Scheuring-Wielgus jak żydowski „król” getta Rumkowski: wydajcie swoje dzieci na śmierć

32

Po wczorajszym wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie skazującym Jacka Międlara na pół roku prac społecznych za nazwanie Joanny Scheuring-Wielgus „konfidentką, zwolenniczką zabijania (aborcji) i islamizacji”, posłanka zapowiedziała kolejne pozwy. „On publikuje filmy i pisze teksty o mnie co najmniej raz w tygodniu. Zbieram wszystkie te materiały. Porównał mnie do Hitlera, obraża moją rodzinę. Nie odpowiadałam na jego zaczepki, by nie podbijać mu popularności. Będę rozmawiać z prawnikiem. Rozważam pozwy cywilne” — powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jeśli Joannie Scheuring-Wielgus nie podoba się porównanie jej do Hitlera, to może spodoba się jej porównanie do Chaima Rumkowskiego, czyli żydowskiego „króla” getta łódzkiego? Jako przewodniczący Judenratu Rumkowski polecił Żydom wydanie Niemcom na śmierć wszystkich dzieci w wieku poniżej 10 lat. Żydowska policja odprowadziła je do wagonów, którymi dzieci pojechały do gazu. Zapewne zapytacie: co to ma wspólnego z posłanką Scheuring-Wielgus? Wyjaśniam.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Joanna Schering-Wielgus jest jedną z najbardziej zaangażowanych zwolenniczek legalizacji aborcji na życzenie do 12 tygodnia ciąży. Jest również zwolenniczką zalegalizowania aborcji bez ograniczeń w przypadku, gdy badania prenatalne wskażą na prawdopodobieństwo nieuleczalnej choroby dziecka uniemożliwiającej mu samodzielne życie. Za taką ustawą agitowała i głosowała w Sejmie, więc nie może powiedzieć, że to nieprawda.

Aborcja jest zabijaniem. Bez względu na to, czy ktoś mówi o „płodzie”, „embrionie”, czy „dziecku nienarodzonym”, po prostu chodzi o jego zabicie. Powiedzmy to w końcu bez owijania w bawełnę: dyskusja o warunkach dopuszczających aborcję, jest dyskusją o warunkach dopuszczających ZABIJANIE bezbronnych istot, które niczym nie zawiniły i nie mogą się bronić. Nawet najgorszy zbrodniarz ma prawo do obrony, a wszelkie wątpliwości są interpretowane na jego korzyść. W ustawie popieranej przez Scheuring-Wielgus wszelkie wątpliwości są interpretowane na niekorzyść istoty, która ma zostać poddana eksterminacji.

Jak Joanna Scheuring-Wielgus tłumaczy swoją walkę o legalizację prawa do zabijania? „Prawo powinno być, wie pan, jak wygodne buty. Nie powinno nas uwierać, powinno być prawem dla każdego. I powtarzam jeszcze raz: każda kobieta powinna mieć wybór. Dlatego, że aborcja jest ostatecznością” – powiedziała w wywiadzie u Roberta Mazurka.

Scheuring-Wielgus zdaje się nie rozumieć, że kobieta zawsze ma wybór bez względu na to, co mówi prawo. Każdy ma wybór w każdej sprawie, bez względu na to, co mówi prawo. Jeśli prawo mówi „Nie zabijaj”, to nadal każdy ma wybór – może zabić lub nie. Prawo nie odbiera nikomu wyboru. O czym więc tak naprawdę mówimy? Mówimy o przekonywaniu ludzi, że zabijanie nie tylko nie jest złem, ale że jest czymś w pełni akceptowalnym.

Pokłosiem działań posłanki Scheuring-Wielgus jest najnowsza akcja aborcjonistek reklamowana w „Wysokich Obcach”: „Aborcja jest OK”. To jest właśnie ta „edukacja”, którą posłanka Nowoczesnej odmienia przez wszystkie przypadki. A celem tej „edukacji” jest przekonanie ludzi, że ZABIJANIE jest usprawiedliwione; że jest OK.

Jaki to ma związek z Chaimem Rumkowskim i dziećmi posłanymi do gazu? Rumkowski zażądał od żydowskich matek i ojców, żeby zaakceptowali zabicie własnych dzieci przekonując ich, że to dobre rozwiązanie. Zgoda na zabicie dzieci miała być czymś, co wywoła pozytywne skutki. Zabicie dzieci miało przynieść ocalenie dorosłym. Oto, co Chaim Rumkowski powiedział Żydom w getcie łódzkim 4 września 1942 roku: „Ponury podmuch uderzył w getto. Żądają od nas, abyśmy zrezygnowali z tego, co mamy najlepszego – naszych dzieci i starszych. (…) Muszę rozłożyć ręce i błagać: Bracia i siostry! Oddajcie mi je! Ojcowie i matki, oddajcie mi wasze dzieci. (…) Ja i moi najbliżsi współpracownicy pomyśleliśmy najpierw nie o tym, ilu zniknie, ale jak wielu jest możliwe ocalić. (…) Muszę przygotować tę trudną i krwawą operację, muszę odciąć gałęzie, aby ocalić pień”.

Przemówienie Rumkowskiego słyszała Lucille Eichengreen, niemiecka Żydówka przebywająca w łódzkim getcie: „Ja miałam wtedy 17 lat, kiedy słyszałam to przemówienie. Ja nie mogłam pojąć, że ktoś może polecać rodzicom, aby oddawali swoje dzieci na śmierć. Tego zresztą nie mogę zrozumieć do dziś” – powiedziała po wojnie.

Ja słucham Joanny Scheuring-Wielgus i nie mogę pojąć, jak ktoś może wmawiać ludziom, że wprowadzenie prawa do zabijania na życzenie jest czymś dobrym. Chaim Rumkowski powiedział Żydom, że oddanie ich dzieci do gazu będzie miało pozytywne skutki, bo „ocali pień”. Joanna Scheuring-Wielgus mówi Polakom, że prawo do zabijania bezbronnych będzie miało pozytywne skutki, bo „da kobietom wybór”. Czy Scheuring-Wielgus naprawdę nie widzi, że jej argumentacja świadczy o absolutnym braku moralności?

Joanna Scheuring-Wielgus chce pozwać Jacka za porównanie jej do Hitlera, który „dał wybór” Polkom zezwalając im na aborcję bez ograniczeń. Ale czy nie o to walczy posłanka Nowoczesnej? Cóż ją tak oburza w tym porównaniu? Jeśli jednak jest aż tak oburzona, to niech i mnie pozwie do sądu za porównanie jej do Chaima Rumkowskiego, który widział pozytywy w zgodzie na zabicie dzieci poniżej 10 lat. Joanna Scheuring-Wielgus widzi pozytywy w przyzwoleniu na zabijanie niewinnych istot, które nie mogą się bronić.

Jedyną różnicę pomiędzy Rumkowskim i Scheuring-Wielgus widzę w tym, że on zrobił to, co zrobił, pod niemieckim przymusem. Ona robi to, co robi, z własnej, nieprzymuszonej woli. Kto jest bardziej godny potępienia? Osądźcie sami.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Dopóki w Polsce będzie panował bermanizm, palikociaryzm, schetynizm czy kaczyzm to będziemy tonąć w talmudyzmie i prawa dzieci poczetych A nienarodzonych czy może niedługo prawa ludzi kalekich czy starych będą masakrowane A będzie dominować prawo ochrony kota, psa, świni czy innych zwierząt. To chyba kult voodoo. Cofamy się do antycywilizacji dzikusow.

  1. Dariusz mówi

   Możesz mi ten bełkot bardziej sprecyzować? Jeżeli nie kochasz zwierząt,nie kochasz siebie i ludzi…

  2. Ada mówi

   Nie można określać bełkotem wskazywania wyższości człowieka i jego podstawowych, pierwszych praw nad prawami zwierzęcia.
   Niestety, tak się dzieje, że obostrzenia karne wobec znęcania się nad naszymi przyjaciółmi – zwierzętami bywają bardziej dolegliwe niż wobec prawa do…..znęcania się nad WŁASNYM dzieckiem – wyzbywanym jednak z łona
   matki(?) w niezwykle drastyczny sposób. A przecież to my, ludzie jesteśmy uznawani za jednostki najwyżej zorganizowane!
   Bardzo pózno pewna sąsiedzka kotka urodziła u mnie w sianie trzy swoje maluchy. Sądzę, że bała się właścicieli….. Jak myślisz? – dlaczego „schowała je u mnie, nieznajomej osoby? Przecież teraz sąsiadują przez furtkę z dużymi psami!
   Nie mnie oceniać, dlaczego te maluchy biegają za mną wszędzie, albo wdrapują się na wysoczyzny podgladać, gdy jestem z psami.
   Byt bytem, to jest podstawa, ale ludzka niemożność wewnętrzna wyrządzenia niewinnej istocie krzywdy najpewniej objawia się wobec każdej istoty, choć wobec istoty z własnej krwi i kości jest najsilniejsza.

  3. pytek mówi

   Nie można określać bełkotem wskazywania wyższości człowieka i jego podstawowych, pierwszych praw nad prawami zwierzęcia. ????? – przypomnij, który ze świetych mówił o Braciach Mniejszych ?

 2. janek mówi

  Trzeba dodać, że nawet żydowska policja miała ,,problem” z wielką szperą, czyli akcją oddania dzieci do komór gazowych w Kulmmhof/Chełmno nad Nerem. Problem polegał na tym, że nawet policjantom ,,trudno” było odbierać rodzicom dzieci. Nie, nie ze względu na człowieczeństwo tylko na dantejskie sceny w czasie odbierania tych nieszczęsnych dzieci:((((. Jak sobie poradziła policja żydowska z tym ,,problemem”? Wykonali zrzutkę dla niemieckich policjantów, którzy za opłatą żydowskich policjantów, po godzinach pracy ,,wyczyścili” łódzkie getto z dzieci. Żydowska ,,racjonalizacja” życia ludzkiego ,,godna” nagrody Nobla:(((((

 3. Henryk mówi

  Powinniśmy odkłamywać historię – żydzi nie mogą być tematem tabu. To co niektórzy nich wyrabiali winno być pokazane i napiętnowane. Co prawda wielu z nich było obywatelami polskimi ale państwo podziemne ścigało takie postawy jak Chaime.

  1. Robert B. mówi

   Niektórzy z nich? U nich akurat było na odwrót niż u nas. Niech pokażą choć jednego sprawiedliwego wśród Żydów świata.

 4. Maks mówi

  Okropne porównanie, może nawet gorsze od porównania do Hitlera. Jednak jest różnica między dzieckiem w łonie matki, a 10 letnim uczęszczającym do szkoły. Pani Joanna jednak, jako matka, nie powinna popierać aborcji, bo to moim zdaniem kompromitacja. Powinna pani zachęcać do rodzenia, a nie promować aborcję, która dla kobiety jest niezdrowa pod względem fizycznym i psychicznym. Oczywiście, ciąża także może być niebezpieczna, ale to sprawa między przyszłą matką i lekarzem. Z tego powodu prof. Chazan nie wzbudza we mnie sympatii. Doktor nie może zasłaniać się klauzulą sumienia, bo nie jest księdzem, tylko lekarzem i obowiązuje go nie tylko kodeks Hipokratesa, ale także prawo Rzeczpospolitej Polskiej. Pani Joanna promując aborcję kompromituje się przede wszystkim jako matka, która ma wspaniałe dzieciaki.

  1. sssssssssssssss mówi

   Róznica między dzieckiem w łonie matki a dziesięciolatkiem polega na tym, że ten starszy moze uciec wyrodnej matce zanim go ta odda do zabicia, a ten w łonie matki morderczyni, zostanie poćwiartowany przez pseudo lekarzynę – abortera w bólu nie do pojęcia, z niemym krzykiem wydzierającym się z maleńkiej piersi, przez maleńkie usteczka……! Kwestia, rzekomo wspaniałych dzieci tej szojring-wielgus….Czy ktoś o zerowym morale, może wychowac wspaniałe dzieci? Bardzo wątpię.

  2. keram mówi

   Skoro sam piszesz ,że dr Chazan jest lekarzem , to dlaczego się dziwisz ,że nie chce zabijać tak jesteś „wyprany”,że nie rozumiesz roli lekarza ?.Chcesz mu zabronić kierowania się sumieniem i by był mordercą na żądanie takiego kogoś jak ta baba i ty sam ?!

 5. Zdzisław mówi

  Czarny marsz na część Heroda to bojówka piekła i szatana na Ziemi

 6. Wiedzon mówi

  Witam. Pytanko do p. J. Miedlara. Czy mogę skomentować wyrok j/w, pod katem TECHNICZNYM ? – nagrał bym filmik z użyciem PANA nazwiska ? Pozdrawiam.

 7. Hanna mówi

  Opamiętaj się Joanno Scheuring-Wielgus! Czy twoje dzieci wiedzą kim jesteś,czy nad ich poczęciem też rozmyślalaś: zabic czy urodzić? Twoje argumenty są dnem dna.Żal mi twoich synów.Kiedyś te biedne dzieci zapłacą wysoką cenę za taką matkę.Dowiedzą się wszystkiego.Jak ci nie wstyd przed synami? Ludzie ci tego nigdy nie zapomną.Nikczemnośc…

 8. Robert B. mówi

  Jak mówi dr Ewa Kurek, Żyd ma moralny obowiązek ratować tylko siebie, nawet jeżeli musi przy tym zabijać innych Żydów, więc Rumkowski spełniał swój żydowski „moralny obowiązek”. Ostatecznie trafił jednak do Oświęcimia i tam Żydzi ponoć żywcem wrzucili go do pieca krematoryjnego. Tak działa ich cywilizacja wraz ze swoją „moralnością”, gdy nie mają na kim pasożytować…

 9. Janusz I mówi

  Rumkowski przez własnych rodaków wrzucony żywcem do rozpalonego pieca krematoryjnego.
  To był drobny przedsmak tego, co go czekało po śmierci.

 10. XXXXXXXXXXXXXX mówi

  czolem strurmerzy !!! nic nie wiecie o gettcie , jakakolwiek odmowa jakiego kolwiek rozkazu koczyla sie rozprysnietym mozgiem !!! nie wam oceaniac Strurmerzy co tam sie dzialo , NIKT NIGDY ZADEN POLICJANT Z GETTA NIE ZABIL ZADEGO ZYDA !!!! GRANATOWI POLICJANCI ROZSTRZELIWALI ZYDOW ( NIE BEDAC ZAGROZENI SMIERCIA ) POLACY WYDALI , ZABILI 200.000 ZYDOW !!!

  1. Polka mówi

   Do xxxxxxxxxxxxx- Nie tobie oceniać kłamco co działo się w getcie , kłamiesz bezczelnie że Polacy wydali 200tys Żydów a ile Polaków wydali Żydzi , no powiedz kłamco, tłumaczysz żyda że odmowa rozkazu kończyła się śmiercią , to jest twoje tłumaczenie współpracy z gestapo , to ma tłumaczyć zydowską straż w obozach i jej zbrodnie na ofiarach,czasem byli bardziej brutalni od Niemców , widzę że masz wybiórczy tok myślenia , my Polacy znamy prawdę , wiemy ,że podczas ,II wojny światowej zachowaliśmy się godnie jak trzeba, to wy Żydzi byliście nie fair, kolaboracja z Niemcami była na porządku dziennym , trudno się wam z tym pogodzić dlatego zakłamujecie historię i chcecie przerzucić swoją winę na Polaków , to wasz niecny zamiar ale nie uda się wam , biada kłamcom…!!!

  2. zapiniotodement mówi

   „POLACY WYDALI , ZABILI 200.000 ZYDOW !!!”
   No i po cóż tak wrzeszczysz kłamiąc?
   Kto zapamięta to twoje kłamstwo, ten postara się zwielokrotnić tę liczbę w następnym „holokauście”,
   tym razem prawdziwym…

  3. Leon111 mówi

   Nie zwielokrotnić tylko skasować ich do 0 (zera). Oni, to bydło, są przyczyną największego zła szerzącego się na świecie. To zaraza. Muszą zniknąć wcześniej czy później.

  4. kama mówi

   Zydku przestań opluwać Polaków, kłamstwami, manipulacjami! Prawda jest taka, ze do wywiezienia własnych dzieci z getta, zydzi wynajmowali niemców za łapówkę! W NASZEJ CYWLIZACJI ŁACIŃSKIEJ ZADEN CZLOWIEK, A JUŻ POLAK NA PEWNO ZADEN, NIE ODDAŁBY SWOJEGO DZIECKA W ŁAPY MORDERCY CHAIMA RUMKOWSKIEGO!!! POLAK WOLAŁBY SAM RAZEM Z DZIECKIEM ISC NA SMIERC!!! PRZEPASC CYWILIZACYJNA, MORALNA, KULTUROWA WAS ŻYDKI DZIELI OD POLAKÓW KATOLIKÓW!!! NIGDY TEJ PRZEPASCI NIE PRZESKOCZYCIE BO NIE MACIE WDROŻONEGO KODEKSU MORALNEGO JAKIM JEST DEKALOG!! WY MACIE TALMUD A TEN KAZE WAM POSTĘPOWAĆ PODLE, DLATEGO TAK ŁATWO PRZYCHODZI CI BREDZIĆ O WYIMAGINOWANYCH ZBRODNIACH POLAKÓW NA ZYDACH!! MOJ DZIADEK Z BABCIĄ RYZYKUJAC ZYCIEM SWOICH CZWORGA DZIECI I WŁASNYM PRZECHOWYWALI WIELU ZYDOW W CZASIE WOJNY! WSZYSCY CI ŻYDZI PRZEŻYLI ALE ŻADEN ŻYD NIE POWIEDZIAŁ DZIADKOM NAWET RAZ SŁOWA „DZIĘKUJĘ”!!! ZA TO KAZDY Z NICH POSZEDŁ POTEM DO UB! A MOJ DZIADEK JAKO AK-OWIEC WIECZNIE BYŁ PONIEWIERANY PRZEZ ZYDOWSKIE UB! ZADEN ZYD, KTÓREMU W OCALENIU MÓJ DZIADEK DOPOMÓGL, NIGDY NIE PODAŁ MU RĘKI, NIGDY ZADEN Z NICH NIE STANĄŁ W JEGO OBRONIE W UB-CKICH ARESZTACH!! Przestancie zydki interesowne kłamac na temat Polaków i przestancie nas Polaków opluwac to my Polacy nie będziemy mówic o was prawdy!

  5. wróg ludu mówi

   G… Warty kolejny troll. Powielasz tylko bezprecedensowe kłamstwa Grabowskiego wykrzywione jeszcze przez kogoś innego i nie masz na winę Polaków i swoje historyjki żadnych dowodów.

  6. mario mówi

   Won do israela!

 11. Eliza mówi

  Nie znoszę pani Wielgus , butna , bezczelna kobieta bez kręgosłupa moralnego , biedne te jej dzieci !!!

 12. aalfa.oomega mówi

  Odsłonić [Apokalipsa (z gr. ἀποκάλυψις apokalypsis 'odsłonięcie, zdjęcie zasłony, objawienie’ od apokalýptein 'odsłaniać, ujawniać’; apó 'od’ i kalýptein 'zasłonić’)] – zasłonięte! Poznaj prawdę przyszłości! Zob.: '2021, Moonwars’ [na: docer.pl]

 13. Krzysztof mówi

  Scheuring-Wielgus to potwór nie człowiek !!myślę ,że w czasie wojnę dobrze by wspołpracowalo się jejz tymi bandziorami ukraińskim !dorównuje im swoi psychopatcznymi zdolnościami !!! oni i ona to POTWORY nie ludzie !!!

 14. JMK mówi

  Ludzie? Pokażcie jeden dowód na komory gazowe w szwabskich obozach? Poczytajcie sobie o cyklonie? Nie piszcie, że jest komora w Oświęcimiu bo tą wybudowali w 1946 roku.
  Sami powtarzacie w kółko bzdury a potem macie pretensje do żydów, że kłamią i nas oskarżają.

  1. kama mówi

   walnij się w ten głupi łeb, ty na pewno pochodzisz z jakiejs goebbelsowskiej rodziny z opolskiego!!! bo nigdzie takich przygłupów chyba już nie ma, nawet w niemczech ale na opolszczyźnie was pełno, przygłupy wierzące wbrew faktom, ze szwaby nie stosowali komór gazowych! owszem zydki łżą na swoją korzyśc, ale wy w opolskiem, wy którzy się uwazacie za niemcow łzecie w obronie kłamstwa jakie wam wasi dziadkowie, rodzice onklowie, tante, itd bredzili, usprawiedliwiajac ich – waszych rodziców, dziadków szescioletnie /1939-1945/ zbrodnie na nas Polakach!

  2. wróg ludu mówi

   Taaaa głupolku, wszystkie komory w innych obozach też wybudowane w 1946 roku a wszyscy świadkowie obozowej katorgi jednomyślnie kłamali niczym kolektyw? Lecz się na nóżki, bo na główkę już za późno.

 15. QWERTOLINO mówi

  Nikt tak nie kocha zwierząt jak zoofil.

 16. mario mówi

  Aborcjoniści to Mordercy.Tyle w temacie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.