Sędzia, który nakazał uśmiercić Alfiego, to działacz gejowski popierający eutanazję i gender

sędzia Anthony Hayden/ fot. twitter
8

Sędzia Anthony Hayden, który najpierw wydał wyrok nakazujący odłączenie Alfiego Evansa od aparatury medycznej, a następnie zakazał przewiezienia chłopca do kliniki we Włoszech, jest członkiem organizacji The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG), czyli stowarzyszenia wspierającego prawników LGBT.

Sędzia Hayden jest współautorem książki „Children and Same Sex Families: A Legal Handbook” (ang. Dzieci w rodzinach jednopłciowych: podręcznik prawny). Jest to podręcznik ze wskazówkami prawnymi dla par homoseksualnych starających się o adopcję dzieci.

W 2016 roku sędzia Hayden odebrał prawa rodzicielskie kobiecie, która nie chciała wychowywać syna jako „kobiety” – pomimo że on „identyfikował się” w ten sposób. Zdaniem sędziego, matka „czyniła niewyobrażalny gwałt na psychice dziecka i zadawała mu ból emocjonalny”.

W 2017 roku Hayden orzekł, że cierpiąca na zaawansowaną sklerozę kobieta w stanie „minimalnie świadomym” powinna być zagłodzona na śmierć, ponieważ byłoby to w jej „najlepszym interesie”.

Źródło: lifestylenews.com

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dariusz mówi

  To pieprzona ,,ciota,,!!! Gdyby to było moje dziecko,zatłukłbym bydlaka.Rozszarpał na strzępy gołymi rękami! Wiem że poszedłbym siedzieć.Ale jednego ,,chwasta,, byłoby mniej.

 2. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Ja myślę, że w najlepszym interesie tego sędziego było by zagłodzenie go na śmierć.

 3. Elżbieta mówi

  Ten sędzia powinien mieć odebrane prawo wykonywania zawodu.
  Jego decyzje są złe.

 4. aalfa.oomega mówi

  O przyszłości: Polin ma być europejskim węzłem logistycznym, a JUDE chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 5. prawyobywatel mówi

  I takie gówno jest sędzią, niech go ciapaty ubogaci

 6. Constancja mówi

  Anglia to juz satanistyczny kraj, nie ma nawet pozorow, iluzji.

 7. Hammurabi mówi

  Prawo jakie jest – każdy widzi. Zboczeniec który nawet się już nie kryje ze swoimi preferencjami orzeka krzywdząc tych, którzy pozwalają na chorą tolerancję dewiacji. Jakiś popaprany psychol atakuje ludzi ( mam na myśli to crossdressingowe coś, co zaatakowało ostatnio dziewczynkę i oblało kawą) i pozostawało bezkarne, pomimo dowodów wcześniejszych przestępstw, nie pozostawiających żadnych wątpliwości a nawet zapraszane do udziału w programach telewizyjnych.
  Sami na to pozwalamy, tolerując w swoim otoczeniu zboczonych i chorych psychicznie ludzi. Ulegamy nachalnej ideologii dającej równe a może nawet większe prawa bandzie dewiantów. Ba! Często pozwalamy by „robili za autorytety”.
  Zwyczajnie nie szanujemy się sami a oczekujemy szacunku od homoseksualistów, transwestytów i wszelkiej maści popaprańców tworzących swoje środowiska i skutecznie uprawiających dyktat pod hasełkami okraszanymi „homofobią”, „tolerancją”, „faszyzmem” czy „zacofaniem”.
  Oni mają „swoje prawa” a normalni ludzie nie?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.