SKANDAL! Policja zatrzymała Jacka Międlara w drodze na wrocławski Marsz Polaków [WIDEO]

Jacek Międlarz zatrzymany w drodze na Marsz Polaków we Wrocławiu/ fot. screen
21

W piątek (11.11.2022) policja zatrzymała Jacka Miedlara, gdy jechał do Wrocławia na Marsz Polaków organizowany w 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Marsz odbędzie się pod hasłem „Polak w Polsce gospodarzem”.

Informację o zatrzymaniu Jacka podał Robert Piskorski towarzyszący mu w drodze na marsz. Podczas relacji na Facebooku Piskorski poinformował, że Jacek został skuty i zatrzymany pod pretekstem, że podczas marszu może dopuścić się mowy nienawiści. – Jesteśmy traktowani jak przestępcy – mówi Piskorski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przetrzymywany w policyjnym samochodzie Jacek Międlar zaapelował do uczestników marszu, aby pokazali, że „Polak w Polsce gospodarzem”. Następnie pokazał skute dłonie. Tak dziś wygląda Polska. Organizator patriotycznego marszu zostaje zatrzymany za nic. Państwo bezprawia w pełnej krasie!

Jacek Międlarz zatrzymany w drodze na Marsz Polaków we Wrocławiu/ fot. screen
Jacek Międlarz zatrzymany w drodze na Marsz Polaków we Wrocławiu/ fot. screen


Źródło informacji: Facebook/Robert Piskorski

Zobacz też:

Marsz Polaków 11.11.2022 we Wrocławiu przejdzie pod hasłem „Polak w Polsce gospodarzem” [PLAKAT, TRASA]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Aresztowanie bez powodu, wyłącznie na podstawie „domniemania” to dowód na brak pomysłu na siłę drzemiącą w takich marszach.
  Warszawa ma marsz „oswojony”, żeby nie powiedzieć wykastrowany!
  Sutryk mógłby zablokować marsz, mógł postąpić jak w 2019 roku – fakt. Jednak mobilizacja tak gigantycznych sił musiała nastąpić na polecenie Warszawy.
  Znaczy to, że rząd w swojej arogancji wypowiada Polakom wojnę.
  Ma do dyspozycji policję, wojsko…
  Ale czy do końca?

 2. Reakcjonista mówi

  Neogestapowcy z PiSSu uśmiercił 200 tys. Polaków to co im tam jakieś dodatkowe, bezprawne zatrzymanie. Ciekawe jak go namierzyli milicjanci?

 3. Kamil mówi

  zydokomuna z obrzezanymi napletami i świniami z upadliny jawnie wypowiedziała wojnę Polakom, czas by POLACY SIĘ OBUDZILI!!!

 4. Wladca mówi

  Jeszcze beda ich kopac Po ryjach i przestrzeliwac kolana.Zobacza panowie? Policjanci jak glupio zrobili dzisiaj we Wroclawiu.

 5. AntyPO✡PiS mówi

  Dzisiaj Jacek Międlar zatrzymany „prewencyjnie” , jutro żydokomuna z POPiS-u przyjdzie po nas!

  Dlatego najwyższa pora na SZUBIENICĘ i KONFISKLATĘ mienia dla komunistycznych złodziei z PZPR, SB i WSI, którzy uwłaszczyli na mieniu państwowym po 1989 roku i zdefraudowali finanse publiczne (FOZZ)!

  Polska NIGDY nie będzie państwem praworządnym i demokratycznym bez DEKOMUNIZACJI struktur państwa.

 6. Dd mówi

  To ciekawe w jaki sposób ten poczciwy patriota stważał zagrożenie dla życia ,zdrowia lub mienia? Dlaczego i na jakiej podstawie go zatrzymali? Nic mu nie udowodnią to się powi no skonczyć w sądzie … kto dał nakaz zatrzymania?. Bezczelne uje boją się Pana Jacka jak diabeł wody święco ej

 7. ikss67 mówi

  OK. Stało się. Co nie zmienia faktu, że daliście się zrobić chazarskim debilom jak dzieci. Nie spodziewaliście się tego? Przecież wystarczyło lepiej się zorganizować tak by JM dotarł na marsz. Na przyszły raz więcej wyobraźni na temat ustroju w jakim funkcjonujemy. Nie możecie tak występować publicznie. Trzeba było jeszcze flage wywiesić za oknem auta. Przeciez możnaby się spodziewać, że chazarski ministrant Ziebro wydał ukaz aby aresztować prawdziwego Polaka. Boją się, to jedyna rzecz która słodzi. Ale skoro boją się, to mogą nawet zabić człowieka.

 8. drhsrdhtswr mówi

  NADAL NIE WIEM ZA CO ZOSTAŁ ZATRZYMANY MIĘDLAR??????????????? Przecież to jest kpina. Został zatrzymany za coś czego nie zdążył zrobić??????????? BUUUU HAAA HAAAA. KPINA Z INTELIGENCJI LUDZI. Jak chcecie więcej dowodów na to, ze robią z was niewolników i przestępców no to macie. Tylko kompletny imbecyl nie zoriętuje się, że zostało odebrane człwiekowi godność i wolność. Złamane wszystkie prawa. Na dodatek człowiek ten został prześladowany i stał się więźniem politycznym. CHCECIE WIĘCEJ DOWODÓW? Proszę podać mi powód zatrzymania. Bo na razie słyszę, że zatrzymali kogoś za nic. A właściwie za coś co ktoś może sobie interpretować i nie zgadzać się z poglądami tego pana. Zatrzymanie za niezgadzanie się z czyimiś poglądami i twierdzeniem, że to komuś zagraża, jest kompletnym ibecylizmem. A skąd wiadomo, że to ci co wydali takie decyzje polityczne nie zagrażają państwu polskiemu??? A właściewie jest to wiadome, bo zatrzymują człowieka za czyny, które w teorii mogą być popełnione, czyli za brak przestępstwa. NO TO ZA BRAK PRZESTĘPSTWA ZATRZYMANIE CZŁOWIEKA JEST PRZESTĘPSTWEM KRYMINALNYM I TO PRZEZ TYCH CO POSŁUGUJĄ SIĘ ORZEŁKIEM W KORONIE. Chętnie spotkam się z Jackiem. Mam pewien pomysł na zmianę tego stanu rzeczy aby naświetlić te sprawy w miejscach gdzie prawo zabrania karania ludzi za nie istniejące przestępstwa i jednocześnie karają takich ludzi za przestępstwa kryminalne, którzy tworzą więźniów politycznych mimo immunitetów jakiejkolwiek maści.

 9. RGHERYTRE mówi

  prewencyjnie?????? NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO… Prewencyjnie to możesz sobie wodę w kiblu spuścić. Pozbawienie kogokolwiek wolności jest przestępstwem kryminalnym i słowo „PREWENCYJNIE” jest dowodem w sprawie przeciwko przestępcy, który podjął decyzję o inwigilacji i zatrzymaniu. Dostarczają sami dowodów na samch siebie, bo posługują sie prawami niedotyczącymi sprawy związanej z tym zatrzymaniem. „PREWENCYJNE” ma usprawiedliwić przestępstwo kryminalne. BUUU HAAA HAAA. Prewencyjnie to ja mogę jak oni to mówią??? „OBYWATELSKIE ZATRZYMANIE” (KOLEJNE BEZPRAWIE) zrobić sobie na Dudzie, tusku (piszę z małej, bo nie chce mi się wciskać dodatkowego klawiasza) , można zatrzymać tak stolcmana, szechtera, carexa, Kaczyńskiego i całą tą bandę, która obeznie pozbawia mając władzę ludzi wolności. ZWYKLI BANDYCI. Chętnie spotkam się z Jackiem. Mam pewien pomysł na zmianę tego stanu rzeczy aby naświetlić te sprawy w miejscach gdzie prawo zabrania karania ludzi za nie istniejące przestępstwa i jednocześnie karają takich ludzi za przestępstwa kryminalne, którzy tworzą więźniów politycznych mimo immunitetów jakiejkolwiek maści.

 10. JACEK mówi

  To kto wydaje rozkazy policji ? w polin ? w banderstadt ? co z wolnością w Polsce ?

 11. Hammurabi mówi

  @Ikss67
  Masz rację. Powoli dochodzi w tym kraju do sytuacji, kiedy konieczna będzie konspiracja.
  Cóż… Polacy mają ją w genach.
  Inna ale zasadnicza sprawa, to efekty. W tym przypadku w obliczu rozszerzającego się kręgu ingerencji resortów siłowych, będzie musiało siłą rzeczy dojść do połączenia sił ugrupowań o dziś nieraz sprzecznych ze sobą wizjach i poglądach, zgodnie z zasadą, iż nic tak nie jednoczy – zwłaszcza Polaków – jak wspólny wróg. Pochodną tego zjednoczenia może być… „wiązka rózg” (łac. fasces). Bez tego nawet jeśli drogą wielkich ofiar dojdzie do negocjacji „okrągłostołowych” tak naprawdę znów odmalowana zostanie niedbale jedynie fasada Rzeczpospolitej a za nią zgnilizna będzie się miała tak jak dziś…

 12. Pejot mówi

  dużo wskazuje na to , że minister Kamiński działa w ramach recydywy. Nieśmiało przypominam, że sądy wszystkich instancji skazały min. K i dopiero PAD swoim ułaskawieniem uchronił ministra od pobytu w pierdlu. I dalej jest zabawa służbami specjalnymi i jakieś żarty z prawa. Zatrzymanie faceta za myślozbrodnie ?

 13. Michu. mówi

  Dziwna sytuacja. Jacek Międlar nie jest przestępcą, którego trzeba prewencyjnie zamykać. Myślę, że policja powinna się tłumaczyć z tej decyzji. Mi się ona nie podoba. Mówią o prowokacjach antyukraińskich. Jacek by takich prowokacji nie robił, a jeżeli któryś z uczestników Marszu dokonałby czynu przestępczego, wówczas może dojść do zatrzymania, a nie na wszelki wypadek. Przykra sprawa. Jakoś rok wcześniej aborcyjnych bab nie zatrzymywano, chociaż np. ta puszysta blondyna nie pamiętam już nazwiska, jawnie lżyła z policjantów i należał jej się areszt, ale niestety do niego nie doszło.

 14. Dumny Polak mówi

  Pamietacie, kto czuje sie najbardziej ” obrazony” wypowiedziami Jacka!?
  Tylko takie zmijowskie plugastwo, jest w stanie swoimi brudnymi pieniedzmi, wymusic takie bezprawie!
  Wszyscy inni, otaczajacy to auto, z blyskajacymi swiatlami, jakby samego „GLOWNEGO ZLOCZYNCE SWIATA”, pojmali, wyglada mi, jako dowod judaszowskich zdrajcow, dla swoich bogatych zleceniodawcow, ktorzy czuli sie, po ostatnich wypowiedziach Jacka, tak bardzo DOTKNIECI, ze nie chcieli dopuscic, w kolejnym roku, „zostac ponownie nazwanym po imieniu”!
  Nic wam to nie pomoze, WY ZWYRODNIALE BADZIEWIE !. To sa rzeczywiscie wasze ostatnie dni, tutaj na ziemi!
  My juz to wszystko wiemy i dlatego, ani nie jestescie w stanie nam nic wiecej odebrac!
  Za wasze tysiacletnie barbarzynstwo, zostaniecie wrzuceni na piekielne wozy, i z ostatnimi przeklenstwami, zostaniecie kanalie UROCZYSCIE odwiezieni na wasze miejsce wiecznego palenia rozpalona smola w wasza perfidna DUPE!
  Nic innego nie mozecie od Stworcy oczekiwac, smierdzace, komunistyczno-satanistyczne, kaumuckie badziewie!
  Jacku! KOCHAMY CIE WSZYSCY BARDZO! I ZADNA CHAZARSKA KU:::WA, NIE ODBIERZE NAM PODZIWU DLA TWOJEGO HARTU DUCHA!
  Przy okazji, specjalnie smierdzace ” pozdrowienia” dla PANI PROKURATOR Z RZESZOWA, ktora, tak samo, wyslugujac sie nikczemnie tym chazarskim badziewio, jakoby, wyjatkowo pilnie sledzi wypowiedzi tutaj, na tym forum!
  WSTYDZ SIE WREDNA, SPRZEDAJNA RZESZOWSKA DZIWKO!
  ,

 15. Dumny Polak mówi

  CZOLEM WIELKIEJ, SZCZESLIWEJ, ZAMOZNEJ, KATOLICKIEJ POLSCE!, Kochani!
  Musimy wszyscy wytrwac, bo swiatlo w tunelu juz widac, a sam Stworca nam , za nasza wiernosc, z cala Swoja Moca, obiecal!
  A jak komu bedzie bardzo trudno, niech z calego swojego slowianskiego serca, poprosi Go o laskawa pomoc, A WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE!
  KOCHAM WAS WSZYSTKICH MOICH RODAKOW i NASZA, CUDOWNA, ARCY-DZIELNA, WSPOLNA, i ( wkrotce), DOSTATNIA, POLSKE, !
  PROSZE NIE TRACIC DUCHA!

 16. Krzysztof mówi

  Jeden raz tylko głosowałem na PIS . Myślałem ,że ci ludzi e są Polakami i patriotami . Okazało się , że nie – przeciwnie. Kurdupel trzyma się ruskich metod w zwalczaniu opozycjonistów i konkurentów. Tak się nie robi. Gdzie się pojawi to niczym Cysorz najwyższy jest ochraniany – kogo sie boisz kurduplu. Co zmalowałeś , że trzęsiesz się ze strachu. Pijak go ochrania , bo wyrok mu anulowali i jeszcze do tego został ministrem . To tylko w Polsce może się wydarzyć . Nie zagłosuje na nich już po raz drugi – jestem zawiedziony postepowaniem tych „ludzi ” dlatego ze stosuje terror , przymus , łamią prawo , łamią Konstytucję RP – rzecz świętą – jakby zbiór tych aktów prawnych był zaleceniem dla jakiejś gminy na końcu świata , zrównali z ziemią prywatność (RODO ) NĘKAJĄC LUDZI TELEFONAMI W TYM PO NOCACH , ŻEBY PRZYJĘLI SZCZEPIONKĘ DOBROWOLNIE , która pozwoli na szybsze skrócenie życia i powolną mękę i umieranie. Prawo powinno być święte i jednakowe dla wszystkich , a czy tak jest ? Peowcy tak samo jak pisiory powinni być sadzeni – przybłędy z wymiaru sprawiedliwości również i powinni być pozbawieni wykonywania zawodu na zawsze – mam na myśli tych , który dokonali nadużyć interpretując prawo „jak mi się podoba „. Wszystkie te partie do likwidacji , łącznie z Konfederacją , z która kiedyś wiązałem wielkie nadzieje. Oni tylko TRWAJĄ , po to , żeby się karmić za nasze podatki , a z poparciem od lat ruszyć nie mogą ? DLACZEGO panie Bosak ? Niech pan odpowie ! Bo wiekowo jest pan dla mnie pętakiem nie politykiem , pasożytem jak cała ta reszta tzw. „patriotów ” co nic nie mogą jak ryży wuj kiedyś .

 17. Polonia Restituta mówi

  Ja tak tylko zapytam – czy to te sama „warstwa społeczna”, która parę dni temu protestowała i domagała się podwyżek (oczywiście z naszych, czyli podatników, pieniędzy)? W sumie… służby mundurowe są przecież od tego, żeby służyć rządzącym a nie nam, szarakom. Więc tym zatrzymaniem niebieskie (niebiańskie?) sługusy (nie)rządu chciały zapewne pokazać, że na owe podwyżki zasługują. Wykazały się gorliwością w tropieniu niezamaskowanych, teraz zgarniają ludzi „za podejrzenia”. Wspaniały kraj, naprawdę…

 18. Greg mówi

  jest 100 razy gorzej niz na komuny !!!

 19. MAREK mówi

  Komunistyczna Banda Czworga z magdalenki obecnie reprezentowana przez Pis-Po-Sld-Psl zadbała, aby komuniści, degeneraci i zdrajcy byli bezkarni i bogaci a wszyscy Polacy żądający ich ukarania byli poniżani i niszczeni.

  Żałosne jest, że Polacy bez refleksji przez tyle lat powierzają władzę zdrajcom i degeneratom, którzy Polaków zniewalają, okradają, antagonizują i poniżają na rozkaz wrogiej antypolskiej agentury.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.