Seks-ankieta w szkołach podstawowych w Szczytnie. Rodzice są oburzeni: „To było obrzydliwe”

fot. pixabay.com
11

„Czego obawiasz się najbardziej przy uprawieniu seksu? Co mogłoby cię skłonić do współżycia? Jak myślisz, ilu twoich rówieśników ma pierwszy stosunek za sobą? Jaki wiek jest odpowiedni, aby rozpocząć współżycie seksualne?” – na takie pytania mieli odpowiadać uczniowie szkół podstawowych ze Szczytna i to już od 4 klasy, czyli zaledwie 10-latkowie – informuje Tygodnik Szczytno.

Szokująca seks-ankieta została przesłana do szkół przez Urząd Miejski w Szczytnie, który zlecił jej przygotowanie krakowskiemu Centrum Profilaktyki i Reedukacji „Atelier”. Jak wyjaśnia Robert Dobroński, naczelnik wydziału oświaty w UM, ankieta miała zdiagnozować problemy społeczne w szkołach, a potem porównać je z krajowymi badaniami Europejskiego Programu Badań Szkolnych nad Używaniem Alkoholu i Narkotyków (ESPAD). Za przygotowanie ankiety UM zapłacił prawie 5 tys. zł. Rozesłano ją do szkół z informacją, że ankieta jest sprawdzona, dostosowana do wieku uczniów i zaakceptowana przez Urząd Miejski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dlaczego w ankiecie znalazły się pytania dotyczące seksu? Ani urzędnicy, ani dyrektorzy dwóch szkół, w których przeprowadzono ankietę wśród części uczniów, nie potrafią tego wyjaśnić. Nauczyciele byli zszokowani pytaniami, ale uznali, że muszą wykonać polecenie Urzędu Miejskiego. W szkole podstawowej nr 3 ankietę zablokowała dyrektor. – Gdy zorientowałam się, jakie pytania zawiera ta ankieta, odmówiłam jej realizacji. Powiadomiłam oczywiście też o tym Urząd Miejski – mówi w rozmowie z Tygodnikiem Szczytno.

Gdy otrzymałem informację o tych pytaniach od pani pedagog z jednej ze szkół natychmiast wstrzymałem tą ankietę – mówi naczelnik Dobroński. – Ja też uznałem, że te pytania nie powinny paść w stosunku do uczniów szkół podstawowych.

Rodzice są oburzeni seks-ankietą, która podsunięto ich dzieciom. – Skandaliczne i niepoważne. Takie rzeczy powinny być najpierw skonsultowane z rodzicami, a nie eksperymentuje się na uczniach, moim dziecku, jak na króliku, czy myszce laboratoryjnej. Na pewno tego tak nie zostawię. Było to obrzydliwe – mówi matka 11-latki.

Przedstawicielka firmy przygotowującej ankietę nie chciała rozmawiać z dziennikarzem Tygodnika Szczytno. – Nie będę teraz tego komentowała, a po konsultacji z szefostwem ustosunkujemy się do tego nieco później – stwierdziła i zakończyła rozmowę.

Mój komentarz: Ponieważ ani urzędnicy, ani nauczyciele nie potrafią wyjaśnić, dlaczego w ankiecie dla uczniów szkół podstawowych w Szczytnie pojawiły się pytania o współżycie seksualne, więc ja to wyjaśnię. Te pytania to element programu seksualizacji dzieci przyklepanego przez Światową Organizację Zdrowia. Pod pozorem nauki tolerancji i obrony przed tzw. złym dotykiem wprowadza się do szkół edukację seksualną, podczas której czterolatki uczone są masturbacji, sześciolatkom robi się wykłady o antykoncepcji i współżyciu seksualnym, a dwunastolatki mają opanować umiejętność negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu.

W ramach edukacji seksualnej dzieci epatowane są pornografią, w tym homoseksualną. Uczy się je, że należy odrzucać obowiązujące w społeczeństwie normy dotyczące seksu i rodziny. Wmawia się dzieciom, że nie są ani chłopcami, ani dziewczynkami, lecz „tym, kim chcą być”. Propaganda gender połączona z edukacją seksualną i homopropagandą prowadzi do zaburzeń tożsamości płciowej u dzieci, które następnie są fizycznie okaleczane, gdy ogłupione propagandowym praniem mózgów zażądają zabiegu chirurgicznego. Nawet kilkulatkom podaje się hormony i przeprowadza operacje zmiany płci! Rodzice, którzy protestują przeciw seksedukacji, są oskarżani o homofobię i nietolerancję. Nauczyciele boją się protestować w obawie o utratę pracy.

Tak wygląda dziś „postępowa” Europa Zachodnia, USA i Kanada, o czym obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikuli, czyli oszustwo i szajba” dostępnej w sklepie internetowym TUTAJ. Kupując książkę wspierasz działalność portalu wPrawo.pl.

Źródło informacji i cytatów: Tygodnik Szczytno

Zobacz też:

Tęczowa cywilizacja śmierci. Rewelacyjny wykład prof. Chodakiewicza o destrukcyjnej roli LGBT [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Przydałby się w SZCZYTNIE,drugi Jurand ze Spychowa.Pamiętacie tę piękną scenę z Krzyżaków Sienkiewicza,Krzyk-Na rany Chrystusa oddajcie mi dziecko-i cięzki łomot na łotrach.

  1. Jaca mówi

   Racja bracie, święta racja i lać demoralizatorów dzieci i patrzeć czy równo puchną. Bo już wszelkie miary są przebrane na tym zepsutym do szpiku kości świecie. Siekiera już do pnia jest przyłożona…..

 2. Rins mówi

  Czy tą listę ukladaly zboki z lgbt?
  Dajcie spokój naszym dzieciom bo nie ręczę za siebie i za rodaków

  1. piotr mówi

   Judaizm i homoseksualizm: małżeństwo zawarte w piekle. | wolna-polska.pl

 3. marju73 mówi

  Jak widać zbokom z pislandii którzy mają prezydenta, premiera i własny rząd oraz większość w Sejmie to nie przeszkadza bo nie reagują natychmiastowym uchwaleniem ustawy co zwykle lubią czynić szybko i sprawnie gdy trzeba się przypodobać Międzynarodowemu Źydowi.

  1. Jaca mówi

   Zgadza się, ale omamione społeczeństwo i przekupione za marne grosze dalej będzie wybierało mniejsze zło.
   Wyznawcy kaczora są niereformowalni, ręce opadają jak się z nimi rozmawia, brak słów. Aż strach pomyśleć co dalej z naszym krajem będzie.

 4. Hammurabi mówi

  Urząd Miasta – Władze Gminy Szczytno, które za przygotowanie ankiety zapłaciły prawie 5 tys. zł. i rozesłały ją do szkół z informacją, że ankieta jest sprawdzona, dostosowana do wieku uczniów:
  Sławomir Wojciechowski Wójt Gminy Szczytno
  Ewa Zawrotna – Zastępca Wójta Gminy Szczytno
  Jolanta Godlewska – Skarbnik Gminy Szczytno
  Kamil Maliszewski – Sekretarz Gminy Szczytno
  Wątpię, by cokolwiek w tak małej populacji (ok 27000 ludzi) działo się bez ich wiedzy i zgody.
  Oburzeni rodzice albo – jak zwykle – pogdaczą jak kury gdy lis wyciąga ich towarzyszkę z kurnika albo wejdą do Urzędu Miasta i zażądają wójtowego łba na tacy.
  Z tego co można znaleźć w necie, ten szacowny gród ma trzy szkoły podstawowe. W związku z tym pytanie czemu w szkołach nr 2 i 6 dyrektorzy i ciało pedagogiczne wykazali się kompletną ignorancją?
  Czyżby miało to związek z preferencjami politycznymi? Jeśli tak, to znaczyłoby to ni mniej nie więcej, że Szczytno to kolejna stajnia Augiasza.

  1. Czarek mówi

   Dziwne że rodziców nie uraża to że czwartoklasiści przeklinają, palą. Poza tym to w 4 klasie dzieciaki uczą się o człowieku więc układ rozmnażania jest pod koniec 4 klasy, a wdż w 5 klasie więc ludzie dajcie spokój bo to jest szukanie dziury w całym

  2. andzia mówi

   Jak się nieoficjalnie demoralizują, to trzeba je jeszcze w szkole poddemoralizować?

 5. andzia mówi

  WHO nie narzuca programów nauczania i wychowania. To są wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia, ale chętnie nazywane przez pisiorów na zasadzie przebąkiwania -programami. Programy do szkół określa MEN a nadzorują ich wykonanie kuratoria. Pislam nie ma nic przeciwko demoralizujacym przybłędom włóczącym się po szkołach, nawet -jak w tym przypadku- płacą za takie ankiety. Podpowiedż dla rodziców: wywieżć władze na taczce.,

 6. Alek mówi

  Byl taki dowcip: kto jest za, niech odejdzie od sciany i opusci rece. Nikt nikomu nic nie narzuca. Sami zaglosowali.
  Jest wiec podstawowe pytanie: po co who zajmuje sie seksem i rekomenduje niezdrowe zachowania, skoro i tak dla nikogo nie ma to znaczenia? Po co nadano mu klamliwa nazwe swiatowa organizacja zdrowia zamiast swiatowa organizacja niszczenia zdrowia? Bo ma to znaczenie i jest sila finansowa, ktora te chorobliwe wytyczne narzuca.
  Wiec sie nie oszukujmy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.