Sekretarz ONZ błyszczy „mądrością”. Sugeruje, że Covid-19 to owoc patriarchatu

Antonio Guterres / Fot. EastNews
4

Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych Antonio Guterres zabłysnął „mądrością”. Stwierdził, że „epidemia koronawirusa” ma swoje źródło w… patriarchacie. Sugeruje, że to tradycyjny i normalny model rodzinny jest przyczyną rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2.

– Epidemia COVID19 demonstruje, co już wiemy: tysiąclecia patriarchatu zaowocowały zdominowanym przez męskość światem z kulturą zdominowaną przez męskość, która jest zagrożeniem dla każdego – kobiet, mężczyzn, dziewcząt i chłopców. Tym samym odwoływania się do wzorca głowy rodziny stanowi jeden z problemów dla ONZ – powiedział Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres.

W jaki sposób doszedł do takich wniosków? Ciężko stwierdzić. Pewne jest, że grupka idiotów, feministek i lewaków chętnie przyjmie bzdury sekretarza ONZ. Byle tylko wpisywały się w ich narrację. Z pewnością gdyby stwierdził, że nosicielami „śmiertelnego” koronawirusa zwłaszcza są jedynie heteronowmatywni, chrześcijanie i reprezentanci białej rasy, także takie brednie przyjęto by z zadowoleniem.

Warto także zwrócić uwagę, że Guterres na stanowisku sekretarza ONZ od państw członkowskich otrzymuje rocznie prawie 470 tys. USD. Tak, to z naszych pieniędzy opłacany jest ten błazen.

Przeczytaj także:

SKLEP-WPRAWO.PL

AstraZeneca wstrzymuje badania nad szczepionką przeciw COVID-19. Poważna reakcja niepożądana u jednego z uczestników testów

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antyparch mówi

  Sadzilem,ze cos o sadach i ich reformie. Nihil novi,za to pis zabiera kolejna zabawke kondonpederastom

  Jak ustaliła nieoficjalnie „Rz”, będą zmiany zarówno w Sądzie Najwyższym (SN), jak i sądach powszechnych i administracyjnych. Najbardziej radykalne mają dotknąć SN: według informatorów gazety zamiast 97 sędziów (na 125 etatów) pozostać ma ich elitarna 20, może 30-osobowa grupa. Reszta przejdzie w stan spoczynku z powodu reorganizacji. Według dziennika, dotychczasowe izby SN mają być też łączone. Izba Dyscyplinarna, do której funkcjonowania ogromne zastrzeżenia ma Trybunał Sprawiedliwości UE, może zostać połączona z Izbą Karną – ta nie budzi żadnych wątpliwości. Izba Cywilna miałaby zostać połączona z Izbą Pracy. W sądach powszechnych – pisze „Rz” – ma zniknąć nadmiar osób funkcyjnych – dziś to 4 tys. na 10 tys. etatów sędziowskich. Niektórzy sędziowie pełnią nawet dwie funkcje. A to oznacza nie tylko podwójne dodatki, ale też bardzo ograniczony czas na pracę orzeczniczą. Zreformowany ma też zostać status sędziów. „Pracujemy nad zmianą, dzięki której sędziowie sądu powszechnego i administracyjnego, Sądu Najwyższego oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego będą mieli jednolitą pozycję ustrojową, niezależnie od instancji, w której orzekają” – zapowiedziała wiceminister sprawiedliwości Anna Dalkowska. Jej resort chce także ograniczenia liczby spraw wpływających do sądów. Dziś jest ich rocznie ponad 16 mln.

  1. Zdzislaw mówi

   Czasami diabeł pozwala ludziom żyć bez problemów, łatwo i przyjemnie, ponieważ nie chce, aby zwrócili się oni do Boga, do źródła światła rozjaśniającego mrok. Ich grzech jest jak więzienna cela, ale miła i wygodna i wydaje się, że nie ma żadnego powodu, żeby ją opuszczać, żeby coś z tym zrobić, ponieważ drzwi od celi są szeroko otwarte. Aż pewnego dnia czas się skończy, ostatnia strona księgi życia zostaje zapisana, drzwi się zatrzaskują i nagle okazuje się, że jest już za późno.
   Ważne by w tych chwilach próby, naszą siłą była moc naszej wiary. Bóg kocha każdego z nas osobno i jest z nami, nawet w najciemniejszych momentach naszej rozpaczy.
   Wy macie diabła za ojca i CHCECIE SPEŁNIAĆ POŻĄDANIA waszego ojca. Od początku był on ZABÓJCĄ i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” (Jan.8:44)
   ,,Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.’’
   (Ef 6, 11-12).

 2. mariaantonina mówi

  ależ jak najbardziej patriarchat jest temu winny. gdyby przez tysiąclecia rządziły kobiety nie byłoby wojen a więc i rozwoju technologii, nadal żylibyśmy w małych odciętych od siebie społeczeństwach i taki covid rozprzestrzeniłby się tylko po okolicznych wioskach. wszystkiemu winny jak zwykle biały heteronormatywny facet.

 3. Alek mówi

  Diabel jest ojcem klamstwa i byl zabojca od poczatku. Czyli uno jest organizacja satanistyczna, jak widac z tego oswiadczenia jej pierwszego sekretarza.
  19 cobid to tez jedno wielkie klamstwo. Nie istnieje wirus, ktory zaraza w kosciele, a w hipermarkiecie nie. Nie istnieje wirus, ktory w busie nie zaraza z odleglosci poltora metra, a w kosciele zaraza z odleglosci pietnastu metrow. A szczytem glupoty bylo twierdzenie tych covidiantow, ze jak ide ulica, to musze sie trzymac dwa metry od zony, bym sie nie zarazil, ale w lozku to sie przez noc nie zaraze. To, z czym walczy od poczatku tej pandemii wladza, to z cala pewnoscia nie jest wirus, ale wlasnie normalna rodzina.
  Swoja dtoga widac meski szowinizm who. Jest PANdemia, a poprawnie politycznie winno byc PANIdemia, po feministycznemu. A moze PANIkademia …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.