby być reforma sądownictwa

 8. sylwer mówi

  Ona się nawet nie nadaje do rżnięcia w tartaku bo tylko próchno z niej by się sypało.

 9. sasdasdas mówi

  To się z genami przekazuje – resortowe dzieci

 10. M. mówi

  Skąd pomysł, że ona ma na myśli coś związanego z seksem. Może naprawdę chodzi o sprawy czysto techniczne. Nie każdy ma od razu “skojarzenia”. Dlatego , przypuszczam,W. nie pozwie.

 11. Mr. ?? mówi

  J. Senyszyn się masakruje jak każdy lewak 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.