Skandaliczny projekt uchwały Lewicy ws. upamiętnienia ofiar Holokaustu. Winnicki: „Totalny gniot, który wygląda jakby był pisany przez Putina i Netanjahu”

fot. auschwitz.org
19

W czwartek (27.01.2022), w rocznicę wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz-Birkenau, przypada ustanowiony przez ONZ Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Posłowie Lewicy wykorzystali ten dzień do kolejnego ataku na Polskę i Polaków. W Sejmie został złożony projekt uchwały ich autorstwa, w którym nie wymieniono sprawców zagłady Żydów i z którego można wywnioskować, że to Polacy przeprowadzili Holokaust, więc należy walczyć z polskim antysemityzmem, aby Żydzi mogli czuć się bezpiecznie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do projektu uchwały odniósł się poseł Konfederacji Robert Winnicki nazywając go „totalnym gniotem, który wygląda jakby był pisany przez Putina i Netanjahu”. – Było w nim o polskiej ziemi, o antysemityzmie w Polsce, była mowa o Auschwitz bez wymieniania sprawców, Niemców. Lewica zgłasza na ostatni moment tego typu uchwały, tak samo jak gniota zgłosiła w sprawie uchwały dotyczącej Ukrainy i żąda procedowania takich uchwał – powiedział.

Winnicki wskazał też, że posłowie Lewicy rozsiewają kłamstwa „wyssane spod brudnego, czerwonego palucha”, jakoby Konfederacja była przeciwna przyjęciu uchwały wyrażającej poparcie dla Ukrainy zagrożonej rosyjską inwazją. – Jesteśmy za tym, żeby Sejm przygotowywał dobre uchwały, a nie gnioty Lewicy – podkreślił.

W odpowiedzi poseł Lewicy Wanda Nowicka wygłosiła histeryczne przemówienie, w którym stwierdziła, że hańbą jest „wybrzydzanie nad uchwałą upamiętniającą śmierć milionów Żydów podczas Holokaustu”. – Proszę tu nie opowiadać, że uchwała taka, czy inna, słowa takie, czy inne. Nie wolno zaprzeczać Holokaustowi. Nie wolno zaprzeczać temu, że w Polsce jest antysemityzm. I Pan jest najlepszym przedstawicielem antysemitów w Polsce. Tyle! Skandal! Niech Pan się wreszcie opamięta! – krzyczała Nowicka.

Czyli nie dość, że posłowie Lewicy przygotowali skandalicznego gniota, to jeszcze dostają szału, gdy im się o tym powie i wymyślają bzdury, jakoby posłowie Konfederacji zaprzeczali Holokaustowi. Tak właśnie wygląda antypolska propaganda uprawiana w Sejmie przez Lewicę. I to jest dopiero skandal!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Brytyjski uniwersytet ostrzega przed „obraźliwymi i denerwującymi” treściami w książce „Rok 1984” George’a Orwella

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Co w tym dziwnego przecież to Lewica. Trza mówić o tym ciągle czym ona jest, a jak przyjdą wybory pilnować urny i monitorować liczenie głosów 😉

 2. anonim mówi

  Nowicka to wstrętne lewackie babsko, aborcjonistka wiadomo skąd jej nogo wyrastają.

 3. anonim mówi

  Szkoda że nie drze swojej załganej facjaty na ofiary represji żydobolszewii w Polsce, kiedy Żołnierzy AK walczących z hitlerowską i bolszewicka zarazą mordowano tylko dlatego że byli patriotami. Załgana wstętna aborcjonistka, zwolenniczka zboczeńców z lgbt.

 4. Normalny mówi

  Właśnie czytam bardzo pouczającą książkę pt Macie diabła za ojca. Autor Curzio Nitoglia.

 5. Repatriant mówi

  Niech żyje nam antysemityzm!

 6. Hammurabi mówi

  Antysemityzm – ani mnie parzy ani ziębi. Antypolonizm wszechobecny i bezkarny jest prawdziwą tragedią! Polski sejm? Senat? W świetle dokonań wyłącznie z nazwy.

 7. Adam mówi

  lewica to nikt inny jak potomkowie Bieruta, Gomułki, Różańskiego, Brystiger i wielu innych żydo komunistycznych oprawców…. To moje zdanie więc powiem tak, są w USA wyspecjalizowane żydowskie firmy jak ADL, z budżetem 70 milionów dolarów, stworzone do tego aby utrzymywać napięcie nieustającej nienawiści żydów do ludzi. Ktoś powie dlaczego, już odpowiadam czy ukraińcy nakazują światu pamiętać o mordzie głodu stworzonym przez Stalina w 1932 do 33 roku !?! NIE a tam zagłodzono na śmierć jeszcze więcej ludzi jak pod czas wojny żydów bo źródła podają od 5 do nawet 10 milionów istnień ludzkich, czy Ormianie nakazują światu pamiętać i po przez pamięć nienawidzić Turków za to, że w 1915 do 17 roku Turcy zamordowali 1,5 miliona Ormian !?! NIE, nie wspomnę już o Persach, wyprawach krzyżowych czy innych wojnach 13 letnich w których mordowano ludzi. Ale NIKT nie tworzy i nie zawłaszcza sobie tak jak żydzi nakazu pamiętania o nienawiści do innych ludzi !!.To żydzi zrobili z holokaustu wielu narodów fabrykę pieniędzy z nienawiści dla siebie !!. Powiedzcie kto chce codziennie mówić TYLKO o morderstwach, zagładach i męczarniach NIKT tylko żydzi, zamiast zapomnieć i żyć normalnie, żydzi próbują karmić nienawiścią wszystkich innych na świecie. A ich teza, że musimy pamiętać jest błędna, bo kto pamięta o tym, że Stalin zagłodził 10 milionów ukraićów w 32 i 33 roku niewielu, a wiecie dlaczego, bo nikt nie karmi ludzi nienawiścią, bo wszyscy żyjemy tu i teraz a nie 80…100 czy 200 lat temu !!

 8. Hammurabi mówi

  Humanizm… Wybaczanie i puszczanie w niepamięć. Powiadasz, że żyjemy tu i teraz zapominając jednocześnie, że tak jak powtarzane kłamstwa stają się „prawdą”, tak zapomniane zbrodnie stają się „normalnością”. Więcej! Stają się czynami często usprawiedliwianymi. Masz tego doskonałe dowody w sejmie, gdzie kreatury typu Nowickiej z rozkoszą plują w twarz milionom Polaków, gdzie zawarowane jest miejsce dla „mniejszości niemieckiej”, gdzie brak miejsca na zdecydowaną reakcję w sprawie oszczerstw…

 9. Cyprian mówi

  Panie Adamie, należy pamiętać o każdej zagładzie i ludobójstwie, należy o tym mówić i pisać ale nie można robić z tego religii i zarabiać pieniędzy na śmierci milionów ludzi.

 10. Tolek mówi

  Lewica jest tak antypolska, że od tygodnia pomaga strajkującym Polakom w fabryce Solarisa. Czy prawica w ogóle wie o tym strajku? Czy pomaga POLAKOM w walce o wyższe płace?

  Nie, bo jest zaczadzona wolnorynkowym kretynizmem produkowanym przez Korwina, Brauna czy Mentzena.

  Tyle warta jest wasza troska o współrodaków.

 11. Hammurabi mówi

  Roszczenia i żądania zarobkowe były, są i będą. Natomiast maczanie „czerwonych paluchów” w każdym miejscu w którym upatruje się szansy na zaistnienie to „spécialité de la maison” bandy cwaniaków zwących się „Lewicą”.
  To ich natchnione kontestowanie wszystkiego co nie jest chaosem jest już patologiczne. Od jakiegoś Sztutowicza po Lempart, od porodówki po kostnicę – wszędzie się wcisną.
  Owszem mogą liczyć na wsparcie nawet dość licznej grupy skretyniałych ze szczętem gówniarzy, „aktywistów przewoźnych” i „Wyborczej” dla której są narzędziem które po zużyciu się wyrzuca na śmietnik i niczym więcej.
  Liczą się konkrety nie utopia i działanie pod dyktando zachodniej „lewicy”, która z będącego niegdyś synonimem raju z powodzeniem robi kloakę.

 12. anonim mówi

  Tolek prowokatorze i trollu tak chwalisz lewicę, spadkobierców żydobolszewii w Polsce, to przypomnę ci co robiła lewica jeszcze 20 lat tem, gdy nijaka komunistka blida wprowadziła ustawę wywalającą ludzi na bruk, tylko za to ze nie mogą płacić, bo wcześniej masowo stracili pracę przez złodziejską prywatyzację właśnie lewicy. Potem nawet obniżali zasiłki dla bezrobotnych do stawki 50 zł miesięcznie na osobę !!!!! Reasumujac spadaj ze swoimi komuchami z lewicy, także z tymi tęczowymii farbowanymi komuchami z pis,ko,Polska2050,psl za Morze Śrudziemne na Bliski Wschód, albo na Brooklin za Wielka Wodę.

 13. Leo mówi

  Zastanawiające jest dlaczego Polsce narzucono „prawo” penalizujące zadawanie niewygodnych dla Żydów pytań na temat holokololo czy jak tam ten swój geszeft nazwali. Prawda? Pomyślcie chwilę o tym.

  I dlaczego tylu „Polaków” cały czas jest tak bardzo przejętych sprawami żydowskimi…

 14. Tolek mówi

  Jaki geszeft?! Czy ludobójstwo Polaków na Wołyniu to też był geszeft?!

 15. Boguslaw mówi

  Adam, naprawde swietnie to ujales!
  Naszym najwazniejszym wnioskiem i swoistym obowiazkiem jest o to dbac, abysmy my i nasi rozmowcy pamietali o WIECZNYM, BEZGRANICZNYM i NIEKORYGOWALNYM BESTWIALSTWIE, tego, zwyrodnialego, przekletego przez Stworce, plemienia demona!
  Wszystko inne jest tylko zalosnym klamstwem i w zadnej innej rozmowie nie ma nam sensu, brac udzialu!
  Sa to zdrajcy lask Najwyzszego Stworcy, kanalie, zdrajcy i mordercy Boga Jedynego.
  Kochajacy, ale Sprawiedliwy Bog, nie zapomni okazac im Swoja pogarde i nalezna kare, na wieki!

 16. Boguslaw mówi

  Juz ci to wielokrotnie powtarzalem, pierdolony tolku!
  Nie ma prawa cie tu byc, wredna, zaklamana, perfidna, zwyrodniala KANALIO!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.