Seryjny gwałciciel w Hamburgu? Podejrzany 34-letni imigrant z Gwinei

Tak imigranci "bawili" się podczas Sylwestra w Kolonii w 2016 roku

We wtorek (3 grudnia 2019) w drodze do domu 23-letnia kobieta została zaatakowana w Hamburgu przez 34-letniego Gwinejczyka. Imigrantów próbował ją zgwałcić. Po schwytaniu zboczeńca okazało się, że do dwóch podobnych przypadków z udziałem podobnego, ciemnoskórego imigranta doszło tego samego dnia i w niedzielę. Jedna kobieta została zgwałcona, drugiej udało się uciec.

We wtorek, w dzielnicy Uhlenhorst miasta Hamburg, 23-latka zmierzała do domu. W pewnym momencie spostrzegła, że jest śledzona przez ciemnoskórego. Podeszła do niego, by wyjaśnić sprawę. Ten powalił ją na ziemię i próbował zgwałcić. Młoda kobieta zaczęła krzyczeć, a zboczeniec uciekł zabierając jej kurtkę. Kilka godzin później imigrant został schwytany przez policję, która dziś bada czy nie jest seryjnym gwałcicielem.

PRZECZYTAJ: Imigrant zaatakował nożem brzemienną Polkę. Zginęło nienarodzone dziecko. Prokuratura tego nie widzi…

1,5 godziny przed atakiem na 23-latkę, rażąco podobny mężczyzna zgwałcił w parku Lohmühlen w dzielnicy St. Georg 34-letnią kobietę, a jeszcze dwa dni wcześniej, z udziałem Afrykańczyka doszło do podobnego zdarzenia jak w przypadku 23-latki. Imigrant śledził 21-letnią kobietę, w pewnym momencie powalił ją na ziemię i próbował zgwałcić. Dzięki interwencji świadka, zboczeniec uciekł z miejsca zdarzenia.

Źródło informacji: welt.de

Przeczytaj także:

Imigranci wskoczyli do ciężarówki, a tam… niedźwiedź polarny [WIDEO]

Imigranci przejmują mieszkania, a Holendrów eksmitują siłą! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.