Skandal! Dr Kurek i poseł Winnicki wyrzuceni z kościołów na Brooklynie po proteście Żydów i muzułmanów

dr Ewa Kurek, poseł Robert Winnicki
21

Dr Ewa Kurek i poseł Robert Winnicki mieli spotkać się z amerykańską Polonią w salkach parafialnych kościołów na Brooklynie. Jak informuje portal „The City” spotkania zostały odwołane na skutek protestów „lokalnych przywódców”, którzy wystosowali protest do biskupa Brooklynu Nicholasa DiMarzio.  Sygnatariuszami protestu są „naukowcy, przywódcy żydowscy, muzułmańscy i katoliccy oraz politycy, w tym senator stanowy Julia Salazar i członek Rady Stanu Stephen Levin – demokraci, których okręgi wyborcze obejmują Greenpoint”. Argumentem przeciwko dr Kurek i posłowi Winnickiemu ma być ich rzekomy antysemityzm i wzrost ataków antysemickich na Brooklynie.

W poniedziałek po południu przedstawiciele Kościoła katolickiego na Brooklynie poinformowali, że spotkania Kurek i Winnickiego zostały odwołane. – Biskup nie był poinformowany o tych wydarzeniach – powiedziała rzeczniczka prasowa diecezji brooklyńskiej Adrianna Rodríguez. – Gdy tylko się o nich dowiedział podjął odpowiednie działania aby te kontrowersyjne postaci nie mogły przemawiać na terenie brooklyńskiego Kościoła katolickiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Proszę o kolportowanie tej informacji wśród Polonii w Nowym Jorku – jutro tj. w środę widzimy się tak czy inaczej pod salką parafii Św. Stanisława Kostki na Greenpoincie o 7.00 pm. – poinformował na Twitterze Robert Winnicki.

Mój komentarz: Tak w praktyce wygląda postulowana przez Żydów „walka z antysemityzmem”. Osoby, które mówią prawdę niewygodną dla Żydów, są stygmatyzowane i spychane na margines życia społecznego. Odbiera się im możliwość organizowania spotkań i szczuje się na nich hierarchię kościelną. Niestety, szczucie przynosi efekty. Skandaliczna decyzja biskupa Brooklynu, który wyrzucił z salek parafialnych dr Kurek i posła Winnickiego pokazuje, jak uległy jest dziś Kościół katolicki wobec Żydów, muzułmanów i lewaków. Wstyd i żenada!

Źródło informacji: thecity.nyc

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Szokujące wytyczne do walki z antysemityzmem. Promocja judaizmu, przypisy do Biblii i zakaz stanowisk dla „antysemitów”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Warto by aby jakiś dobry prawicowy dziennikarz zająłby się inwigilacją KK na wschodzie i na zachodzie. Wszystko wskazuje na to, że jest gorzej niż się wydaje ;).

 2. Greg mówi

  Polonia powinna zjechac do Ojczyzny i tu ja wspierac na miejscu !!!

  1. Adrian mówi

   Szerze im życzę powrotu do ojczyzny, ale mimo wszystko tam są nam bardziej potrzebni. Żyjąc tam są bogatsi dzięki czemu mają większe możliwości działania niż Polacy w Polsce a do tego są bliżej ośrodka władzy rzeczywiście pociągającego za sznurki w Polsce.

 3. stahu mówi

  KK zawsze był pod urokiem blasku srebrników .
  Targowica wieszana to byli biskupi i prymas !
  To nie przypadek , przykre

  1. Anna mówi

   NA 13 zdrajców Targowicy było 2 biskupów, więc nie szerz propagandy tylko doucz się a potem pisz

 4. Krystyna mówi

  Polacy powinni przestać chodzić do tych kościołów za antypolonizm. Nie możemy naszego kraju i historii prawdziwej już bronić. Do czego to doszło. Na co my czekamy. Zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem. Gomułka to zrobił bez problemu. Dużo zyskamy a Izrael dużo straci. Nie chcemy zadawać się z bezwzględnymi wrogami, bo to zdrada. Dość tego. Przyjeżdżają do naszego kraju uzbrojeni po uszy, kiedy my całkowicie jesteśmy bezbronni. Jak się boją, że u nas coś im grozi, niech się tu nie pchają. Powiedzieć im na dobre; żegnamy Was i nie pokazujcie się tu więcej, bo za wasze napaści na nas, nie możemy was tu gościć.

  1. Sandra mówi

   Co za bzdury. Mieszkam na Greenpoincie i jestem jedna z osób które głosowały przeciwko. Nie muzułmanie i Żydzi a Polonia głosowała przeciw ponieważ jest nam wstyd aby osoby o takich poglądach reprezentowały nas w naszym mieście. Wstyd za takie bzdurne artykuły.

  2. Anna mówi

   to wytłumacz nam dlaczego byłas przeciw ??? Myślisz, że dr Kurek mogłaby zrobić doktorat opisując różne żydowskie kłamstwa i przekręty, gdyby to nie było prawdą ? Pracowała w 95 % na żydowskich oryginalnych dokumentach w Izraelu i Nowym Yorku. Nic oprócz prawdy nie napisała. Nic nie można jej zarzucić. Napisz więc o co ci chodzi ??? Czy jesteś polską patriotką, czy nie , bo mam obawy, że NIE

  3. Basia mówi

   Żydzi wybiórczo traktują nawet własnych obywateli. Poczytaj sobie o żydowskim profesorze Normanie Filkensteinie – on, Żyd mówi prawdę o Żydach i za to go nie lubią, Nawet ma zakaz wjazdu do Izraela. Myślisz, że profesor jest głupszy od Ciebie ?

  4. Ada mówi

   Polecam również informację „w pigułce” – wiersz, który napisał Icchak Kacenelson – jest to prawda „z pierwszej ręki”,
   – tytuł:
   „Pieśń o zamordowanym narodzie żydowskim”. Przeczytaj, co on widział, członek tegoż narodu! Ten poeta zmarł o1.o5.1944r. w Oświęcimiu – czyli w Auschwitz (nazwa polskiej miejscowości w języku niemieckim!).
   I przepraszam, ale wysyp wapno z nadbudowy, a następnie wstydz się sama, za swoją „polskość”!

 5. Spostrzegawczy mówi

  Żydzi nawsadzali swoje liczne wtyki do wszystkich kościołów, cerkwi, minaretow, meczetów, klasztorów. W katolicyzmie stworzyli antykatolickie judeochrzescijanstwo. Ten biskup najprawdopodobniej z sekty judeochrzescijanskiej, bo nie katolik.

 6. Hammurabi mówi

  Dzisiaj: „Gdy tylko się o nich dowiedział podjął odpowiednie działania aby te kontrowersyjne postaci nie mogły przemawiać na terenie brooklyńskiego Kościoła katolickiego”…
  Jutro: wierne owieczki tegoż biskupa karnie, grzecznie podreptają do kościółka, rzucą na tacę, mszę zamówią… Pochodzenie polskie deklaruje 43% z 39 360 mieszkańców na Greenpoincie i co mają do gadania? Gdyby podobny afront uczyniono w stosunku do jakiegoś Żyda, wrzask podniesiony przez lokalną społeczność żydowską byłby słyszalny aż pod ścianą płaczu! A Polacy? Polacy nic, jeszcze tego całego Nicholasa DiMarzio po rękach będą całowali (chociaż dobrze, że nie w dupę).
  Przepraszam, ale krew się we mnie gotuje, kiedy widzę tą polską uległość, pokorę i brak zdecydowania w obronie własnej godności. Trudno, czasem trzeba komuś dać w pysk, by zrozumiał że przegina. Samo gadanie i protesty to sobie mogą uskuteczniać kółka wzajemnej adoracji.

 7. edek mówi

  Kochani Rodacy! czasy kiedy KK mial cos do powiedzenia w USA czy Kanadzie minely bezpowrotnie.Ksiadz kojarzy sie w USA z pedofilem a w Kanadzie z oprawca indianskich dzieci w szkolach z internatami gdzie cywilizowano na sile czerwonoskorych w latach 50 ubieglego wieku.Lewacy rzadza wszedzie.Biskup brooklynski trzesie portkami przed lewactwem kazdego autoramentu.ponadto Nowy Jork to najbardziej lewackie miasto w USA.Nawet Moskwa nie jest atk czerwona teraz jak NY.Pan Winnicki nie sie cieszy ze nie zostal aresztowany tyak profilaktycznie za tresci ” rasistowskie”

  1. Ada mówi

   Wynika stąd, że oni nie uznają prawd obiektywnych, czy też prawa do obrony tychże obiektywnych prawd, a” PRAWO BANDY I GRANDY”! Obrony dobrego imienia w swoim, Narodowym środowisku, ale i w świecie, gdzie bezpodstawnie jesteśmy obrzucani najgorszym błotem, przygotowanym przez te….środowiska, które następnie montują nagonki i blokady, byśmy nie mogli się oczyścić i wykazać cały mechanizm owego draństwa uprawianego na plecach Polaków.
   Jak to się mówi: ” Wolnoć Tomku w swoim domku”…
   Stąd też, uświadomiwszy sobie ten kit wlewany nam, Polakom w Warszawie w trakcie wizyty… pod tysiącami flag, plakietek i tym podobnych chorągiewek SYMPATII(!), przemowę pod publiczkę…, a niebawem rzucenie na stół „ustawy”447, wypada nam wyciągnąć wnioski daleko głębsze od dotychczasowych. Uświadomić sobie, kto do tego dopuścił i dopuszcza bezkarnie.
   Jakie konsekwencje poniosłaby w świecie Polska po identycznym zakneblowaniu – tu akurat – oszczerczego plucia Grossa, czy Engelking itp. na Polskę…..w rozjazdach po świecie za POLSKIE PIENIĄDZE Z KIESZENI PODATNIKÓW itd.
   Niezwykle to ciekawy sposób na zdobywanie sobie zabezpieczenia w starej, wyeksploatowanej, wyciśniętej niczym cytryna „dziupli” , tak niezbędnej po upływie dziesięcioleci, gdy na nowym narozrabia się już zupełnie niemożliwie.
   Ten sposób, to jawnie uprawiany szantaż, zastraszanie zza pleców Donalda i szczucie po świecie na Polaków w ramach…”wielkiej miłości obojga…. narodów”.
   Okiem ślepego, kaprawego itd. widać, że nie po drodze nam w tych rzekomych ” uściskach „!
   Nie było, nie jest i nie będzie!
   A jedyna w świecie tolerancja ze strony naszych polskich przodków, którzy pozwolili wielowiekowym wygnańcom…. odpocząć na naszej polskiej ziemi, stała się tragedią naszych współczesnych pokoleń.
   Gomółka, a nawet obecnie Łukaszenka ( ekshumacje ), to dobre wzorce.

 8. lellum mówi

  Pan Winnicki może zostać bardzo łatwo aresztowany, jeśli będzie się odgrażał, że „widzimy się tak czy inaczej”. Może się spotkać na herbatce u jednego ze swoich wielbicieli, ale nie w publicznych miejscach i nie w kościołach. Nie ma miejsca dla antysemickich banialuków w kościele. I niech się lepiej uspokoi. Następnym razem zawrócą go z lotniska, tak jak i tę straszną nieduczoną babę.

  1. Ada mówi

   Proszę zważyć – to jest Poseł Parlamentu Polskiego i Polski Historyk – Naukowiec!
   Widocznie zostali „wpuszczeni” celowo, w maliny.

  2. Zenek mówi

   ale jesteś zmanipulowany !!! Żal mi ciebie

 9. fajera mówi

  zastanawiające jest, że konfederaci i p. Kurek w ogóle dostali wizy do usarela

 10. chrysler mówi

  Można sobie zadać pytanie, dlaczego prasa francuska ani prawicowa, ani lewicowa, ani centrowa nigdy nie pisze o Żydach. Chcę powiedzieć o Żydach czynnych, Żydach istotnych, Żydach rasistach.
  A jeśli się nawet zdecyduje napisać coś o Żydach, gdy zmuszają do tego okoliczności, to robi się to zawsze w aksamitnych rękawiczkach, z niesłychaną ostrożnością, z wstępami pełnymi zastrzeżeń, z dziesiątkami tysięcy wszelkich pochlebstw:
  „Ten wielki artysta izraelicki raczył nas przyjąć. Pochodzi ze znanej, zasłużonej rodziny. Wielki genialny finansista i filantrop ze szlachetnej rodziny Rotszyldów. Głęboki idealizm, wzruszający zapał, ten ogień, którym płoną jego źrenice, szlachetność porywów duszy tego młodego poety: „…duszy trawionej mesjanistycznym zapałem”.
  Wszystkie te omówienia, to płaszczenie się, to psie służalstwo należy rozumieć dosłownie tak: „Ostrożnie, mój skrybo, ostrożnie! Te indywidua, co przed sobą widzisz — to wszystko Żydzi. Więc uważaj, strzeż się, jak tylko możesz! Oni należą do najpotężniejszej na ziemi rasy, a ty jesteś tylko jednym z ich sług. Jedno nieostrożne słowo pozbawi cię możności pracy i bezapelacyjnie umrzesz z głodu…”
  „Szanowny panie Żydzie, życzy pan sobie, bym spuścił portki?… Czy będzie pan łaskaw wymierzyć mi?”
  Takie, nie inne znaczenie mają te upokarzające przedmowy, taki jest sens tego wazeliniarstwa.
  Gdy wybuchła afera Stawiskiego, dano wszystkim redakcjom świata rozkaz, stanowczy, nieodwołalny, którego wykonanie musiało kosztować kolosalne sumy. Tego paranoika żydziaka, nazwano Turkiem, przewrotnym cudzoziemcem, metekiem, wschodnim szpiegiem, polskim awanturnikiem, fryzjerem, heimatlosem, dentystą, rajfurem, ryzykantem, tabetykiem, wszystko jedno jak, byleby ocyganić czytelnika, ale nigdy nie użyto właściwej nazwy ŻYD, a był to przecież tylko i wyłącznie Żyd. Jeżeli mógł dokonać tyle krętactw i łajdactw, to tylko dzięki pomocy Żydów, tak samo jak Loewenstein, jak Barmat, jak pani Simpson, jak Bigore, jak wszyscy finansiści i cała pozostała reszta.
  Zwróćcie nieco uwagi. Przy każdej podobnej okazji te same fanfary. Blaga prawicy, nieokreślony wrzask na lewicy, jarmark w centrum, wszędzie abdykacja. Sztuczka udała się wspaniale! Gdybyście zaryzykowali jakieś słówko, przeciwko inwazji parszywców, wasza skóra, wasze pośladki, we wszystkich gazetach byłyby w wielkim niebezpieczeństwie! Samochwalcy! Zgnili, sprostytuowani razem ze swoim atramentem, aż do ostatniej litery! Bylibyście zduszeni i wykończeni tak dokładnie, że w przeciągu 8 dni zapomniano by nawet waszego imienia. Ani jednego ogłoszenia, ani jednego teatru. W ciągu 5 minut sprawa byłaby rozstrzygnięta bezapelacyjnie. Ani kredytu, ani żadnego pozwolenia, ani papieru, a wkrótce żadnych wiadomości, żadnego telefonu — pustka. Czy to będzie bank, fabryka, teatr, gazeta — Żyd zawsze umie wytworzyć dokoła zupełną pustkę… Ford, który nie cierpi, nienawidzi Żydów, musiał zamknąć pysk, chociaż tak potężny. Groziło mu klapnięcie w ciągu kilku dni. Żyd smaruje, albo nie smaruje…złotem. Zależnie od tego interes się rozwija lub nie. Jeżeli nie, właściciel wylatuje z niego na złamany pysk, choćby nie wiem jak był dzielny, choćby odznaczał się nieprawdopodobną wprost wytrzymałością.
  O, obłudna walko! O, skompromitowaną wściekłości! O, nieszczęsne świętoszkostwo! O, gderanie starych fagasów!
  Możecie się zaklinać, kląć, możecie grozić księżycowi, rozbijać, mydlane bańki komunizmu, możecie dąć w puzony — nie ma to znaczenia, absolutnie żadnego znaczenia. Absolutnymi panami świata są sami, wyłącznie sami parszywcy. Panami Nowego Jorku, Hollywoodu, Mediolanu, Pragi, Berlina, Moskwy. Wbrew wszelkim pozorom wszędzie ci sami wspólnicy z tej samej komicznej farsy. Cóż więc ich może obłazić, że zamknięci żelaznym ogrodzeniem niewolnicy ruszają się, krzyczą, wstrząsają łańcuchami, że burzy się w nich krew? Wszystko to głupstwo! Wystarczy co pewien czas zacisnąć mocniej więzy… i spokój. A rewolucje? Służą właśnie temu celowi, służą jedynie i wyłącznie do wzmacniania okowów, pięknych stalowych okowów.
  Cóż nas obchodzi, mówią sobie parszywcy, ta lub inna konstytucja? Przecież, od nas, Żydów zależy jej charakter, jej wykonanie. Komunizm? Cóż dla nas bardziej pożądanego? Gdy zamkną giełdy, wszyscy zostaniemy komisarzami. Przede wszystkim muszą być zamknięte giełdy, bo tam są luki, są goje, którzy korzystają jeszcze z przywilejów, z pieniędzy. To się musi stanowczo skończyć.
  To nadużycie musi być usunięte. To będzie uporządkowane, każdy kto nie jest Żydem, musi należeć do stada… To znaczy, że rentierzy muszą jeść odpadki razem z innymi psami. Złoto?
  To my, Żydzi. Żyd ze złota… i spokój. Świat do nas należy. Do nas, Żydów, do nas paranoików, najżarłoczniejszych ze wszystkich stworzeń ziemi. Nowe oszustwo jest gotowe, „maszyna do robienia pieniędzy”. Absolutnie całkowicie żydowska pod mongolską strażą maszyna do przeistoczenia stosunków finansowo-politycznych. Edykty są już gotowe. Wystarczy je tylko ogłosić.
  W lożach są już znane i budzą zachwyty.
  „1) Wszystko złoto prawdziwych demokracji i prawdziwych rządów ludowych będzie odtąd zarezerwowane wyłącznie do wymiany międzynarodowej.
  2) Papiery wartościowe i banknoty nie będą mieć obiegu zagranicą i służyć będą wyłącznie do wymiany wewnętrznej”.
  Tak oto wyglądają edykty przyszłości.

  1. fakty mówi

   dokladnie

 11. fakty mówi

  No proszę jak się boją prawdy – żydzi to obłąkani psychopatyczni zbrodniarze – żydostwo przecież wyznaje rasistowską i szowinistyczną formę talmudu – kultura i religia żydów to w istocie przyuczenie do zbrodni, życie w zbrodni i propagowanie zbrodni – dlatego antysemityzm wobec zbrodniarzy jest takim samym pojęciem jak antyfaszyzm czy antybolszewizm i tylko żyd albo osoba wyjątkowo odporna na wiedzę może żydów tolerować – tak jak nie można tolerować zbrodni tak nie można tolerować żydostwa,które oparte jest na kulturze zbrodni. Żydostwo to nie naród rozumiany w kontekście genetycznym ponieważ wśród żydów nie występuje już jednolita struktura genetyczna – jedyne co nadaje istotę żydostwu to Talmud – żydzi żyją według talmudu a nie praw Mojżesza. Osoba mająca pochodzenie żydowskie nie żyjąca w zgodzie z talmudem w istocie nie jest żydem. I tak żydzi z Etiopii ponieważ oni nie handlują talmudycznymi tradycjami, dlatego czarni etiopscy Żydzi są dyskryminowani przez syjonistów i zabronione są dla nich małżeństwa, pogrzeby i inne usługi w izraelskim stanie. Obecnie uprawiany przez ogół żydostwa pseudo-judaizm, to w faktycznie Talmudyzm, czyli PRAWO, które zawiera plan Dominacji nad Światem i jest dobrze ukryte pod płaszczem religii. Jeśli przyjrzymy się imionom i pochodzeniu osób na bardzo wysokich stanowiskach w USA (a obecnie rządach stanowych), stanie się wszystko oczywiste, ponieważ Żydzi, którzy rzekomo stanowią tylko około 3% populacji USA – posiadają nieproporcjonalną liczbę stanowisk o wielkiej potędze i wpływach administracyjnych, ustawodawczych i sądowych gałęziach władzy, a także we wszystkich oddziałach wojska podlegającego Departamentowi Obrony.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.