Skandaliczna groźba lwowskiego polityka! Ukraińcy będą bić Polaków za symbole Armii Krajowej

fot. youtube
22

Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski zapowiedział wczoraj, że do Polski nie będą wpuszczani Ukraińcy „zachowujący skrajnie antypolskie stanowisko”. „Ludzie, którzy ostentacyjnie zakładają mundury SS Galizien do Polski nie wjadą” – oświadczył szef MSZ.

Na reakcję ukraińskich czcicieli Bandery i ludobójczej OUN-UPA nie trzeba było długo czekać. Jak informuje portal kresy.pl, polityk neobanderowskiej partii Swoboda Jurij Michalczyszyn zagroził biciem Polaków, którzy będą nosić we Lwowie symbole Armii Krajowej. Miałby to być odwet za ewentualne udzielanie zakazów wjazdu na terytorium Polski osobom wymienionym przez ministra Waszczykowskiego.

To nie pierwszy wyskok Michalczyszyna w tym stylu. Niedawno neobanderowiec popisał się pluciem na Orlęta Lwowskie nazywając je „polskimi okupantami Lwowa”, którzy „nielegalnie okupowali Zachodnioukraińską Republikę Ludową w 1919 roku i masowo zajmowali się zabijaniem Ukraińców”.

Te bezczelne i kłamliwe wypowiedzi Michalczyszyna można by ignorować, gdyby nie wpisywały się one w oficjalną narrację, jaką przyjęło państwo ukraińskie czyniąc swoimi narodowymi bohaterami sprawców ludobójstwa na Polakach i domagając się stawiania pomników zbrodniczej OUN-UPA na terytorium RP. Ukraińcy pokazują dobitnie, że są dumni ze swojej rezuńskiej historii i gotowi po raz kolejny „rezać Lachów”. Polska nie może dłużej ignorować takich zachowań.

Źródło: kresy.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  niech chazarowie z warszaFki dalej z naszych podatków wspierają ten banderowski wypierdek na wschodzie i przyjmują do naszego kraju kolejne setki tysięcy fanów upa. Tak jest gdy Polską nie rządzą Polacy

  1. janek mówi

   Żydowski kahał w ukraińskim rządzie razem z naszą żydo-ubecką jaczejką w polskim MSZ-cie, pracują ,,dzielnie” nad oddzieleniem nas od Ukraińców, z wykorzystaniem banderowców. Żydom to nie przeszkadza, że UPA również ich mordowała, bo lichwiarski cel uświęca środki. Srebrny lis polskiej dyplomacji chyba zaczyna to łapać…..

 2. KarPa mówi

  Niech Rząd Polski da sobie spokój z Ukrainą. Pomóc naszym rodakom a najlepiej sprowadzić do Ojczyzny, a Ukraina niech radzi sobie sama.

  1. Anahu Yamito mówi

   Sto procent racji

 3. Jarek mówi

  upa-ińscy oligarchowie, twórcy powrotu ideologii upa są chazarami nasze władze tyż więc wiadomo

 4. Waldemar mówi

  Polacy w Kazachstanie też czekają na powrót do Polski

 5. Stan mówi

  Ukrainę trzeba poddać próbie jej siły przetrwania w konfrontacji z Rosją .Będąc neutralnym w tym sporze więcej zyskujemy niż tracimy.Wspomaganie Ukraińców nic nam nie da.Oni nigdy nie byli i nie będą dla Polski przychylni.To Judasze

 6. Bogi mówi

  Przyjazna Polsce Ukraina to taka której nie ma i dopóki kretyni z salonu o tym sobie nie przypomną, to nie będzie lepiej. Może porozmawiać z p. Putinem o posprzątaniu tego bałaganu jak to tak skutecznie robi w Iraku i Syrii (amerykanie „nie mogli sobie poradzić”).

 7. Bogi mówi

  Przyjazna Polsce Ukraina to taka której nie ma i dopóki kretyni z salonu o tym sobie nie przypomną, to nie będzie lepiej. Może porozmawiać z p. Putinem o posprzątaniu tego bałaganu jak to tak skutecznie robi w Iraku i Syrii (amerykanie „nie mogli sobie poradzić”).

  1. Ada mówi

   Porozmawiać z p. Putinem, powiadasz „Bogi”,
   Może i tak, może i tak, bo zawsze nam potrzebna jest jakaś „pajęczyna”. Widać, że lepiej , zdecydowanie lepiej, acz… bezowocnie idzie nam gdybanie, planowanie, opisowa strategia obronna i tp. elementy „walki słownej”.
   Tamci wojenni młodzi – tak męskiego, jak i żeńskiego rodzaju byli pod kulą, pod bombami – czynni i czujni!
   Kiedy wszelkie dławiące problemy odkłada się na później, na bardziej i jeszcze bardziej sprzyjający moment, to okazuje się , ze tuż za nami tworzą się potworne zgliszcza zamiast aktywów naszego narodowego dorobku, że i w końcu własny grunt osuwa się nam pod nogami!
   „Przema OOg”
   poniżej, idąc dalej – wskazuje na pilną potrzebę utworzenia prawdziwie polskiej partii, bo wybory samorządowe tuż, tuż…..
   Bardzo, bardzo słusznie, ale:

   Jak to się stało – i dlaczego od tak wielu lat nie mamy takiej prawdziwie polskiej patriotycznej partii ??!
   Przypominamy krajobraz powojennej OJCZYZNY, POLSKI –
   BEZ WOJNY – A W ZGLISZCZACH,
   zza kierownicy coraz lepszego auta, zza jadła z gryyyllla, zza puchy psiwa , rozdmuchiwanych rozrywek, czy innych przebiegle podsuwanych , gotowych zabawek na każdy wiek…
   Wszystko jest dla ludzi, ale za coś, a szczególnie za mądrość, przenikliwość i trzymanie mocno w garści swoich racji i dorobku ogólnego dla potomnych, dla ” krwi z naszej krwi „!
   Za chowanie się we własnych ścianach doczekamy się jedynie ich zaboru lub rozbiórki…

 8. Robert mówi

  Popieram,popierać Putina w polityce,nie było i ni ma,podobna narodowi wybranemu żyzna ukraina

 9. Ala mówi

  duda oddaj nasze pieniadze ktorymi tak szastasz na bandytow.Odejdz i wiecej nie POkazuj sie w polityce,bo bardzo szkodzisz Polsce i Polakom!

 10. przema00g mówi

  Akurat znam kilku Ukraińców którzy przyjechali do Polski uczciwie pracując i oni odcinaja się tych pojebow każdy ma rodziny i myśli o nich niewiele patrząc na liczbę Ukraińców którzy są w Polsce jest przestepst związanych z nimi musicie wiedzieć że Ukraińcy również cierpią z powodu Banderyzmu . Aneksjia Krymu i walki na wschodzie to obrona przed nimi ale tego w mediach się nie dowiecie .Są filmy jak neobanderowskie oddziały „Azov ” mordują ludność ukraińską i rosyjską na wschodzie gdy nie chcą przyłączyć się do nich bo kto nie jest z nimi ten przeciwko nim . Putin wpóścil wojska na Ukrainę w celu ratowania ludności Rosyjskiej ale propaganda chazarska pokazuję co innego w tv żyd , bo oni pamiętajcie są lewicą i prawicą w naszym kraju i tylko chcą nas skłócić . Dziadek dudy był z UPA ojciec Kaczyńskiego również a ojciec Kwaśniewskiego był żydem z NKWD , za dwa lata wybory i trzeba zmiany totalnej . Trzeba utworzyć nową partię składająca się z czystej polskiej krwi , zweryfikowane korzenie aż do czasów zaborów bez żydostwa w rodzinie , w IPN są dane każdego ukrytego żyda i na podstawie tego weryfikować , a potem rozliczyć wszystkich którzy przez wszystkie lata działali na szkodę interesu Polaków zabrać majątki i wypędzić z kraju niech ich sobie zabiorą nie potrzebujemy ich utrzymywać w więzieniu

  1. Hammurabi mówi

   Twoi znajomi będą musieli ponosić konsekwencje działań ukraińskich bandziorów. Zbyt wiele polskiej krwi utoczono, zbyt wiele krzywd wyrządzono, by wystarczyło „przepraszam”. Rządy mają do siebie to, że się zmieniają. Charakter ludzki nie. Potomkowie chorych z nienawiści sadystycznych prymitywów, pozostaną nimi nawet wówczas, kiedy przywdzieją garnitury i wsiądą do limuzyn.

  2. Zdzisław mówi

   Promowanie banderyzmu to interes Rosji, by izolować Ukrainę od Polski, Uni i NATO, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , bo zachęceni przez agentów, udajacych nacjonalistów, wychodzą z ukrycia wrogowie Polaków

 11. Jarek mówi

  zgadzam sie że kwestię ukraińska powinno się uzgadniać wspólnie z Rosją – upa-ina to zbyt chaotyczny twór by istnieć. A my powinniśmy zamiast całować w d… upowców rozmawiać i wspólnie działać z Rosjanami

 12. przema00g mówi

  Albo ich zaatakować pod fałszywym pretekstem i ograbić że wszystkiego oligarchów a zwykli ukrole tyrali by w polskich kołchozach na nas

 13. Matka polka mówi

  Polacy bądźcie czujni;Banderowcy są już w Polsce. Na murach Gdyni coraz częściej widać napisy UA bez P co prawda ale wiadomo co się za tym kryje. Jesteśmy w niebezpieczeństwie a rząd „polski” nic z tym nie robi tylko zaprasza ich do osiedlania się w Polsce.

 14. Andrzej mówi

  Ten kundel Waszczykowski wczoraj poszczekal cos na temat ukraincow i zakazie wjazdu do pl.
  A dzisiaj pojechal do Lwowa i i mowi ze wszystko cacy ,ze ukraincy wcale nie przejawiaja antypolskich zachowan .
  Nie wierze mu jak psu .
  Pierwszy w kolejce do rekinstrukcji rzadu.

 15. Zdzisław mówi

  Tylko dzięki nacjonalistom, nasz MON nie wyśle tam nigdy naszych synów, do Donbasu, by ginęli za Banderę

 16. gojek mówi

  Chazarska dzicz. Z nimi trzeba rozmawiać tak, jak Jarema Wiśniowiecki…
  Zamknąć granicę, uruchomić środki do wspomagania pozostałych za granicą Polaków…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.