Skandal! Katolickie Centrum Kultury wymówiło salę na premierę książki „Powrót do Jedwabnego”

4

Katolickie Centrum Kultury „Dobre Miejsce” w Warszawie wypowiedziało nam umowę na wynajęcie sali na premierę książki „Powrót do Jedwabnego”. Rozmowa telefoniczna była krótka. Zdawkowa. Brak odpowiedzi na zadawane pytania. Ewidentna niechęć – informuje na Twitterze Wojciech Sumliński i apeluje o pomoc w znalezieniu kilkusetosobowej sali w Warszawie na poniedziałek (25.11.2019), żeby premiera mogła się odbyć.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Odnosząc się raz jeszcze do WYRZUCENIA premiery książki „Powrót do Jedwabnego” z Katolickiego Centrum Kultury Dobre Miejsce – czy znów Polacy mają wrócić do zakonspirowanych spotkań w prywatnych mieszkaniach? Niegdyś Niemcy, potem Rosjanie – teraz Żydzi? – pyta Sumliński.

Po kilku godzinach udało się znaleźć nową salę. Premiera książki ma odbyć się w Domu Pielgrzyma Amicus.

O czym jest książka „Powrót do Jedwabnego” autorstwa Wojciecha Sumlińskiego, Ewy Kurek i Tomasza Budzyńskiego? „Historia, którą pokazujemy, odsłania opatrzone klauzulą tajności fakty dotyczące relacji polsko – żydowskich, sięgające do mrocznego świata wielkiej polityki i międzynarodowej finansjery. To historia niezwykła i niepokojąca, demaskująca kulisy prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Holokaust długofalowej mistyfikacji zmierzającej do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń – i nie tylko. Niewielu wierzy, że ta historia może skończyć się dobrze. Starannie zweryfikowany, a zarazem wyglądający, jak thriller polityczny, zapis wielkiej gry, mechanizmów manipulacji i kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem, a paliwem Justice Uncompensated Survivors Today – ustawa 447. W tej rozgrywce nie chodzi o następne kadencje – ale następne pokolenia” – czytamy na stronie Wojciecha Sumlińskiego, gdzie można zamówić książkę w przedpremierowej sprzedaży (TUTAJ).

Źródło informacji: Twitter, sumlinski.com.pl

Zobacz też:

Zakazany film dokumentalny „Jedwabne”. Zadaje kłam żydowskiej propagandzie! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  teraz wiadomo kto urzęduje w tym Centrum Katolickim, zwykłe sprzedawczyki i gnoje…

 2. Zulu-Tango-Tango mówi

  KK już podlega silnej judeizacji: już nie modlimy się za „wiarołomnych zydów”, a za chwilę na ołtarze wyniosą św. Judasza! Po germinizacji i rusyfikacji – Naród Polski poddawany jest judeizacji przez zydowskie „Deep State” POLIN!

 3. tu Łukasz Trń mówi

  Centrum Katolickie odmawia…..i drży… podczas gdy np. Robert Bąkiewicz mówił na MarSzu Niepodległości „Przestańcie się bać ! Chodźcie z nami. Poprzemy was !!! „. Całe szczęście zrzutka na Film „Powrót Do Jedwabnego” idzie bardzo dobrze…..

 4. ryho mówi

  Amicus również zablokowany przez gminę żydowską i kurię warszawską.
  Propozycja: od niedzieli 24.11 do odwołania, zamiast ofiar na tacę we wszystkich kościołach katolickich w Warszawie, proponuję wpłaty na konto Sulmińskiego. Jak cimondrale z kurwii warszawskiej doznają iluminacji to się zobaczy co dalej. Panie Sulmiński, proszę poinformować 11 narodowców z sejmu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.