Scheuring-Wielgus łamie prawo w imię Konstytucji

Joanna Scheuring-Wielgus zamawia pięć piw? / Fot. Facebook
12

O ile wczorajszy Marsz Niepodległości w Warszawie okazał się być sukcesem, o tyle nie można tego powiedzieć o nielegalnych kontrmanifestacjach. Wczoraj, w okolicach godziny 15, doszło do nielegalnego zgromadzenia kilkudziesięciu „obrońców Konstytucji”.

Wzywani wielokrotnie przez policję do opuszczenia ronda, sympatycy swobód obywatelskich za nic mieli autorytet władzy oraz obowiązujące prawo. Zorganizowaną przez Obywateli RP manifestację pod palmą służby musiały rozwiązać w obawie przed zamieszkami. Część zgromadzonych opuściła teren samodzielnie, części trzeba było w tym pomóc.

Posłanka SLD Joanna Scheuring-Wielgus nie zawiodła i tym razem. Dzielnie stawiała opór zarówno policji, jak i dziennikarzom przekonującym ją do zaprzestania zakłócania porządku. Reprezentantka lewicy nie poddawała się jednak dyktatowi służb oraz zdrowego rozsądku.

” – Pan powiedział o tym, co my wszyscy wiemy. Że ten marsz, który przechodzi w Warszawie 11 lipca… 11 listopada, jest marszem, który zagraża naszemu bezpieczeństwu”

Ostatecznie skapitulowała po długiej i zaciętej walce w obronie Demokracji i swobód obywatelskich. Swoim smutkiem podzieliła się na Twitterze. Konstytucja musi czuć się zawiedziona.

SKLEP-WPRAWO.PL

Źródła: twitter.com, twitter.com, niezalezna.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. z-k mówi

  No i nareszcie wie kim jest bo wszystkie określenia wydają się być trafione

  1. MACIEJ mówi

   Jest jeden epitet, który pięknie by podsumował całokształt twórczości Pani poseł – DEBIL.

 2. Stanislaw mówi

  ta szajbus wielki jeszcze nie pojela jaka jest jebnieta ??? za taki gest w Niemczech zniknelaby ze sceny politycznej na zawsze …. no tak do rosji nie spada , bo w niemczech jest napewno niepozadana , tam maja takich pojebusow dosyc !

 3. JARO mówi

  NARESZCIE PRAWDA WYSZŁA NA JAW

 4. Daro mówi

  Tylko że jej nazwisko bardziej pod folksdojcza podchodzi

 5. OTUA mówi

  No ale tak wszystko w jednym? Takie wash and go? 6 in 1? I ona tak to wszystko ładnie ujęła?

 6. Patriota37 mówi

  Pani Joanno – jak Pani usprawiedliwi taki gest podczas Dnia Niepodległości w Polsce?!
  Powinna Pani zostać całkowicie zbojkotowana i usunięta (dożywotnio) z jakichkolwiek opiniotwórczych mediów. Sama Pani musi przyznać, że Patrioci mieli rację: powinna Pani, jebnięta szajbusowata, czerwona komunistko i żydówo – wypierdalać z Polski.

  1. Adam mówi

   Kto na takie coś wogole głosuje??? Chore psychicznie i w dodatku brzydkie. Czy nie stać nas na normalne zdrowe posłanki? tylko jakieś odpady.

 7. rins mówi

  Szczególnie to ostatnie bardzo trafne o tym „jebnięciu”
  ?

 8. tess mówi

  to co napisalas pani shelgus czy wielgus ,ze dowiedzialas sie o sobie to cala prawda tylko bardzo delikatna .Ja uwazam ,ze zasluzylas na duzo gorzej i duzo wiecej .przede wszystkim powinien byc ci odebrany mandat bycia poslem .to wstyd i hanba -Hanba dla nas wszystkich i zastanawiam sie kot na ciebie babo glosowal -tacy ludzi epowinni sprzatac po innych a nie byc tam ,gdzie miejcse dla najmadrzejszych i najrozsadniejszych.Co ty tam babo robisz????

 9. Tomasz mówi

  Może teraz Joanna zrozumie co ludzie chcą jej powiedzieć i co o niej myślą.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.