Seria gwałtów w Manchesterze! Najmłodsza ofiara miała 4 lata. Czy to sprawka islamskich gangów?

Fot. pixabay
5

W Manchesterze doszło do serii gwałtów. Nie dopuścili się ich zwykli przestępcy, ale zwyrodniali dewianci. Zgwałcili 8 i 4-latkę. Do identycznych incydentów dochodzi w Telford za sprawą islamskich gangów (grooming gangs) czemu stanowczo zaprzecza brytyjski establishment z Partią Konserwatywną na czele.

Do ataków w Manchesterze doszło kilka dni temu, 19 i 21 czerwca. Tamtejsza policja ociągała się z publikacją informacji na temat gwałtów, prawdopodobnie dlatego, ponieważ w myśl politycznej poprawności, ujawnienie że za przestępstwami stoją islamscy fundamentaliści, postawią się w opozycji do polityki migracyjnej lewackich polityków. Policjanci jedynie ujawnili, że sprawcy są w wieku 16 i 21 lat. Starszy z nich zgwałcił 4-latkę 21 czerwca w dzielnicy Salford, zaś młodszy z nich zgwałcił 8-latkę w dzielnicy Moston, w tamtejszym Nuthurst Park. Przechodnie zauważyli siedzącą na ławce płaczącą dziewczynkę i zaczęli ścigać pedofila.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W identyczny sposób działają w m.in. w Telford islamskie gangi, które gwałcą i uprowadzają dzieci i nastolatki. Sprawom sukcesywnie sprzeciwia się brytyjski mainstream i establishment. Można się domyślać, że w Manchesterze doszło do gwałtów z inicjatywy członków wspomnianych gangów lub muzułmanów naśladujących Mahometa, który uprawiał seks 9-letnią dziewczynką. Przypomnijmy, że w lutym bieżącego roku, do Wielkiej Brytanii nie został wpuszczony Jacek Międlar, ponieważ zamierzał sprzeciwić się pedofilskim gangom i polityce migracyjnej w Wielkiej Brytanii, gdzie żyje ponad 2 miliony Polaków.

Źródło: wolnosc24.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. wyborca Polaków mówi

  Stop już lewackim kłamstwom, przeinaczaniu i zakłamywaniu historii i faktów, stop judzenia, skłócania i mieszania ras. Stop żydowskim eksperymentom na państwach europejskich. Czas w końcu rozliczyć te kanalie. Tych, którzy to wdrażają (lewacko-żydowskie pionki typu Merkel, Schulz, Timermans, Tusk, …), a przede wszystkim tych, którzy to finansują. Tych także znamy.

  1. POtoDNO mówi

   Ta prawda.
   Polacy UE to mafia, ktora chce przy pomocy zdrajców i złodziei POlskojęzycznych, zniszczyć Polskę i zniewolić Polaków. Zrównując w Polsce ceny do poziomu, jaki jest w Niemczech a pozostawienie murzyńskich wynagrodzeń, rent i emerytur, jest dowodem na to, że Niemcy kontynuują perfidną politykę Hitlera, lecz tym razem bez karabinów i komór gazowych.

  2. wyborca Polaków mówi

   Zgadzam się. To kryminalne, niemieckie PO sprzedało Polskę, a nas Polaków powsadzali jak niewolników do „zachodnich montowni” za głodowe wynagrodzenia lub do samolotów i wywieźli na wieczną tułaczkę za chlebem za granicę. Oczyszczali Polskę z polskości. To oni zafundowali nam przeinaczenia prawdy i historii. To oni kazali nam klęczeć przed obcymi i przepraszać. To oni odpowiadają za największą ilość afer, za antypolski hejt, za faszyzm wobec normalności i polskości, za szkalowanie naszych zwyczajów, za rasizm wobec dumnej, katolickiej i białej Polski. Tego Polacy nie wybaczą.

 2. Waldemar mówi

  To straszne jaką traumę przechodzą tam dziewczynki i kobiety również.
  To islamskie kanalie.

 3. Veteran, USArmy mówi

  DZIEKUJCIE KACZYNSKIEMU, ZE JESZCZE W POLSCE NIE SA GWALCONE WASZE ZONY, CORKI, MATKI I SIOSTRY.
  CZAS KLESKI NA ZACHOD SIE ZBLIZA, TERAZ PLACA ZA SWOJE KOLONIE I WYZYSK MURZYNOW.
  ZAK ZA ROK WYGRA LEWACTWO, TO TAK SAMO BEDZIE W POLSCE,,,RATUJCIE W POLSCE CHRZESCIJANSTWO

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.