Skandaliczne słowa Michała Bilewicza: „Katedra Notre Dame przypomina o mordach na żydach”

Płonie Katedra Notre Dame / Fot. Twitter
9

Katedra Notre Dame stanęła w płomieniach. Chrześcijanie pogrążeni w smutku, muzułmanie nie ukrywają radości, a żydzi i szabes goje szczują na wyznawców Chrystusa. Michał Szczerba rozpisuje się o „pedofilii” w kościele, jezuita Grzegorz Kramer kwestionuję interwencję Boga w świecie, a na haniebne słowa prezydenta Andrzeja Dudy o judeo-chrześcijańskich fundamentach Europy odpowiedział Michał Bilewicz z Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW. „Łowca antysemitów” wykorzystał brednie prezydenta Dudy do bezczelnego ataku na chrześcijan. Czy mówimy o tej samej Katedrze Notre Dame, w której figura przedstawiająca Synagogę to ślepa kobieta spowita jadowitym wężem? Na razie ten budynek przypomina nam o chrześcijańskich mordach na Żydach, a nie jakichkolwiek wspólnych fundamentach… – na Twitterze napisał Bilewicz.

To jest właśnie „żydowska etyka”, czyli kłamstwo, zniewaga i rozlew krwi. Kościół, świątynia Boga, przypomina o  śmierci Jezusa Chrystusa, który z zawiści został wydany przez żydowskich zbrodniarzy na śmierć, a nie chrześcijan. Niestety prezydentowi RP zabrakło odwagi, by naprostować chrystianofoba Bilewicza i stanąć w obronie chrześcijaństwa. Przykry widok.

Przeczytaj także:

Katarzyna TS: Irving NIE NEGUJE zagłady Żydów! PiS na smyczy „przedsiębiorstwa holokaust”

SKLEP-WPRAWO.PL

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków, głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, wybitny autorytet w kwestiach polsko internacjonalistycznych, głównie żydowskich.

 2. Zbulwersowany mówi

  Najwyższy czas, żeby katolicy zaczęli wybierać do wszelkich władz wyłącznie katolików. Jak to możliwe, żeby w katolickim jeszcze kraju rządzili i zarządzali poganie i różni farbowanci. To już ostatnie moment, abyśmy nie dawali im się wyprowadzać na manowce. Mamy teraz szanse, aby wybrać rzeczywistych katolików jak Grzegorz Braun, Robert Winnicki, Robert Bąkiewicz, Kaja Godek i ich ekipa. Będzie to zalążek odradzajacej się katolickiej Polski. Może tu całkowicie rozczarowywac wyjątkowo kunktatorska postawa mediów toruńskich przedstawiających się jako patriotyczne i katolickie, które całą siłą pompuja syjonistyczny i antypolski PIS. Jak im nie wstyd ?!

 3. marju73 mówi

  Bilewicz to chłoptaś z synagogi szatana.

 4. Komentator Trń mówi

  Bilewicz, sierakowski… et consortes – no oni muszą co jakiś czas się „wywiązywać” wobec swoich właścicieli, mocodawców ….

 5. Ifigenia mówi

  Kainowy spadkobierca bilewicz przypisuje swoje zbrodnie chrześcijanom. Pana Jezusa pierwszego i najważniejszego po wsze czasy chrześcijanina, Syna Bożego, Mesjasza ukrzyżowali zydzi a nie chrześcijanie! Doucz się bilewicz, ignorancie formowany talmudem zamiast prawdziwą Księgą Boga czyli Biblią lub inaczej Starym Testamentem.

 6. Gość mówi

  Żydy doskonale mordują się sami nawzajem jak widzą w tym „ynteres”, są na to dowody. Poza tym nic nie ma za darmo. Jak sobie zasłużyli tak mają. Będą niszczyć nie żydów to my broniąc się będziemy niszczyć ich. Bandyty i złodzieja takiego jak żyd kochać nie można. Trzeba go niszczyć i zniszczyć. Niech się za robotę wezmą i przestaną świat rabować bestie.

 7. Buran mówi

  Z każdej strony zjadliwe syczenie, to słychać żmijowe plemię.

 8. klioes vel pislamista mówi

  Najnowszy wierszyk:

  Na Wielkanoc 2019

  „Wesołego Alleluja!“
  Chciałbym życzyć, lecz mam czuja,
  Że nie życzę zbyt współcześnie…
  Notre Dame płonie! Jakby we śnie
  Makarona słychać słowa,
  Że „to miejsce gdzie się chowa
  Wiele kultur; gdzie spotyka
  Wielu ludzi się…” Wynika
  Więc, że kościół katolicki
  To już nie jest?…

  Prawie mycki
  Pospadały w całym świecie,
  Gdy wybito szybę, wiecie
  W Polsce …w SYNAGODZE!!! Nijak
  Nie znał, co wybijał, pijak.
  Lecz „afera” świat obiegła!
  Ale kiedy nóż, nie cegła
  I nie okno, a człowieka
  Zadźgał, wtedy nikt nie szczeka!
  Na kościelnym padł terenie.
  (Gdyby w Gdańsku tak na scenie
  U Owsiaka, co innego!…)
  Życzę „jajka wesołego”!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.