Skandal! Burmistrz Jersey City urządził imprezę pod Pomnikiem Katyńskim [WIDEO]

Pomnik Katyński w Jersey City/ fot. twitter
7

Burmistrz Jersey City Steven Fulop po raz kolejny napluł Polakom w twarz. W sobotę urządził imprezę pod Pomnikiem Katyńskim, podczas której rozbawiony tłum tańczył wokół monumentu upamiętniającego śmierć 22 tysięcy polskich oficerów zamordowanych przez Sowietów strzałem w tył głowy.

Fulop jest Żydem. Swoim postępowaniem pokazał nam jak wygląda ta słynna żydowska wrażliwość. Profanacja pomnika ofiar bestialskiego mordu to dla niego świetny sposób na zabawę. A co z tymi ludźmi, którym burmistrz zorganizował potańcówkę. To jeszcze ludzie, czy już tylko bezmyślne bydło bez wrażliwości i sumienia?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na 13 maja społeczność polsko-amerykańska zaplanowała protest przed Pomnikiem Katyńskim, aby przeciwstawić się planom jego usunięcia z Exchange Place.

Źródło: youtube, twitter

Przeczytaj też

A. i K. Żabierkowie: Katyń – milczący wyrzut amerykańskiego sumienia

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ireneusz mówi

  To jest wojna polsko-żydowska i trzeba ich tępić na każdym kroku, bez bawienia się w ceregiele.

 2. 447 mówi

  UWAGA!!! petycja o weto ustawy 447 do Donalda Trumpa
  Wejść na stronę z petycją
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/act-s-447-tries-legitimize-extralegal-demands-massive-property-transfers-groups-no-legitimate-claims

  2) Po prawej stronie zamieścić swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy i kliknij „Sign now”.

  3) Potwierdzić swoje poparcie dla petycji poprzez mail zwrotny, który dotrze z Białego Domu na podany przez Ciebie adres ( w emailu należy kliknąć CONFIRM)

 3. Spostrzegawczy mówi

  Burmistrz to lucyferianin. A pod pomnikiem ofiar zamordowanych Polaków przez żydobolszewickich oprawców z rozkazu żydobolszewickich katów mogą mieć czelność bawić się także jedynie lucyferianie.

 4. Constancja mówi

  Przeciez to samo dzieje sie w Warszawie.
  Hinduistyczne swieto kolejny raz zaklocilo Katynski Marsz Cieni

  https://www.youtube.com/watch?v=ETLBy1AoaBE
  Ludzie w NWO maja byc pozbawieni sladow historii, bez pomnikow, bez wartosci a juz na pewno bez wartosci chrzescijanskich. Swieto holi to swieto multi-kulti, oparte na wesolosci, plytkich emocjach, takie „bydlo” co czasami sie pokoloruje i potanczy.
  Zarowno wladze (Gronkiewicz) Warszawy, jak i Fullop wladze Izraela nie zycza sobie zadnej dalszej publikacji na temat historii Katynia. Izraelski rzad nie chce, zeby podano do publicznej wiadomosci, ze Katyn to rzeczywiscie robota wspolplemiencow.

 5. Pan Kracy mówi

  Tylko czekać, aż „obiektywna” telewizja rządowa (lub nawet anty-) pokaże nam przejawy tej „oczywistej” przyjaźni żydowsko-polskiej. Doczekam się?!

 6. mateczek mówi

  burmistrz jest żydem i całe NKWD to byli żydzi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.