„Sieg heil” w wykonaniu niemieckich kibiców na meczu z Czechami. Co na to FIFA?

fot. twitter
3

Demoliberalna propaganda głosi, że w Niemczech jest demokracja i praworządność, a w Polsce faszyzm i dyktatura. Jak to się ma do rzeczywistości? Ma się nijak i Niemcy po raz kolejny pokazali, jakie jest ich prawdziwe oblicze. Podczas sobotniego meczu Czechy-Niemcy, rozgrywanego w Pradze w trakcie eliminacji do Mistrzostw Świata 2018, niemieccy kibice wznosili okrzyk „Sieg heil”, wygwizdali hymn gospodarzy i zakłócili minutę ciszy poświęconą pamięci dwóch zmarłych czeskich działaczy.  Co na to FIFA? Czy niemieccy kibice zostaną ukarani? A może okaże się, że nie ma ich za co karać, bo krzycząc „Sieg heil” nie blokowali przejścia?

Takie zachowanie nie bierze się znikąd. W 2016 roku w Niemczech opublikowano „Mein Kampf” Adolfa Hitlera, a książka stała się bestsellerem. W styczniu br. postkomunistyczna, demoliberalna „Polityka” piała z zachwytu: „Do dziś nabywców znalazło już ok. 85 tys. książek. Jeszcze w tym miesiącu jest spodziewany kolejny dodruk. Prof. Andreas Wirsching, dyrektor Instytutu Historii Najnowszej (IfZ) w Monachium, zarzeka się, że nie spodziewał się takiego wyniku.(…) Kierownictwo IfZ sprawia wrażenie, jakby wstydziło się sukcesu własnej edycji „Mein Kampf”. Niepotrzebnie, bo to solidnie zredagowana książka, opatrzona wyczerpującym krytycznym komentarzem. Neonaziści raczej po nią nie sięgną. Dla nich publikacja monachijskiego instytutu to świętokradztwo. Zresztą ilu z nich będzie w stanie przebrnąć przez 2 tys. stron?”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak widać przebrnęli i otwarcie dają temu wyraz wyciągając ręce w nazistowskim pozdrowieniu. Czy zatem w Niemczech odradza się nazizm? Nie. On się nie odradza. On tam był, jest i będzie, bo idealnie współgra z niemiecką butą i przeświadczeniem o własnej wyższości. Jeśli Niemcy czegoś żałują, to tylko tego, ze nie wygrali II wojny światowej i nie zrealizowali planów swojego Fuhrera.

Źródło: tvp.info, polityka.pl, twitter

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Naziści, pedały i dżihadyści – to po prostu musi w końcu pierdolnąć 😀 Pytanie tylko, kto będzie kogo bił, bo zdaje się nie chcą do wojska brać nazistów, a dżihadyści są gotowi oddać życie dla swojej religii.

  Trzeba czuwać, ale coś mi mówi, że obecnie Niemcy nie są w stanie zagrozić Polsce 😉

 2. Robert mówi

  Sie czepiacie wielkiego swiata.Kto dzis nie nosi gaci na dupie hugo ferdzia Bossa,co sie udzielał w NSDAP ,szył mundurki dla ss,miał we fabryczce przymusowych,pewnie i żydowskiej krwi,dzisiaj sami pewnie pierdza w te gacie na giełdzie,heniu ford,swego czasu przyjaciel hugusia bossa i samego adolfika,co na urodziny od samochodziarza otrzymywał czek na 100 000 marek ,zbudował fabryke w rzeszy i klepał gabloty we wojne,a po, po procesie otrzymał odszkodowanie od demokratycznego rzadu USA za zbombardowanie fabryni,pewnie dlatego,ze sami zdążyli ukrasc wielu bandytów niemieckich co mieli wiedze i doswiadczenie zdobyte na wiezionych narodach,a wojne wygrali,bo dzieki niej stali sie podległa europejska kolonia

 3. Maksymilian mówi

  Czas pokuty niemieckiej dobiegł końca.

  Niemieckie sumienie zależy niemal wyłącznie od prawa niemieckiego. Niemiec ma czyste sumienie jeśli postąpi zgodnie z prawem. Sumienie niemieckie jest jak chorągiewka w którą dmucha to niemieckie prawo. Taka jest cywilizacja bizantyjska, gdzie normy etyczne oparte są na prawie. Do niej zaliczają się właśnie Niemcy.

  Dla nazistów niemieckich, krzyczących zgodnym chórem „Sieg Heil” zabijanie w obozach było zgodne z prawem i dlatego to mieli oni czyste sumienia prowadząc jednocześnie spokojne i przykładne rodzinne życie po obozowej pracy – czytaj spełnieniu obowiązku prawnego. Przykładem są oczywiście lata II Wojny Światowej w Polsce 1939-1945, kiedy to prawo niemieckie nakazywało zabijać w obozach koncentracyjnych. Ilość takich prawnych obowiązków i czystego sumienia zaznaczone są na interaktywnej mapie obozów koncentracyjnych – http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1648848,1,obozy-zaglady-obozy-koncentracyjne-getta–zobacz-interaktywna-mape-holokaustu.read
  1. Proszę przeczytać Zeszyty Oświęcimskie nr 2 – https://socjocybernetyka.files.wordpress.com/2010/01/zeszytyoswiecimskie2.pdf
  2. proszę oglądać co znaczy Sieg Heil i Zeszyty Oświęcimskie nr 2 – https://plus.google.com/106984210496810506891 )

  „Sieg Heil” – to zapowiedź niszczenia Cywilizacji Łacińskiej, Polski, Polaków, pamięci o naszych ojcach, naszej ziemi, historii, nauki, literatury, sztuki i wszystkiego co Polskie.
  Jeśli prawo niemieckie zezwala już Niemcom na „Mein Kampf” Adolfa Hitlera to znaczy , że Mein Kampf dla Niemców jest zgodne z prawem i że przestawiają właśnie swoje sumienia na „Sieg heil ist gut”.
  My jednak Polacy, Czesi i wszyscy inni napadnięci nie raz przez zarażonych tą ideologią nazistów niemieckich przerabialiśmy jej znaczenie. Znamy też znaczenie hasła „Sieg heil”. Wiemy, że zapowiada ono napady, mordowanie, poniżanie, tragedie, eksperymenty na ludziach, tortury, więzienia, obozy, choroby, dramaty ludzkie, wielopokoleniową nienawiść i ( …. ) niech każdy sobie przypomni co jeszcze robili naziści niemieccy.

  Jedno pytanie:
  – czy Niemcy powiedzą o tych nazistach krzyczących na stadionie Sieg Heil , że to nie Niemcy?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.