Skandal w Rzeszowie! Ukraińcy zdejmowali polskie flagi

Rynek Główny w Rzeszowie / Fot. Dzieje się na Podkarpaciu
9

W stolicy Podkarpacia doszło do niebywałego skandalu. Dwaj 20-letni ukraińscy studenci, prawdopodobnie uczący się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, zdjęli polskie flagi, które zostały zawieszone na latarniach w okolicy rzeszowskiego Rynku Głównego. Ukraińcy byli pijani. Grozi im nawet rok pozbawienia wolności.

9 marca przed godziną 3 nad ranem, obsługa miejskiego monitoringu spostrzegła dwóch mężczyzn zdejmujących z latarni polskie flagi. O sprawę momentalnie została poinformowana policja, która złapała Ukraińców niosących polskie flagi. Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie informuje, że na widok radiowozu Ukraińcy odrzucili flagi i zaczęli uciekać. O ucieczce mężczyzn poinformowano inne patrole i pijani Ukraińcy prędko zostali złapani. Trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu przesłuchano ich i przedstawiono im zarzuty usunięcia flagi państwowej.

Mieszkańcy Rzeszowa coraz częściej sygnalizują chuligańskie zachowania młodych Ukraińców, którzy najczęściej przyjeżdżają na dofinansowane studia w WSiZ w Rzeszowie.

Przeczytaj także:

Wspierał nazistów i banderowców oraz pozwalał na święcenie toporów i siekier. Beatyfikacja abp. Andreja Szeptyckiego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. The Indoraptor mówi

  W moim mieście takie rzeczy! Nie daruję! PiS na pewno nie ma mojego głosu w nadchodzących wyborach do PE i Sejmu RP !

  1. Jerzy mówi

   Zagłosuj na POst-KOmunę to będą w Rzeszowie wisiały flagi z sierpem i młotem albo banderowskie.

 3. Robert mówi

  Czy w Kijowie,czy Rzeszowie, nawet w Tel Awwwiwie matecznik http://www.com,,kaban pastowany,,surogat dzika,nigdy nie zostanie ukarany,bo czuwa nad nim nowojorskiego generalnego łowczego,Eskimosów dupochron.Czołem Wielkiej Polsce w szable ,,dzika,, i pustej pochwy retoryka

 4. Robert mówi

  No i ?Kogo to pierdoli,że mnie od szabli głowa boli drogą morską,,Zdrada!Morderstwo!Hańba!Jesteśmy polin już,nie Polską!,,w światowym oceanie usraela

 5. Robert mówi

  A KIEDY PRZYJDZIE WŁAŚNIE PO MNIE,ZEGARMISTRZ ŚWIATŁA PURPUROWY,BY MI ZABEŁTAĆ BŁĘKIT W GŁOWIE,choćby 5G,TO BĘDĘ ZWARTY I GOTOWY

 6. Robert mówi

  Odznaka,,Purpurowe Serce,,jak w piosence

 7. George mówi

  Zapakować do kryminału i przekazać współwięźniom za co siedzą i żeby ich nauczyli szacunku dla polskich barw narodowych.

 8. była studentka wsiiz mówi

  Ukraińcy zalewają nasz kraj, a na wsiz jest ich masa, studiowałam tam chwile, ale w końcu zrezygnowała, bo m.in. na dziennych w klasie miałam ich sporo, a dodatkowo częściej czasem słyszałam na korytarzu ukraiński i rosyjski niż Polski ! TU JEST POLSKA! W końcu poszłam na uniwersytet rzeszowski.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.